Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, aga1 napisał:

Dzień dobry - jest pieknie za oknem, zdjęcia trzaskam . Pada snieg ale jak ?  Zaspałam ,  w nocy miałam powazny powód do tego. Ratowałam człowieka:sos: .Odespie w dzień. W nagrodę medal  sama sobie przyznam i nie bedzie to nowościa w "polityce" . Znów zdałam egzamin  celująco. 

:kopara::oops::szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, aga1 napisał:

Dzień dobry - jest pieknie za oknem, zdjęcia trzaskam . Pada snieg ale jak ?  Zaspałam ,  w nocy miałam powazny powód do tego. Ratowałam człowieka:sos: .Odespie w dzień. W nagrodę medal  sama sobie przyznam i nie bedzie to nowościa w "polityce" . Znów zdałam egzamin  celująco. 

Sen ????

U mnie też śnieżek pruszy a ja mam radochę. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Sen ????

U mnie też śnieżek pruszy a ja mam radochę. :oklaski:

Nie , podopieczny miał krwotok z nosa . Ma problemy . Zabrali do  szpitala i potraktowali laserem. Nim lekarz  przyjechał zamowałam krwotok . Ale to nie lada wyczyn , poniewaz podopieczny na widok krwi wpada w panike. A chwali sie jaki to odwazny jest :) . 

Zrobiłam duzo fotek z samego rana, jeszcze snieg dziewiczy :) był . Chciałam wstawić dla @Jolanta.pl .niec straconego , pewnie ma juz swój. 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu nie mam (i całe szczęście),  mrozu nie mam (kolejne szczęście), ale mam wiaderko soli w razie W :szok: Zimę lubię,  bardzo lubię.....na obrazkach :d Więc niech śnieg pada u tych, którzy nie muszą odśnieżać :tak2:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ramach prac zabronionych odsnieżyłam chodnik przed domem, a jest tego sporo, bo na "winklu" mieszkamy. Jestem sama z podopiecznym , córka z mężem wyjechali na kilkudniowy urlop. No i masz ci - snieg spadł. Czuje się, jak po zabiegu odmładzającym :) . Niech sobie pada , pójdę póżniej jeszcze raz .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Śniegu nie mam (i całe szczęście),  mrozu nie mam (kolejne szczęście), ale mam wiaderko soli w razie W :szok: Zimę lubię,  bardzo lubię.....na obrazkach :d Więc niech śnieg pada u tych, którzy nie muszą odśnieżać :tak2:

To sporo musisz sie nagotować , żeby tą sól zużyć. Ile tam jeszcze  miesięcy w tym bayerlandzie :)  bedziesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po  sniegu . Nawet moj baławan rozjedża sie już. Szkoda było marchewki . Podopieczny chrapie , bo nos zdrowy he, he . Muszę zasugerować córce podpopiecznego, żeby nawilzacz do pokoju ojca kupiła. Dzisiaj powiesiłam gruby wilgotny ręcznik, troche inne powietrze ma.

Jednak my sie musimy nagłówkowac jak nie bigunka, to zaparcie . Jak nie obżarstwo, to brak apetytu . I ciągle cos nowego. Pierwszy raz jestem na szteli, na ktorej mam pomoc ze strony córki a tam córki, córek. Do tej pory byłam przeważnie z osobami z ustanowionym opiekunem prawnym. Horror . Czlowiek wszystko bierze na swoje barki często nie zdając sobie sprawy z odpowiedzialności . 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

U mnie też śnieżku nie ma :( ale za to mrozik trzyma :) od wczoraj zaczęłam ubierać czapkę nawet jak na papierosa wychodzę bo nie chciałabym się rozchorować na koniec mojego pobytu tu :(:haha:

My jesteśmy prawie po jednym południku :d A ja czapusię albo kaptur na łepetynkę nadziewam już dawno :d Te moje "bujne" owłosienie nie chce mnie chronić od zimna :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

My jesteśmy prawie po jednym południku :d A ja czapusię albo kaptur na łepetynkę nadziewam już dawno :d Te moje "bujne" owłosienie nie chce mnie chronić od zimna :( 

Ja kaptur też ubierałam ale czapka niszczy mi fryzurę :) a chciała Ci powiedzieć,że w Kauflandzie widziałam mnóstwo kosmetyków z tej serii ,którą mi poleciłaś no wiesz na bazie kofeiny tylko nie miałam czasu pooglądać bo przypuszczam,że są nie tylko do pielęgnacji włosów  może jeszcze coś mi po nich urośnie jak sobie je kupię  O.o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...