Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, erika napisał:

Dobry Wieczór :)było wesele a teraz mamy poprawiny zapraszam wszystkich lubiących się bawić:) proszę się częstować co kto lubi::wino::lody::piwo::drink:

 

Ja lubię się bawić !!! ja ja ja @erika jesteś na moich falach,,,jasne ,że drinka może nie,,,ale :piwo: już poszło,,, dzięki kochana!!!

8 godzin temu, erika napisał:

@Blondi oj tam kulawy haha dogadasz się ,trochę uśmiechem nadgonisz , trochę nóżką ,rączką i będzie fajnie:) mi się tez nie chce uczyć :( a mój luby dialekciaż haha , mówi ,że ja dobrze mówię ,wiem że czaruje bo ja go ochrzaniam zawsze  .. fajnie było jak ostatnio odwiedził nas syn mojej pdp :) korektował mnie w wypowiedziach , ale te odwiedziny są rzadko.Miłego dzionka;)

Ja tą swoją mordeczką wszystko załatwię,,,mimika twarzy i radosnym spojrzeniem i ładnymi oczkami i ładnym wyglądem,,,ale teraz siebie trochę obcukrowałam ,ale dziadkowi się bardzo podoba,,,i jasne ,że z mową sobie poradzę,,to nic ,że kupę nie zrozumię,ale od razu tablet i tłumacza wlączam -oj będzie dobrze ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

gdzie jesteście -dołanczajcie do zabawy,,,

a gdzie mój internetowy Łukaszek? chyba nie śpi już,,,a może poszedł nyny? już pózno trochę,,oj smutno ,smutno,,,jak on sobie wyobraża przetańczyć ze mną cała noc jak on już spi????:płacz:

co to jest nyny? jakis dialekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, erika napisał:

Dobry Wieczór :)było wesele a teraz mamy poprawiny zapraszam wszystkich lubiących się bawić:) proszę się częstować co kto lubi::wino::lody::piwo::drink:

 

o... ta w czerwonym to nasza @Blondi z czasow gdy tanczyla w za wysokich szpilkach i noge skrecila :) ale wrazenie zrobilas blondasku swietne :) 

a z powazniejszych tematow: byl wczoraj synalek tej mojej pdp, sympatyczny bardzo, rocznik 1949... Hansio :) rozmawialam z nim o drzwiach, a raczej ich zamykaniu, o wszytskim, jaki rezultat: milo i z usmiechem powiedzial mi, ze: mama jest stara, ma 94 lata, ma swoje nawyki i przyzwyczajenia od zawsze, mieszka od 50-ciu lat sama i nawet jak on jej bedzie mowil cos to ona i tal zrobi po swojemu wiec nie ma sensu mowic... i co? hm... 

przed momentem niespodzianka: przyszedl pan z agentury, ktory robil dla mnie Meldezetel i oddawal mi paszport i ma na imie Adam i jest Polakiem, sympatyczny, wesoly, pytal co mi nie pasuje tu i przez agenture bedzie chcial zalatwiac to wszytsko droga sluzbowa i o tych drzwiach powiedzialam, powiedzial, ze przekaze najwiekszemu hersztowi agentury, czyli Adrei i andrea mi to zalatwi, wiec jestem lepszej mysli, a na razie stopniowo przymykam metodą malych krokow drzwi co kilka cm za kazdym razem i jest juz mniej szeroko niz na poczatku :) 

a i jeszcze cos nie wiem czy pisac, ale mysle, ze mnie nie zlinczujecie: naprzeciwko swojego balkonu mam okna z bloku obok i... wczoraj, pdp spi, bo idzie spac z kurami, siedze na balkonie z laptopem, kolo 23-ciej, naprzeciwko otwarte okna, zaswiecone swiatla i jakas para uprawia seks... gdyby nie byli glosno to moze nie podnioslabym glowy znad laptopa, ale byli dosc glosno, kurcze, jaką mieli kondycje i fantazje... ponad godzine seansu mialam, skonczyli po polnocy, biedacy, pewnie musieli konczyc i isc spac, bo rano do pracy :) dobra, przyznam sie: zazdroscilam, wiecie, ze uwielbiam seks :) chcialabym byc na ich miejscu, oj baaaardzo :) buziaki dla wszystkich :)

