Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Cicho bądzcie,:9_innocent:,może nie będzie padać :4_joy: może spacerek będzie u mnie,,jak ja się cieszę ze spacerku nawet ,,ludzie co się porobiło,,mam tyle atrakcji ,,ze z niczego się cieszę,,,:18_kissing_heart:

A ja siedzę na tarasie, słonko grzeje jak głupie i zamiast spacerować łapię ultraviolet, tfu....witaminę Ď3 :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Uderz w stół...a @aga1 nam :659_smoking: postawi :nie_słyszę::51_scream: Jednak cuda się zdarzają na tym świecie :oklaski:

I to jakie ,,dlatego ubralam 3 pary brili,,lupe wzięłam czy to napewno papieros jest,,bo te emotionki cini mini,,nie każdy ma sokoli wzrok,,ale już dowidziałam wszystko,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

I to jakie ,,dlatego ubralam 3 pary brili,,lupe wzięłam czy to napewno papieros jest,,bo te emotionki cini mini,,nie każdy ma sokoli wzrok,,ale już dowidziałam wszystko,,,:oklaski:

Musimy na mszę dać ojcu dyrektoru :haha::oklaski: Ty już numer konta znasz, zrzutę zrobimy :haha::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@Serenity

i jeszcze cos..ja wiem, ze to forum to glownie odskocznia od szarosci itd..ale

nikt nas nie zmusza do tej a nie innej pracy...zawsze mozemy usiasc na kasie w biedronce i smecic jak ciezko

to wybor kazdej z nas ze myjemy tylki, wymiociny , znosimy zlosliwosci czasami zawet agresje i...tepote rodzin..

nie mniej jednak...czasami natlok stresu jest tak wielki ze wywalenie z siebie napiecia wlasnie tu na forum jest jedyna mozliwoscia na ulge wiec 

czemu nie potraktowac forum jak terapii u psychologa??

najlepsza terapia jest nauczenie sie mowienia lub pisania o tym co nas draczy, meczy, boli wiec...jezeli ma to pomoc...?

byc moze to smecenie ale mysle ze jest sporo osob ktore potrzebuja tez i takiego wlasnie poczucia, ze nie sa osamotnieni w tej pracy z watpliwoscia, placzem zalamaniem...

glowa do gory...

To całe życie . Mnie sie wydaje, że wszystkie wyjeżdżające kobiety, żeby sprawdzić czy nadają się do tej pracy powinny :

chociaz na dwa tygodnie polożyć sie do łózka obandażowane tak, żeby nie mogły same wstać. Wynając opiekunke i zobaczyc jakie to jest w......... :( tzn wkurzające jak obca baba po chacie sie krząta z mężem zagaduje i w szafkach grzebie.( przeciez trzeba wiedzieć gdzie koszula a gdzie np. ręczniki ) . Wtedy będzie wstanie i zawalczyć o swoje i nie poddać sie presji.

Mam cos do napisania, musze jednak pauze zrobić. Jedziemy na zakupy z córka podopiecznego więc muszę jakiś wzorek na twarz rzucić . :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co to znaczy znikniesz?!!! Ja rozumiem,  że będziesz czasowo nieobecna, ale takich gróźb proszę nie anonsować ;):d

żartowałam:4_joy::oklaski: jak bym mogła wytrzymać ,,aby ominąc forum,,halloo !!!!:dobrze: będe Was przenosila w inny świat,,to dopiero będzie odskocznia od dnia codziennego,,,:serce::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aga1 napisał:

To całe życie . Mnie sie wydaje, że wszystkie wyjeżdżające kobiety, żeby sprawdzić czy nadają się do tej pracy powinny :

chociaz na dwa tygodnie polożyć sie do łózka obandażowane tak, żeby nie mogły same wstać. Wynając opiekunke i zobaczyc jakie to jest w......... :( tzn wkurzające jak obca baba po chacie sie krząta z mężem zagaduje i w szafkach grzebie.( przeciez trzeba wiedzieć gdzie koszula a gdzie np. ręczniki ) . Wtedy będzie wstanie i zawalczyć o swoje i nie poddać sie presji.

Mam cos do napisania, musze jednak pauze zrobić. Jedziemy na zakupy z córka podopiecznego więc muszę jakiś wzorek na twarz rzucić . :oklaski:

@aga1 mi to na szczęscie nie grozi,, ja się do tych wszystkich nie zaliczam,,mowy nie ma nawet,,,ja bez tego wiem,,że w obcym domu wszystko raczej musze robić bardzo ostrożnie,,to tylko co mi potrzebne ,,nie mam zwyczaju latać po szafkach ,,wlaśnie staram się tak zachowywać,,aby jak najmniej odczuli ,że jest u nich obca osoba,,bardzo dobrze na tym wychodzę,, 

