Skocz do zawartości

Wymieniacie euro w Internecie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ,że oszukują,,częsc w euro a częśc w złotówkach i jeszcze płacone w ratach ,aby każdy potem sobie liczyl i przeliczał i tak nie dojdzie,,dlatego powinno być do wyboru albo zł, albo euro,,a tak nie jest we wszystkich agencjach,,jeszcze jest dużo takich co płacą właśnie takim systemem na częsci,,,ja w tamtej agencji więc wybrałam tylko złotówki,,bo mam czarno na białym,,pamiętam jak otrzymałam 3860zł ,,a gdyby to było euro ,,bym sobie sprzedała za jakiś czas z większym zyskiem,,,ale to było kiedyś,, w złotówkach jak otrzymywałam to było też raczej ok!,,ale od tego roku jak wprowadzili takie zmiany to baj baj ,,to też zadecydowało o zmianie agencji ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Nie wiem, mi się zawsze wszystko zgadza, wynagrodzenie w euro razy średni kurs w NBP, wypłata w PLN.... Może dlatego, że mam intuicję i zawsze trafiam na rzetelne agencje... 

@Łukasz ale zawsze mniej wychodzi po przeliczeniach , lepiej w otrzymywać w Euro i sprzedać Euro w kantorze :love:

22 minut temu, Blondi napisał:

Jasne ,że oszukują,,częsc w euro a częśc w złotówkach i jeszcze płacone w ratach ,aby każdy potem sobie liczyl i przeliczał i tak nie dojdzie,,dlatego powinno być do wyboru albo zł, albo euro,,a tak nie jest we wszystkich agencjach,,jeszcze jest dużo takich co płacą właśnie takim systemem na częsci,,,ja w tamtej agencji więc wybrałam tylko złotówki,,bo mam czarno na białym,,pamiętam jak otrzymałam 3860zł ,,a gdyby to było euro ,,bym sobie sprzedała za jakiś czas z większym zyskiem,,,ale to było kiedyś,, w złotówkach jak otrzymywałam to było też raczej ok!,,ale od tego roku jak wprowadzili takie zmiany to baj baj ,,to też zadecydowało o zmianie agencji ,,,

@Blondi nie wiem czemu Agencje tak płacą? czyżby na tych złotówkach zyskali? przecież Oni nie wiedzą jaki kurs Euro będzie w danym dniu? a procent Euro w Bankach jest  g...ny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erika:love:    zgadzam się, ale ja za specjalnie nie dbam, dlaczego? Z chwilą otrzymania środków dokonuję różnych przelewów, a tak syn musiałby, gdybym miał konto w euro, pobrać w banku euro, w kantorze je sprzedać, złotówki z powrotem na konto złotówkowe . A i wiem, że za przysługę, dałbym mu 50 zł. Czyli na jedno wychodzi. A inna sprawa, mam jakieś dochody w Polsce, tu pracuję i tylko odkładam kaskę. Potem szukam najlepszych ofert w walutomacie albo cinkciarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Agencja za czas pracy w DE płaci mi wszystko w E. Nawet nie wiedziałam, że są Ag.,które tak dziwnie płacą.  Jeżeli tak, to trzeba od takich cwaniaków trzymać się z daleka, przecież w ten sposób o jakim Wy piszecie, nie miałabym żadnej kontroli nad środkami własnym. A często, jak wiadomo przelicznik nie jest korzystny w danej chwili, w danym dniu.

Miłego dzionka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
O 16.11.2016 at 19:42, Blondi napisał:

:hahaha:@erika potem jeszcze gdzieś dzwoniłam do agencji i też tak płacili ,,częsc w euro,a ta częsc w euro to 750zł  ,a reszta w złotówkach,,,porypane i tyle,,,nie ma co dochodzić -tylko się cieszyć ,że są agencje co płacą wszystko w euro,,,:o

u mnie teraz  będą płacili według mojego życzenia ,czyli w Euro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...