Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Chwila nieuwagi,  a one już się pakują :d A ha za 24 dni o tej porze będę we własnym domku :d Całe 10 dni po was paskudy :| 

Nic się nie martw :cool: będę Ci codziennie zdawać relacje jak to jest cudownie siedzieć we własnej wannie , pełnej piany i całą kupą pozapalanych świec :hura::oklaski::tak2::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

To teraz trochę poklepie z Wami bo mam właśnie przerwę wróciłam już z proszonego obiadku o tym,że mam tam iść dowiedziałam się godzinę przed obiadem zresztą przypadkowo .Podobno byliśmy zaproszeni obydwoje z moim podopiecznym 2 czy 3 dni wcześniej przez jego brata i teraz uwaga zaproszono nas bo brat od nie dawna zatrudnia opiekunkę z Polski a że ona powiedziała,że dzisiaj robi gołąbki na obiad to brat chciał,żeby mój podopieczny posmakował gołąbków u konkurencji i ocenił,która z nas robi lepsze hm a mój podopieczny wcale tam nie poszedł krótko mówiąc olał zaproszenie brata .Ja czułam się tą sytuacją mocno zniesmaczona bo przecież mój podopieczny zostałby postawiony w nieco nie zręcznej sytuacji sama nie wiem co mam myśleć o zachowaniu tego brata no ale tak to jest jak rodzeństwo ze sobą rywalizuje nawet o gołąbki ugotowane przez opiekunkę można być zazdrosnym :(

Ciekawa historia. Niestety, często nasi klienci podsycają czy starają się wzbudzić rywalizację wśród opiekunek. Też już to spotkałam.

Ale ten brat twojego Pdp to zwykły prostak  !

No i zrozumiałam, że byłaś na tym obiedzie i poznałaś inną opiekunkę ?

I ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się farbowałam po raz drugi,,mam wszystkie włosy:oklaski:,,a pakować się też będę,,ja szybciutko się pakuje,,tylko dać sygnał a ja myk myk i gotowa,,:dobrze: @violka mialam ja z Tobą wracać ,,prawie jak Ty, a ,wyszło co innego i :oklaski::hura:ale jestem bardzo szczęsliwa ,,tylko jedna rzecz mi się nie podoba,,jak ten mój brzuchol  do jutra nie zejdzie:płacz:  to będę trenowac ze słodziakiem dietę cud:17_heart_eyes::18_kissing_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A ja się farbowałam po raz drugi,,mam wszystkie włosy:oklaski:,,a pakować się też będę,,ja szybciutko się pakuje,,tylko dać sygnał a ja myk myk i gotowa,,:dobrze: @violka mialam ja z Tobą wracać ,,prawie jak Ty, a ,wyszło co innego i :oklaski::hura:ale jestem bardzo szczęsliwa ,,tylko jedna rzecz mi się nie podoba,,jak ten mój brzuchol  do jutra nie zejdzie:płacz:  to będę trenowac ze słodziakiem dietę cud:17_heart_eyes::18_kissing_heart:

Podczas trzech bara bara :cool: , ponoć spala się tyle kalorii ile pożarło się w ciągu całego dnia :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Serenity napisał:

@Blondi ale napisz co Cię zszokowało na twojej szteli ? coś z rodziną Pdp ? I dlaczego wracasz wcześniej ?