33 minut temu, erika napisał:

Witam wszystkich serdecznie:) Nie ma kawki >:( oj wszyscy zapracowani ,albo na urlopach:) To ja zrobię :kawa: taką smaczną z pianką. Pozdrawiam :całus:

z pianką mowisz? hm... ups, mam skojarzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty kochana super ,że uwielbiasz sex!! no to cześć:hahaha: wiesz trochę dzisiaj mam mało czasu, bo przyjeżdza znowu mój wielbiciel de. och nie może bezemnie żyć:całus: a wiesz jak my do siebie pasujemy... już siedem lat i nam się nie znudziło! W tamtym tygodniu dałam na luz ,to obrażony hmm.A wiesz co on  mówi :sex jest zdrowy dla ciała i umysłu:) oj może ,może  haha z początku myślałam,że bierze viagre :hahaha: ale ma w sobie to coś i super:) dba o mnie też:całus:@Betty wierzę ,że miałaś ochotę i cenie Twoją odwagę,że się przyznałaś:) Jutro wieczorem powiem Ci ile razy było na dobę :hahaha: ...Buziaczki :całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
7 minut temu, erika napisał:

@Betty kochana super ,że uwielbiasz sex!! no to cześć:hahaha: wiesz trochę dzisiaj mam mało czasu, bo przyjeżdza znowu mój wielbiciel de. och nie może bezemnie żyć:całus: a wiesz jak my do siebie pasujemy... już siedem lat i nam się nie znudziło! W tamtym tygodniu dałam na luz ,to obrażony hmm.A wiesz co on  mówi :sex jest zdrowy dla ciała i umysłu:) oj może ,może  haha z początku myślałam,że bierze viagre :hahaha: ale ma w sobie to coś i super:) dba o mnie też:całus:@Betty wierzę ,że miałaś ochotę i cenie Twoją odwagę,że się przyznałaś:) Jutro wieczorem powiem Ci ile razy było na dobę :hahaha: ...Buziaczki :całus:

Ochochocho!  No patrzta jo ! Ruchawy nie widzieli we wiosce czy co ? Przecie wiedzom co to je.Cztery razy po dwa razy i  rano raz czy osim  i hula krasula hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, erika napisał:

@Betty kochana super ,że uwielbiasz sex!! no to cześć:hahaha: wiesz trochę dzisiaj mam mało czasu, bo przyjeżdza znowu mój wielbiciel de. och nie może bezemnie żyć:całus: a wiesz jak my do siebie pasujemy... już siedem lat i nam się nie znudziło! W tamtym tygodniu dałam na luz ,to obrażony hmm.A wiesz co on  mówi :sex jest zdrowy dla ciała i umysłu:) oj może ,może  haha z początku myślałam,że bierze viagre :hahaha: ale ma w sobie to coś i super:) dba o mnie też:całus:@Betty wierzę ,że miałaś ochotę i cenie Twoją odwagę,że się przyznałaś:) Jutro wieczorem powiem Ci ile razy było na dobę :hahaha: ...Buziaczki :całus:

ale jestes wredna,ale okrutna!!!! strasznie! :) ja tu katusze bez seksu przechodze a Ty mi piszesz, ze powiesz mi ile razy bylo na dobe? serca nie masz!!!! zazdroszcze!!!! baw sie za siebie i jeszcze za mnie ze 2 razy :) buziaki, uwieeeelbiam cie!!!!!

13 minut temu, Gość Jontek bez portek napisał:

Ochochocho!  No patrzta jo ! Ruchawy nie widzieli we wiosce czy co ? Przecie wiedzom co to je.Cztery razy po dwa razy i  rano raz czy osim  i hula krasula hyhyhy

bleeee..... lepiej ci jak sobie napisales? szczescia zycze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
2 godziny temu, Betty napisał:

ale jestes wredna,ale okrutna!!!! strasznie! :) ja tu katusze bez seksu przechodze a Ty mi piszesz, ze powiesz mi ile razy bylo na dobe? serca nie masz!!!! zazdroszcze!!!! baw sie za siebie i jeszcze za mnie ze 2 razy :) buziaki, uwieeeelbiam cie!!!!!

bleeee..... lepiej ci jak sobie napisales? szczescia zycze......

