Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, a ja dzisiaj sentymentalna jestem i stare polskie programy wspominam...

to był jeden z moich ulubionych:

Tak, marzyłam o podrózach no i teraz je też mam, ale jakie...

Może ktoś jeszcze przypomni jakiś fajny stary program ?

Ach, te dawne niedziele : smerfy, shogun... Ech,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

No zaraz zaraz ale oni dobrze wiedzieli,że Ty właśnie samolotem przyleciałaś to może by tak tego niemieckiego pośrednika wsadzić do busa i niech się przejedzie 16 godzin z duszą na ramieniu w takich warunkach jak ja ostatnio jechałam a na bilet dla niego chętnie się dorzucę.Każdy tak podróżuje jak mu wygodnie i jakie ma możliwości o ile ma w tym temacie wolną rękę.Czekam na reakcję Twojego szefa i stawiam na to,że albo się im postawi i oni Cię będą musieli odwieżć albo sam przyjedzie i Cię zawiezie bo jeżeli każe Ci jechać pociągiem to jest zwykły dupek a nie  szef :(

Ten temat wałkuję już od dłuższego czasu i jestem na gorącej linii z szefem. On jest tak wściekły, że stwierdził parę dni temu, że jak trzeba, to zorganizuje mi odwózkę, ale już zapowiedział, że dostaną rachunek za mój przyjazd i odjazd, dołączony do faktury za moją pracę....Ja nie mam problemu żeby jechać pociągiem...guła ostatecznie nie jestem, ale chodzi o zasadę....Niestety ta rodzina (czytaj córka) nie stanęła na wysokości zadania, pośrednik niemiecki dał ciała (delikatnie mówiąc), tak więc oba te składniki mają u mnie przechlapane... A córka miała czelność jeszcze zapytać, czy aby na pewno przyjadę na wiosnę :szok: To się nazywa tupet :oops: Ale tacy ograniczeni ludzie mają ciężko w życiu i aż mi jest jej żal.... A teraz luuuuzik :oklaski:Za 43 godziny już mnie tu nie będzie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Moja zmienniczka wykupuje zawsze dwa miejsca w Sindbadzie . Powiedziała rodzinie , że inaczej nie byłaby w stanie pracować w pierwszy dzień i mamy płacone 200 euro za podróż :dobrze::oklaski:

Jakbym przyjechała Sindbadem, to byłoby tak samo, bo na ten koniec świata autobusy nie przyjeżdżają....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka... obyś nie przeżyła traumy w Rębiechowie...gdzie może okazać się, że patronem lotniska jest już ... antoś macierewski...:cześć3::donos:

Masz rację, nie pomyślałam, że mogę dotrzeć na inne lotnisko, niż to z którego wyleciałam.....jeszcze jakby to mi dołożyli.....to chyba sobie flaki wypruję :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Masz rację, nie pomyślałam, że mogę dotrzeć na inne lotnisko, niż to z którego wyleciałam.....jeszcze jakby to mi dołożyli.....to chyba sobie flaki wypruję :oops:

Nic się nie martw , nie zostawimy Cię samej w kłopocie :) Pożyczę ci moją miotłę , świeżo po renowacji  :haha:Dolecisz na niej prosto pod dom :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

[...] A córka miała czelność jeszcze zapytać, czy aby na pewno przyjadę na wiosnę :szok: To się nazywa tupet :oops: Ale tacy ograniczeni ludzie mają ciężko w życiu i aż mi jest jej żal.... A teraz luuuuzik :oklaski:Za 43 godziny już mnie tu nie będzie :oklaski:

Tia, przylecisz z bocianami:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Serenity napisał:

Moi drodzy, a ja dzisiaj sentymentalna jestem i stare polskie programy wspominam...

to był jeden z moich ulubionych:

Tak, marzyłam o podrózach no i teraz je też mam, ale jakie...

Może ktoś jeszcze przypomni jakiś fajny stary program ?

Ach, te dawne niedziele : smerfy, shogun... Ech,

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tak z ciekawości poszukałam połączeń Sindbadem albo pociągiem tutaj.

Odpada. Busikiem jednak byłam szybciej.:kopara:

Z pociągami jest masakra kiedyś prosiłam koleżankę,żeby mi poszukała połaczenie było ale 3 czy 4 przesiadki i drogo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...