Napiszę jak ochłonę,,już chyba ochłonęłam ,,bo szybko po mnie spływa ,,podskoczylo trochę  ciśnienie ale żyję,,będe żyć,,olać ,nie przejmować się ,,napisze wszystko jak zakonczę tak jak powinno być,,Ogólnie jest ok! Babcia okazała się fałszem jednym wielkim,,a córunie spisek ,agencja swoje sprawy załatwiła,,,a ja ofiara,,:rozpacz: bogu ducha winna,,odpowiadam ja za czyny córeczek,,ale ja też mam język nie wyparzony i też dałam popalic,,nikt po mnie nie będzie jezdził,,obiecanki z internetem też były ,,tylko obiecanki,ale to nie chodzi o internet ,,,W tym wszystkim to córunie powinny mnie teraz przeprosic,,ale tego ja nie usłysze od tych tłumoków,,ktoś musi byc winny i padło na mnie,,szybko zapomniec i zostawić tą toksyczną rodzinę,,tyle w temacie,,zjezdzam prędzej bo nie chce się w psychiatryku znaleśc-żartowałam,,ale nie jeden na moim miejscu by już tam był,,,tutaj trzeba miec silną psychę,,a ja taką mam,jak widzę,,lubię prawdę,,a Niemcy prawdy nie lubią mówić a ja tak,,,,założe nowy temat jak będę już na normalnym internecie,,bo warte uwagi,,a teraz jeszcze coś muszę tutaj zalatwić,,także cierpliwosci,,:święty:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To po trzech dniach @Blondi będzie wyglądała jak szkielet :d:haha:

Nie tak szybko,,ale ja jem dużo:oklaski: do szkieleta mało brakuje,,ale nie chce być suchotką,,mi trzeba tylko 2 kg zwalić góra ,,jeden dzien mniej zjesc,,bo chudzielcem nie chce być,,:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aga1 napisał:

Tygodniami nie czeka się na neta . Minęły te czasy . Ja opisze jak przyjechałam na tą sztele. Byłam zaskoczona pozytywnie . Teraz musze kolacje zrobic i świece zapalić :) nastrój musi być. A potem opiszę.  

Pisałam , pisałam a wpis uciekł. Mam nerwa . Dobranoc . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Serenity napisał:

Ciekawa historia. Niestety, często nasi klienci podsycają czy starają się wzbudzić rywalizację wśród opiekunek. Też już to spotkałam.

Ale ten brat twojego Pdp to zwykły prostak  !

No i zrozumiałam, że byłaś na tym obiedzie i poznałaś inną opiekunkę ?

I ja

Poznałam ją wcześniej w środę bo ona przyjechała we wtorek pisałam już o tym a że mój dziadek ma opiekunkę to brat też chyba zapragnął mieć opiekunkę do żony bo do tej pory jakoś dawali sobie radę z opieką nad nią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Czasami naprawdę się długo czeka na internet , wszystko zależy od tego z jaką firma mają umowę . U mnie rodzina dała ciała , bo dopiero po trzech tygodniach mojego molestowania zaczęli rozglądać się za internetem . Dzisiaj jak dawałam rachunki to dołączyłam do nich mój rachunek za niemiecki internet i bratanica mojej PoP nawet słówkiem nie pisnęła . 

No dobra a jak opiekun rodziny powie ,,nie,, ze nie zalatwi sticka, bo net to luksus i wogole,,,

Nawet  agencja nic nie potrafila zrobic, wplynac,

A nastepczyni i poprzedniczce net nie byl potrzebny:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

No dobra a jak opiekun rodziny powie ,,nie,, ze nie zalatwi sticka, bo net to luksus i wogole,,,

Nawet  agencja nic nie potrafila zrobic, wplynac,

A nastepczyni i poprzedniczce net nie byl potrzebny:o

Jestem na szteli . gdzie od ponad roku są opiekunki i żadna nie wołała internetu O.o Przyjechałam tu nie wiedząc , że go nie ma i przy pierwszym spotkaniu tłumaczyłam , że muszę mieć internet , że jestem zdziwiona , bo to jest moje pierwsze miejsce bez internetu i ja nie wróce w to miejsce jeżeli nadal go nie będzie . Internet już załatwiają , szkoda tylko , ze tak pózno >:( Bez Neta na pewno bym tu nie wróciła >:( Wyświetliłam im jeszcze jak trudno jest znalezć opiekunkę jak nie ma internetu , bo jesteśmy z dala od rodziny i tylko przez łącze internetowe możemy zobaczyć kochane twarzyczki podczas rozmowy :d Babcia się prawie popłakała jak słuchała mojego monologu :4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...