Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, violka napisał:

Ty sobie lepiej uważaj z tym przechwalaniem się o gratisach w busikach . Numer telefonu do szefa też mam :trele: 

Jakiego szefa ? o czym tym mówisz ja tylko o kierowcach a Ty od razu od szefa dostałaś numerO.o:) lepiej napisz czy już się rozliczyłaś :szept::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jakiego szefa ? o czym tym mówisz ja tylko o kierowcach a Ty od razu od szefa dostałaś numerO.o:) lepiej napisz czy już się rozliczyłaś :szept::d

Jeszcze nie :trele:  mam ich teraz w garści , jakby im przyszło do głowy nie odebrać mnie stąd :d Tak sobie dzisiaj pomyślałam , że gdybyś wracała w nocy z 10 na 11 , to może byśmy się spotkały :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze nie :trele:  mam ich teraz w garści , jakby im przyszło do głowy nie odebrać mnie stąd :d Tak sobie dzisiaj pomyślałam , że gdybyś wracała w nocy z 10 na 11 , to może byśmy się spotkały :cmok:

Jeszcze nie wiem o której stąd wyjadę ale na pewno 10 :oklaski: A co Ty sobie myślisz,że kierowca po całych Niemcach będzie się ze mną woził,żebyśmy się spotkały?O.o:całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

@lucyna.beata każda agencja  inaczej  ustala wynagrodzenie za święta,,są takie co w ogóle nic nie płacą bo powiedzą ,że stawka jaką proponują jest już z bonusem na święta,,reklamom nie wierzę,,a że nie jadę  na święta do pracy ,,to nawet się tym nie interesuję,,bo slysze ,że dają nawet 400 euro,,sranie w banie,,siedz 3 msc, itd nie wierzę,,straciłam do wielu agencji zaufanie i  nie wierzę w ich  prawdomównośc:grzmotnąć: 

Daja 400 ojro ,,brutto,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, violka napisał:

Dzisiaj się zastanawiałam , czy to jakiś ukryty dzień kobiet czasami się nie odbywa . :$ Siedziałam sobie w tramwaju i nagle przed oczyma mymi ukazał  się wizerunek @Mirelka1965 ;) mówię Wam jak sportowa laska :d a kiedy już ochłonęłam z moich omamów , to po chwili zobaczyłam @Heidi :o prawdziwa kobieta z pazurem hrum hrum :$ Chyba naprawdę muszę natychmiast jechać do domu :haha::donos:

Hm a co zazylas ze sie spytam,takie zwidy to po normlanym zielu nie sa:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ja zawsze mam fajnie. :d

Serio,serio. W każde z miejsc gdzie byłam z zamkniętymi oczami mogę wrócić powtórnie.

Wczoraj na zakupach w koszyku wylądowały dwa kaki. Pierwszy raz jadłam. :d Ja tylko wrzucałam więcej warzyw bo tutaj zastałam głównie mrożonki.

Teraz czekamy na pflege a jajeczka ugotowane czekają w koszulkach. I to nie ja gotowałam bo przecież mam wracać do łóżka się wyspać.:d:d:d 

 

Jajeczka to chyba w pizamkach?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że upiję się z rozpaczy :mur: Przez ten cholerny jarmark dopiero jutro będę miała internet :smutek:To jest takie wydażenie na zadupiu, że tłumy walą z okolic dalszych i bliższych :słabo: Akurat na przeciwko odbywa się to wydarzenie, to widzę ci się dzieje :szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blondi napisał:

Jestem za takimi warunkami też,,nie innymi,,:hahaha: lubię pindrzyć ,,w łazience,,nie lubię jak ktoś liczy mój czas w łazience,,chodz zawsze mialam swoją lazienkę ,,to nawet nie wiem,jakby bylo ze wspólną łazienką:rozpacz: 

Blondi ,co robisz tak dlugo w tej lazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...