Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, aga1 napisał:

W takich późnych wizytach mozna upatrywać ukrytych intencji :)  pewnie chciał Cie zobaczyc bez makijazu :):) 

Zadnych ukrytych amorów,,nic z tego, chodz się podobałam,,ale żona z kwintą na gębie była za scianą,,zazdrosna przeokrutnie,,ale pytam się o co? o wygląd mój,,miałam trochę satysfakcji ,,potem żonka zaczęła się czesac jak ja,,ubierać jak ja,,pobiegła do sklepu spodnie sobie kupic jak ja,,bluzki podobne,,hahahha dobre to było,,hahaha szczęsliwa jestem ,że nie musze ich oglądać,,zazdrosników,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aga1 napisał:

W takich późnych wizytach mozna upatrywać ukrytych intencji :)  pewnie chciał Cie zobaczyc bez makijazu :):) 

Zadnych ukrytych amorów,,nic z tego, chodz się podobałam,,ale żona z kwintą na gębie była za scianą,,zazdrosna przeokrutnie,,ale pytam się o co? o wygląd mój,,miałam trochę satysfakcji ,,potem żonka zaczęła się czesac jak ja,,ubierać jak ja,,pobiegła do sklepu spodnie sobie kupic jak ja,,bluzki podobne,,hahahha dobre to było,,hahaha szczęsliwa jestem ,że nie musze ich oglądać,,zazdrosników,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Cześć Dziewczynki! Nareszcie się mogłam zalogować.

Choć nie wiem na długo,bo bywało tak,że znów hasło mi wygasło.

 

Miłego dzionka!

Witaj! nie możesz się wylogowywac ,,jestes pędziwiatr!!! a co mi za cyrki dzisiaj odwala mój laptop,,wszystko internet,,:rozpacz:

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dobiałam na tą dzisiejszą :kawa:. Dziękuję za przemiłe towarzystwo :) . Dzisiaj ostatni raz wstałam na wskazaną godzinę. Jutro wyjazd i już następnego dnia obudzę sie w skrzydłach mojego anioła ,jednak o szczegóły nie pytajcie:cool: (z wiadomych względów :p), i tak nie powiem buzię na zamek zamknę :love: . Jedni mają palenie papierosów jako nałóg , a ja upiję się mlekiem. Słyszał ktoś o czymś takim ?  Radość mnie rozpiera przeogromna, cieszę się , że ktoś na mnie czeka, tęskni, pragnie. Przemiłe uczucie:serce:. Gorzej z programem "KRÓLICZKI" , bo kłopot z prokreacją już mam :o. Co robić..... ,co robić.... ? Mało dzieci, mało emerytury.  Hmmm... Co robić.... ?             Na ten czas może  pokulam się trochę ze szczęścia :) 

58cb42e3ea71c9c5a94321dd06bb7c6b.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie, dobiałam na tą dzisiejszą :kawa:. Dziękuję za przemiłe towarzystwo :) . Dzisiaj ostatni raz wstałam na wskazaną godzinę. Jutro wyjazd i już następnego dnia obudzę sie w skrzydłach mojego anioła ,jednak o szczegóły nie pytajcie:cool: (z wiadomych względów :p), i tak nie powiem buzię na zamek zamknę :love: . Jedni mają palenie papierosów jako nałóg , a ja upiję się mlekiem. Słyszał ktoś o czymś takim ?  Radość mnie rozpiera przeogromna, cieszę się , że ktoś na mnie czeka, tęskni, pragnie. Przemiłe uczucie:serce:. Gorzej z programem "KRÓLICZKI" , bo kłopot z prokreacją już mam :o. Co robić..... ,co robić.... ? Mało dzieci, mało emerytury.  Hmmm... Co robić.... ?             Na ten czas może  pokulam się trochę ze szczęścia :) 

58cb42e3ea71c9c5a94321dd06bb7c6b.gif

To chyba Archanioł @Heidi, że pozwala Ci spać :) .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie, dobiałam na tą dzisiejszą :kawa:. Dziękuję za przemiłe towarzystwo :) . Dzisiaj ostatni raz wstałam na wskazaną godzinę. Jutro wyjazd i już następnego dnia obudzę sie w skrzydłach mojego anioła ,jednak o szczegóły nie pytajcie:cool: (z wiadomych względów :p), i tak nie powiem buzię na zamek zamknę :love: . Jedni mają palenie papierosów jako nałóg , a ja upiję się mlekiem. Słyszał ktoś o czymś takim ?  Radość mnie rozpiera przeogromna, cieszę się , że ktoś na mnie czeka, tęskni, pragnie. Przemiłe uczucie:serce:. Gorzej z programem "KRÓLICZKI" , bo kłopot z prokreacją już mam :o. Co robić..... ,co robić.... ? Mało dzieci, mało emerytury.  Hmmm... Co robić.... ?             Na ten czas może  pokulam się trochę ze szczęścia :) 

