Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Nie uciekaj , tylko wypowiedz się w ważnym temacie :love:

Toż się wypowiedziała błaha, ha, ha.......:d

 

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

trzeba patrzeć na stopy, albo na nos. Podobno co na wystawie to w sklepie

 

Teraz, Heidi napisał:

Gościu ma nos jak się patrzy, konia białego i dużego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Królewna @jolantapl. już śpi i marzy o swoim królewiczu :love: Nie  sziknęłyśmy nawet Szerokiej drogi :(

Ty się o Królewnę nie kłopotaj. Gwarantuję, że jutro zdążymy jeszcze chusteczką na pożegnanie pomachać jak będzie złoconą karocą w dal się oddalać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Królewna @jolantapl. już śpi i marzy o swoim królewiczu :love: Nie  sziknęłyśmy nawet Szerokiej drogi :(

Gdybyż jednak nieprawdą było iż to co poniżej 

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się o Królewnę nie kłopotaj. Gwarantuję, że jutro zdążymy jeszcze chusteczką na pożegnanie pomachać jak będzie złoconą karocą w dal się oddalać

to na wszelki wypadek załączam śpiewającą dedykację 

I na pożegnanie 

59e26816405d5_jamnikzr.thumb.jpg.2cd3a7ebd2a732907d2634ba910482fd.jpg

Naszej 59e2687d214a8_images(1).jpg.dca202b113f34c0f9c997701986ee0a9.jpgżyczymy 1gQP4Z9.jpg.2f225ed4af9017855e0c1858c99f410d.jpg i informujemy, że będziemy tu wiernie na nią czekać images.jpg.003dc2d0ecdb37e4165102a202006db4.jpg i tęsknić. Całuski na drogę Królewno 59e2692aea876_caus.jpg.bbb0302870669735d5ad3a81b879d93d.jpg Do spisania :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Gdybyż jednak  nieprawdą było iż to co poniżej nieprawdą jest

to na wszelki wypadek załączam śpiewającą dedykację 

I na pożegnanie 

59e26816405d5_jamnikzr.thumb.jpg.2cd3a7ebd2a732907d2634ba910482fd.jpg

Naszej 59e2687d214a8_images(1).jpg.dca202b113f34c0f9c997701986ee0a9.jpgżyczymy 1gQP4Z9.jpg.2f225ed4af9017855e0c1858c99f410d.jpg i informujemy, że będziemy tu wiernie na nią czekać images.jpg.003dc2d0ecdb37e4165102a202006db4.jpg i tęsknić. Całuski na drogę Królewno 59e2692aea876_caus.jpg.bbb0302870669735d5ad3a81b879d93d.jpg Do spisania :serce:

Tak pięknie , że ja pozwolę sobie , dopisać też siebie :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :serce: Przepraszam ~ za moją czasową nieobecność, ale moja ~cukszyczka~ daje mi ostatnio do wiwatu i sprawia ~ że zapadam we wcześniejsze senności, a też i za dnia nieco mnie osłabia :( Dziś trochę się jej przeciwstawiłam i jestem z Wami :serce: Chociaż chwilę, by życzyć Wam Wszystkim w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce: Spokojnej dobrej nocy ~ Dobranoc Serdeńka :)

Moje storczyczki dla Was :serce: Jako moje Przeprosiny... :)

20171012_082451.jpg

dobranoc_agusi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, od 10 dni w domu jestesmy... ale.... no wlasnie... 2 dni temu bylo cieplo, wybralam sie posprzatac na cmentarz, porozbieralam sie z kurtk, przewialo mnie i taka jestem teraz zakichana, ze ledwo zyje.... porazka... kicham, ze az szyby drżą w oknach, tak glosno... szykuje sie na wyjazd, szukam czegos znowu dla pary... najchetniej Austria, ale jak tam nie bedzie to pewnie znowu wyjdzie, ze do Niemiec.... trudno.... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No @LENA_57 jak trochę z nami pobędziesz, to zaraz ci lat ubędzie :serce: I ten Książę bajkowy nie zna granic, tfu... lat, ni kordonów :święty: I porwie cię....a resztę to już sama musisz dopowiedzieć ;)

Uwierz ze 100  razy  jej to powtarzałam i nic .Ty raz powiedziałaś i ona posłuchała ja  @Lena_57 nie poznaje.:całus: dla Was obydwóch.

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Betty napisał:

hej, od 10 dni w domu jestesmy... ale.... no wlasnie... 2 dni temu bylo cieplo, wybralam sie posprzatac na cmentarz, porozbieralam sie z kurtk, przewialo mnie i taka jestem teraz zakichana, ze ledwo zyje.... porazka... kicham, ze az szyby drżą w oknach, tak glosno... szykuje sie na wyjazd, szukam czegos znowu dla pary... najchetniej Austria, ale jak tam nie bedzie to pewnie znowu wyjdzie, ze do Niemiec.... trudno.... 

Powodzenia:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Wiesz ile razy ja jej to powtarzałam i nic .Ty raz powiedziałaś i ona posłuchała ja  @Lena_57 nie poznaje.:całus: dla Was obydwóch.

A ty Królewno co tu jeszcze robisz? :d To ja tu takie poezyjne rzeczy na Twoje pożegnanie wstawiłam, a Ty dopiero teraz się ujawniasz? :love: Ab marsch do łóżka!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ty Królewno co tu jeszcze robisz? :d To ja tu takie poezyjne rzeczy na Twoje pożegnanie wstawiłam, a Ty dopiero teraz się ujawniasz? :love: Ab marsch do łóżka!!! :serce:

Spałam ale jakieś ziarnko grochu mi przeszkadzało :płacz::hahaha: przed podróżą wole jednak z wieczora niż nad ranem :święty::hahaha: przespać się oczywiście :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Betty napisał:

hej, od 10 dni w domu jestesmy... ale.... no wlasnie... 2 dni temu bylo cieplo, wybralam sie posprzatac na cmentarz, porozbieralam sie z kurtk, przewialo mnie i taka jestem teraz zakichana, ze ledwo zyje.... porazka... kicham, ze az szyby drżą w oknach, tak glosno... szykuje sie na wyjazd, szukam czegos znowu dla pary... najchetniej Austria, ale jak tam nie bedzie to pewnie znowu wyjdzie, ze do Niemiec.... trudno.... 

@Betty na chorobę najlepsze okłady z.....i tych ja ci nie podam :święty: Ale służę tym :love:apsik.jpg.d113900dc27c13962db9be6ae6f9fa3c.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Spałam ale jakieś ziarnko grochu mi przeszkadzało :płacz::hahaha: przed podróżą wole jednak z wieczora niż nad ranem :święty::hahaha: przespać się oczywiście :p

Teraz mnie dopada Morfeusz Królewno :d. Lepsze takie objęcia niż żadne ;) I raz jeszcze życzę szerokiej drogi i bezpiecznej podróży :całus::serce::całus: machanie.jpg.31995202c819ac1c026329e5716d1ff8.jpg Dobrej nocy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Jak Król Julian mówi: wstajemy, wstajemy :d Na stole już :kawa: stoi, tak więc wstajemy, wstajemy i gorącą :kawa: siorbiemy! :d A tym którzy jeszcze powieki i nóżki ciężkie mają, resztki snów odgarniają, w czułko całuję i rozpocząć nowy dzionek proponuję  :całus::serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...