Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, sayonara 52 napisał:

Tez reaguje nerwowo na podiesienie glosu,

rozumiem, stary, chory czlowiek,

ale do licha ile mozna wrzeszczec na kogos,?

I w imie czego, co sobie wyobrazaja takie wredne babcie?

Ale tam zięć babci na mnie podniósł głos i to właściwie bez powodu babcia to nawet na mnie krzywo nie spojrzała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc kochani a @Łukasz przypomniałeś mi bajkę Łukasz z plakatu i jeszcze dorzucę do dzisiejszych wspomnień Piaskowego dziadka i Pomysłowego Dobromira i taką o smoku i kucharzu herbu zielona pietruszka ale tytułu nie pamiętam :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łukasz napisał:

Zabierz się za babkę :$ Może ona z braku seksu , taka wredna się zrobiła:haha:                :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Dobranoc kochani a @Łukasz przypomniałeś mi bajkę Łukasz z plakatu i jeszcze dorzucę do dzisiejszych wspomnień Piaskowego dziadka i Pomysłowego Dobromira i taką o smoku i kucharzu herbu zielona pietruszka ale tytułu nie pamiętam :haha:

Karamba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeń doooooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Siorbię, wiadomo co ;), dzięki  @jolantapl. za :kawa:....pyyyyyyszna jest, zwłaszcza, że jestem5a374fc9a9ae0_kawalekanadepresj.jpg.1c9e9d56fa30330fff87d9e29d1bb031.jpg :haha:. Podniosło mnie dzisiaj o 4:40, ale kuchnia jest na górze, nie chciałam buszować, żeby dziadków nie obudzić i muszę szybko postawić się na nogi aby prawidłowo zacząć funkcjonować :donos: Czyli najpierw :kawa2: , a potem :dyskusja:. Witajcie kochani :cmok: Najchętniej zastosowałabym się do rady pewnego gentelman'a 5a3750f107604_poniedziaeknielubi.jpg.0a80f8bf4f81072a683974dbe0d959ac.jpg ale cóż.....proza życia...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - 

Może jeszcze za wczesnie ?  Składam życzenia świąteczne wszystkim opiekunkom i opiekunom zrzeszonym na tym forum i wszystkim gościom zaglądającym na portal "Opiekunkaradzi.pl" . Niech te świeta upłyną w radosci bez względu na to gdzie jesteśmy . WESOŁYCH ŚWIAT .

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki czyli pogodowo .U mnie dzisiaj za oknem mrożno i trochę śniegu napadało w nocy.A według prognoz na dzisiaj jakość powietrza jest jak zwykle tragiczna :( za to u @Mirelka1965 bardzo dobra a u @Maria Jolanta dobra więc dziewczyny nie obawiajcie się możecie spokojnie wracać do Polski chociażby po to żeby pooddychać pełną piersią bo ja jakbym do Was przyjechała to chyba zachłysnęłabym się tym czystym powietrzem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po prostu kulałam się ze śmiechu bo ja jak zwykle jestem w tyle ze wszystkimi sensacjami i plotkami w mojej wsi i wszystkiego dowiaduję się ostatnia no i się właśnie przez przypadek dowiedziałam,że najbogatszy facet z mojej wsi ,który zmarł młodo i niespodziewanie kilka lat temu mocno nagrabił tfu nagrzeszył za życia i po śmierci spotkała go zasłużona kara :haha:Otóż po jego śmierci okazało się ,że ma aż 2 dzieci na boku o czym jego żona nie wiedziała i dopiero po roku od jego śmierci sprwa ujrzała światło dzienne czyli dowiedziała się o tym jego żona .Nie wiem przy jakiej okazji ale podobno kochanki jej męża upomniały się u niej o alimenty na dzieci :haha:i co zrobiła jego żona ? w ramach zemsty przestała odwiedzać grób męża :haha:Jaki morał z tego płynie według mnie na wypadek  śmierci trzeba starać się zabezpieczyć swoje dzieci szczególnie te ,których istnienie chce się ukryć przed własną żoną :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Wczoraj po prostu kulałam się ze śmiechu bo ja jak zwykle jestem w tyle ze wszystkimi sensacjami i plotkami w mojej wsi i wszystkiego dowiaduję się ostatnia no i się właśnie przez przypadek dowiedziałam,że najbogatszy facet z mojej wsi ,który zmarł młodo i niespodziewanie kilka lat temu mocno nagrabił tfu nagrzeszył za życia i po śmierci spotkała go zasłużona kara :haha:Otóż po jego śmierci okazało się ,że ma aż 2 dzieci na boku o czym jego żona nie wiedziała i dopiero po roku od jego śmierci sprwa ujrzała światło dzienne czyli dowiedziała się o tym jego żona .Nie wiem przy jakiej okazji ale podobno kochanki jej męża upomniały się u niej o alimenty na dzieci :haha:i co zrobiła jego żona ? w ramach zemsty przestała odwiedzać grób męża :haha:Jaki morał z tego płynie według mnie na wypadek  śmierci trzeba starać się zabezpieczyć swoje dzieci szczególnie te ,których istnienie chce się ukryć przed własną żoną :haha:

Gdyby ta żona wiedziała:oklaski:, na pewno odrzuciłaby spadek:oklaski:Taki poniedziałkowy żart. Miłego Montaga:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. muszę to przeanalizować :haha:

:haha:najlepiej spisz testament :haha:

 

11 minut temu, Hexa napisał:

Gdyby ta żona wiedziała:oklaski:, na pewno odrzuciłaby spadek:oklaski:Taki poniedziałkowy żart. Miłego Montaga:oklaski:

Pewnie właśnie o ten spadek głównie chodziło :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...