58cb42e3ea71c9c5a94321dd06bb7c6b.gif

Cieszę się , że będziesz mogła już niedługo pobawić się w króliczki :love: Nawet bez prokreacji :d Ucałuj od nas swojego króliczka i powiedz mu , żeby nie był taki zachłanny i od czasu do czasu , podzielił się z nami Tobą :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja muszę robić wojnę? oczywiscie ,że o internet,,Przyjechał wnusio,,ten od internetu,ale przystojny ,,śliczny,wysoki,,otworzylam mu drzwi a on jak wryty,,jakby jakieś monstrum zobaczył,,zaskoczony na maxa,,nie spodziewał się dziecka jako opiekunki, byl przygotowany na babcię opiekunkę:hahaha: a tu zdziwo wielkie,, pytam się jego ,,gdzie mój internet itd, oj babci się to nie podobało,,wręcz zła była na mnie,,jaki ja chcę internet,,babcia nie wie co to internet,,ale chyba wnusio wytłumaczył babci ,także do 20 napewno nie będzie internetu,,a jak mam cos do zrobienia to zaberze mnie do miasta,,na internet-nie wytrzymam, z tą godzinną promocją internetową,,albo on mi użyczy ze swojego telefonu ,,dopóki nie odjedzie od dziadków,,pól godz, masakra jakaś,,chyba przyjdzie mi z tym moim kulawcem dalej działac,,:płacz: jeszcze trochę,,oni nie wiedzą ,że żadna z opiekunek tutaj nie przyjedzie ,bo nie ma internetu? musze im to uzmysłowić,,chodz już dzisiaj się wygadałam na co mi internet,,po kokardę się naprodukowałam,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają pauzę? czy tylko ja:hahaha: u mnie pada i zawierucha,,spacerku nie będzie ,,babcia leży ,,1 godzinę włóżku a dziadka nosi,,robale ma jak zawsze,,on ucieka od babci z sypialni,,dla niego łóżko to zmora ,,nie daj boże leżeć,,hahha ale ja nie zwracam na niego uwagi,,niech robi co chce,,a ja u siebie na laptopie,,

Czemu mnie tak poliki pieką:$ komus wlazłam za skórę? :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się przykulałam znowu :d Obiadek zjedzony, dziadki w koju, można Wohnende zaczynać ;) Jutro @Heidi ma zjazd, opuści nas na długo i hasło jej wygaśnie :cool::d A my jak te sieroty zostaniemy :rozpacz: @Heidi zabierz lapusia do sanatorium, bitte, bitte, bitte :całus: Możesz z mężusiem się u nas pojawiać :święty::d My się nim zaopiekujemy! ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Wszyscy mają pauzę? czy tylko ja:hahaha: u mnie pada i zawierucha,,spacerku nie będzie ,,babcia leży ,,1 godzinę włóżku a dziadka nosi,,robale ma jak zawsze,,on ucieka od babci z sypialni,,dla niego łóżko to zmora ,,nie daj boże leżeć,,hahha ale ja nie zwracam na niego uwagi,,niech robi co chce,,a ja u siebie na laptopie,,

Czemu mnie tak poliki pieką:$ komus wlazłam za skórę? :rozpacz:

To uszy pieką jak ktoś ci .....obrabia :cool: Jak policzki to ktoś chwali, czyli wielbiciela masz ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 a  @Heidi musi odpocząc ,,wiesz ile ona energi tutaj zostawiła? teraz musi naładować swoje akumulatory ,,a to trochę potrwa,,:święty: będzie musiał jej króliczek o to zadbać,,:serce: bara bara i będzie nasza @Heidi spowrotem,, nowymi żabami czy innymi robalami,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno poczta niemiecka jest niezawodna?O.o A router już dwa tygodnie idzie i dojść nie może :( Bez internetu to jak bez ręki :rozpacz: Dziewczyny lecą z polskiego przez lapusia, ale poczytałam wczoraj i boję się niczym Danusia z Krzyżaków ( no @Heidi, zapożyczyłam :całus:) Chciałam spróbować raz jeszcze i niczym router z telefonu pociągnąć, ale przypomniałam dobie jak bolał rachunek i zrezygnowałam :płacz: Pomęczę się jeszcze trochę :rozpacz: Na telefonie klawiatura taka mała...:rozpacz: Jedną ręką pisać to porażka :płacz: Ja chcę internet!!! :hahaha: Ileż można oglądać filmów które się już widziało? O.o:( Chociaż wczoraj po raz kolejny wrzuciłam na tapetę  "Kompania braci" i powiem, że chyba nigdy mi się nie znudzi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję jak tu skoczyć do miasta po zakupy,,brakuje mi wlaśnie trochę słodkiego i miętowego,,mi tutaj nic nie kupują typu słodkiego,,owoce są też wydzielane,,parę winogronek jak dla dzidzi,,musze sama sobie kupic,ale do miasta się dostać,,to jest problem,,wyglądam ,czy nie ma tutaj pana od ogrodu,,on miał auto:hahaha: nie ma nawet kogo poprosic ,,uziemiona jestem :rozpacz: a rowerem za daleko,,a pada i zimno, a zresztą za jakie grzechy mam rowerem jechac i marznąc,,myslę,że jeszcze ktoś się pojawi,,takie mam przeczucie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 a  @Heidi musi odpocząc ,,wiesz ile ona energi tutaj zostawiła? teraz musi naładować swoje akumulatory ,,a to trochę potrwa,,:święty: będzie musiał jej króliczek o to zadbać,,:serce: bara bara i będzie nasza @Heidi spowrotem,, nowymi żabami czy innymi robalami,,,:hahaha:

He,  he, he....dobrze że już w wieku przedpoprodukcyjnym jest i żadnym bachorki nas straszyć nie będzie :d A Żaby i robale mogą być bo bawi nas nimi w sposób perfekcyjny :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Kombinuję jak tu skoczyć do miasta po zakupy,,brakuje mi wlaśnie trochę słodkiego i miętowego,,mi tutaj nic nie kupują typu słodkiego,,owoce są też wydzielane,,parę winogronek jak dla dzidzi,,musze sama sobie kupic,ale do miasta się dostać,,to jest problem,,wyglądam ,czy nie ma tutaj pana od ogrodu,,on miał auto:hahaha: nie ma nawet kogo poprosic ,,uziemiona jestem :rozpacz: a rowerem za daleko,,a pada i zimno, a zresztą za jakie grzechy mam rowerem jechac i marznąc,,myslę,że jeszcze ktoś się pojawi,,takie mam przeczucie,,,

Mnie też auto wydzielają jakby benzyna na kartki była :płacz: Raz w tygodniu zakupy, z dziadkiem bei bedarf i tyle :( Odzwyczaiłam się od niemobilności :hahaha: Następne zlecenie chcę pod Berlinem to znowu autem pojadę. I zakupy zrobię. Bo ile do samolotu zabiorę? Masakra :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Podobno poczta niemiecka jest niezawodna?O.o A router już dwa tygodnie idzie i dojść nie może :( Bez internetu to jak bez ręki :rozpacz: Dziewczyny lecą z polskiego przez lapusia, ale poczytałam wczoraj i boję się niczym Danusia z Krzyżaków ( no @Heidi, zapożyczyłam :całus:) Chciałam spróbować raz jeszcze i niczym router z telefonu pociągnąć, ale przypomniałam dobie jak bolał rachunek i zrezygnowałam :płacz: Pomęczę się jeszcze trochę :rozpacz: Na telefonie klawiatura taka mała...:rozpacz: Jedną ręką pisać to porażka :płacz: Ja chcę internet!!! :hahaha: Ileż można oglądać filmów które się już widziało? O.o:( Chociaż wczoraj po raz kolejny wrzuciłam na tapetę  "Kompania braci" i powiem, że chyba nigdy mi się nie znudzi :d

A co ja mam powiedzieć . Bratanica mojej babci stwierdziła , że pojedzie w przyszłym tygodniu załatwiać internet >:( więc mogę jeszcze ze trzy tygodnie poczekać >:( Jak będe się pakować do domu , to będę mieć ten internet w głębokim popo >:(:rozpacz: Łączę sie z Tobą w bólu :rozpacz::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie też auto wydzielają jakby benzyna na kartki była :płacz: Raz w tygodniu zakupy, z dziadkiem bei bedarf i tyle :( Odzwyczaiłam się od niemobilności :hahaha: Następne zlecenie chcę pod Berlinem to znowu autem pojadę. I zakupy zrobię. Bo ile do samolotu zabiorę? Masakra :rozpacz: 

A ja mam wszystkie sklepy pod nosem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...