hyhyhy no bleeeee eee kogo ta dupsko  obchodzi? Musi nie zawsze zdrowy ten seks na czerep czasami pada  a jeszcze se taka mysli ze kto ji tego dupska czy ruchawy zazdrosci kazdy ma swoja dupe i te sprawy tak samo  tera czy potem hyhy a ta z tym dupskiem prawie w monitor wchodzi napalone babsko hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Jontek bez portek napisał:

hyhyhy no bleeeee eee kogo ta dupsko  obchodzi? Musi nie zawsze zdrowy ten seks na czerep czasami pada  a jeszcze se taka mysli ze kto ji tego dupska czy ruchawy zazdrosci kazdy ma swoja dupe i te sprawy tak samo  tera czy potem hyhy a ta z tym dupskiem prawie w monitor wchodzi napalone babsko hyhyhy

jak czytam te wypowiedz to nie mam wątpliwosci komu na czerep padło... żadnych.....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
2 minuty temu, Betty napisał:

jak czytam te wypowiedz to nie mam wątpliwosci komu na czerep padło... żadnych.....

tylko nie gadaj ze tobie odwala  aligancka zostan nie jak ta tu teges hyhyhy  Siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
4 godziny temu, Betty napisał:

jak czytam te wypowiedz to nie mam wątpliwosci komu na czerep padło... żadnych.....

 

8 godzin temu, Betty napisał:

o... ta w czerwonym to nasza @Blondi z czasow gdy tanczyla w za wysokich szpilkach i noge skrecila :) ale wrazenie zrobilas blondasku swietne :) 

a z powazniejszych tematow: byl wczoraj synalek tej mojej pdp, sympatyczny bardzo, rocznik 1949... Hansio :) rozmawialam z nim o drzwiach, a raczej ich zamykaniu, o wszytskim, jaki rezultat: milo i z usmiechem powiedzial mi, ze: mama jest stara, ma 94 lata, ma swoje nawyki i przyzwyczajenia od zawsze, mieszka od 50-ciu lat sama i nawet jak on jej bedzie mowil cos to ona i tal zrobi po swojemu wiec nie ma sensu mowic... i co? hm... 

przed momentem niespodzianka: przyszedl pan z agentury, ktory robil dla mnie Meldezetel i oddawal mi paszport i ma na imie Adam i jest Polakiem, sympatyczny, wesoly, pytal co mi nie pasuje tu i przez agenture bedzie chcial zalatwiac to wszytsko droga sluzbowa i o tych drzwiach powiedzialam, powiedzial, ze przekaze najwiekszemu hersztowi agentury, czyli Adrei i andrea mi to zalatwi, wiec jestem lepszej mysli, a na razie stopniowo przymykam metodą malych krokow drzwi co kilka cm za kazdym razem i jest juz mniej szeroko niz na poczatku :) 

a i jeszcze cos nie wiem czy pisac, ale mysle, ze mnie nie zlinczujecie: naprzeciwko swojego balkonu mam okna z bloku obok i... wczoraj, pdp spi, bo idzie spac z kurami, siedze na balkonie z laptopem, kolo 23-ciej, naprzeciwko otwarte okna, zaswiecone swiatla i jakas para uprawia seks... gdyby nie byli glosno to moze nie podnioslabym glowy znad laptopa, ale byli dosc glosno, kurcze, jaką mieli kondycje i fantazje... ponad godzine seansu mialam, skonczyli po polnocy, biedacy, pewnie musieli konczyc i isc spac, bo rano do pracy :) dobra, przyznam sie: zazdroscilam, wiecie, ze uwielbiam seks :) chcialabym byc na ich miejscu, oj baaaardzo :) buziaki dla wszystkich :)

z pianką mowisz? hm... ups, mam skojarzenia :) 

Godzine seansu !  ja pierdziele to trzeba miec cos nie tak , jarac sie jak ktos kopuluje bleee  hyhyhy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, erika napisał:

Witam wszystkich serdecznie:) Nie ma kawki >:( oj wszyscy zapracowani ,albo na urlopach:) To ja zrobię :kawa: taką smaczną z pianką. Pozdrawiam :całus:

 

:love:@erika pijąc kawusię pomyslałam i o Tobie i o piance,,,witam wszystkich wieczorkową poreczką!!całuskami i buziaczkami,,,:love:

goście rozjechani już ,,doprowadzam mieszkanie do ładu i skladu,,,

9 godzin temu, Betty napisał:

co to jest nyny? jakis dialekt?