Bardziej powinny być sprawdzone osoby pod względem przeróznych zachowan,,bo są furiaci i nerwusy,raptusy,itd,,pod tym względem,,,,ale to sobie mozemy pisac ,,a rzeczywistosć mamy inną,,nic nasze bazgrolenie nie pomoże!! a może ? i pomoże ,,bo nie jedna przeczyta i może się zastanowi,,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam dzisiaj wszystkim :412_champagne::wino::drink:Router przyszedł :oklaski::oklaski::oklaski: Cywilizacja na zadupie dotarła :oklaski::oklaski::oklaski: Internecik kochany,  słodziutki, jedyny mój....:oklaski::oklaski::oklaski:Szampańskoje pijemy :412_champagne::412_champagne::412_champagne: A jak ktoś nie lubi to :piwo::drink::wino:Impreza do białego rana....eeee, nieee....muszę się nacieszyć moim skarbeńkiem cudownym.....:1007_hearts::1007_hearts::1007_hearts: Czekam na wnuka i do dzieła....co mi tam jarmark świąteczny, co mi tam reszta świata....orkiestra tusz....:1000_loudspeaker: ...fanfary....

 :1001_bell:...werble.....:338_boom: Świat stoi przede mną otworem :oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A kto się będzie fryzjerował? Ty czy dziadek? Jak dziadek to trudno, a jak tobie zafunduje, to zdjęcie przyślij, ale Watsapp'em bo mmsów tutaj nie dostaję :haha:A z tymi zakupami to daj spokój sobie bo jak za nadbagaż zabulisz, to zapłaczes gorzkim łzami :trele:

Dziadek pytał mnie czy nie potrzebuję iść do fryzjera ale powiedziałam,że nie zobaczymy na miejscu co będzie może się skuszę oczywiście jak dziadek za to zapłaci .A wracam busem więc za nadbagaż nic nigdy nie płacę bo wszyscy kierowcy to moi znajomi :trele: jak nie wierzysz to spytaj @violkaO.o:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziadek pytał mnie czy nie potrzebuję iść do fryzjera ale powiedziałam,że nie zobaczymy na miejscu co będzie może się skuszę oczywiście jak dziadek za to zapłaci .A wracam busem więc za nadbagaż nic nigdy nie płacę bo wszyscy kierowcy to moi znajomi :trele: jak nie wierzysz to spytaj @violkaO.o:oklaski:

Ty sobie lepiej uważaj z tym przechwalaniem się o gratisach w busikach . Numer telefonu do szefa też mam :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziadek pytał mnie czy nie potrzebuję iść do fryzjera ale powiedziałam,że nie zobaczymy na miejscu co będzie może się skuszę oczywiście jak dziadek za to zapłaci .A wracam busem więc za nadbagaż nic nigdy nie płacę bo wszyscy kierowcy to moi znajomi :trele: jak nie wierzysz to spytaj @violkaO.o:oklaski:

To się cieszę że dziadek zapytał :35_thinking: Ale jak efekt końcowy? :szok: To że fotkami nie chcesz się podzielić z nami, to nic....mnie dzisiaj nic i nikt z równowagi nie wybije :oklaski::oklaski: Mam router, mam router....ale na razie stoi w kartoniku :oklaski::hura: Zaraz go odpakuję, przedzielę na pół i podzielę się z @Blondi :oklaski::oklaski:A co....ma się gest! :haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Łukasz napisał:

Blondasku,to kiedy wyjeżdżasz?;):love:

Ale to jest wielka tajemnica!! chcesz mnie odebrać? żartowałam przecież,,,za 3 dni albo 4 dni? to już króciutenko  ,,już piję kawę w domku,,już mi się marzy przytulanko,,całowanko i te piękne spojrzenia w oczy,,ta radośc na naszych buzkach  ,,pisze o słodziaku,,,nic nie wklepie z emiotinek bo mi internet nie pozwala,,,tylko płakac,,z tej bidy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To się cieszę że dziadek zapytał :35_thinking: Ale jak efekt końcowy? :szok: To że fotkami nie chcesz się podzielić z nami, to nic....mnie dzisiaj nic i nikt z równowagi nie wybije :oklaski::oklaski: Mam router, mam router....ale na razie stoi w kartoniku :oklaski::hura: Zaraz go odpakuję, przedzielę na pół i podzielę się z @Blondi :oklaski::oklaski:A co....ma się gest! :haha::haha:

Nie gadam z Tobą :smutek: masz szlaban do północy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To się cieszę że dziadek zapytał :35_thinking: Ale jak efekt końcowy? :szok: To że fotkami nie chcesz się podzielić z nami, to nic....mnie dzisiaj nic i nikt z równowagi nie wybije :oklaski::oklaski: Mam router, mam router....ale na razie stoi w kartoniku :oklaski::hura: Zaraz go odpakuję, przedzielę na pół i podzielę się z @Blondi :oklaski::oklaski:A co....ma się gest! :haha::haha:

:serce::serce::serce: starczy połowa bo tylko na 3 dni,,,hurrraa,,potem oddam :oklaski: będzie mało zużyty:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...