@Betty tego nyny nauczylam się od @Łukaszka,,,,,on Ci podpowie co to jest to nyny-hahahha

@Betty  a gdzie Ty mnie wychaczyłas,,,już zapomniałam o tej imprezie ,,,szpileczki moje kochane,,,jeszcze ubiorę je,,,na specjalne wyjscie ,,,:serce:

8 godzin temu, Łukasz napisał:

Witam pogodnie i życzę spokojnego dnia:kawa:. .Pozdrawiam Blondask:jabłko:u, i:love:

Betty, a ta bez "majtków" to Blondi? Wow. Ale zawsze mówi,że na pupę zakłada białe koronkowe,hahad:płacz::hahaha:

@Łukaszku mam stringi i koronki nie widać-hahahha,, ja Ci dam ,,ta bez majtków'"hahahha

lepiej szepnij mi na uszko co dzisiaj masz w planach???slodkie buziaki lecą do Ciebie:love::love::love:

@adamos1 co u Ciebie ,,jeszcze masz kochanego gościa?? pozdrowienia dla Was..i na wieczorek polecam :ciacho::drink:smacznego,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty normalnie ,,akcja drzwi" ,mowię Ci ,przyjda i całkiem zdejmą drzwi i będzie po problemie-oby nie,,hahhaha ,ale jesteś wytrzymała dziewczynka i brawo i buziaki:love::love:

widzę ,że babki telewizora nie potrzebujesz ,bo ciekawsza rozrywka jest za oknem,,,dzisiaj też będą napewno ekscesy,,ja za oknem mam zieleń i szum drzew,,,śpiew ptakow,,trochę smutnawy widok bo nic się nie dzieje,,ale coż,,jest internet i jest życie,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
38 minut temu, adamos1 napisał:

może Ty nie lubisz seksu ale ktoś lubi i co Ci do tego?

taaa ja nie lubie ! Kto nie lubi jest taki czy taka ? Tylko  co innego z sexi kobitka figofago a co innego jak jakis podjaracz  lukac   i sie podniecac przecie  seksowac sie to normalka ale przyjemna to fakt . jak nie ma kobitki  i to atrakcyjnej to  szkoda jak ch....j ale zaraz tam gapic sie co ludziska w sypialni  ten teges to nie  to moze jak jaka  fajna laska sie myje hhyhhy. Betty popraw sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

@Betty normalnie ,,akcja drzwi" ,mowię Ci ,przyjda i całkiem zdejmą drzwi i będzie po problemie-oby nie,,hahhaha ,ale jesteś wytrzymała dziewczynka i brawo i buziaki:love::love:

widzę ,że babki telewizora nie potrzebujesz ,bo ciekawsza rozrywka jest za oknem,,,dzisiaj też będą napewno ekscesy,,ja za oknem mam zieleń i szum drzew,,,śpiew ptakow,,trochę smutnawy widok bo nic się nie dzieje,,ale coż,,jest internet i jest życie,,,

@Łukasz zdradz tajemnice, co to jest to Twoje nyny? :) 

@Blondi a wiesz co mi sie z tymi drzwiami przypomnialo? taka scenka z "Nie ma mocnych" jak Ania, czyli Anna Dymna siedziala z chlopakiem a Pwalak przyszedl drzwi, ktore ciagle zamykali naprawiac i je zdjął całkiem :) mam nadzieje, ze oni tu w Wiedniu tego filmu nie znają... a jak znają to bez drzwi to juz calkiem przepadlam :)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty,znam to od dawna.Ale pytaniem swoim sprawiłaś,że poszedłem do źródła,haha,do internetu. W gwarze wielkopolskiej słowo nynać oznacza ukołysać do snu,usypiać,idę spać...Jako przykład ... zmów paciorek i idź nynać. Na portalach społecznościowych też spotykałem się z takim zwrotem. Mam nadzieję,że rozwiałem wątpliwości,haha. Pozdrowienia. A tak a propos, to myślę,że Jontek też już pójdzie nynać,bo zaczął przynudzać.

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...