Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie ile tego jest,romanse,uroki,dziwne sny,przewracanka,ja to jeszcze full śmiechów zaliczyłam,,,u każdego noc jest inna,,,,  @jolantapl. dziadek zaczyna Ciebie lubic,a jak polubi to Ty będziesz w trakcie wyjazdu,więc może przedłużysz sobie pobyt u dziadzi:święty:

@Łukasz dawaj z armatki ile wlezie i na zapas:hahaha: garsciami brać trzeba wszystko,a zwłaszcza życie,,,

Mnie juz rano przegonili autem na sklepy,ale na szczęście mało zakupów,to i fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Zobaczcie ile tego jest,romanse,uroki,dziwne sny,przewracanka,ja to jeszcze full śmiechów zaliczyłam,,,u każdego noc jest inna,,,,  @jolantapl. dziadek zaczyna Ciebie lubic,a jak polubi to Ty będziesz w trakcie wyjazdu,więc może przedłużysz sobie pobyt u dziadzi:święty:

@Łukasz dawaj z armatki ile wlezie i na zapas:hahaha: garsciami brać trzeba wszystko,a zwłaszcza życie,,,

Mnie juz rano przegonili autem na sklepy,ale na szczęście mało zakupów,to i fajnie

Tak wykrakałam sobie tego dziadka ha ha tylko polubi? może nawet się jeszcze zakocha ha ha jednak odpuszczam sobie dziadków za duża różnica wieku ha ha no i chyba miałabym kłopoty z tą historią bo dziadek na 100% brał czynny udział w wojnie i nie wiem czy była bym w stanie mu to wybaczyć ha ha A pobyt mogę przedłużyć pod warunkiem,że mnie ktoś wreszcie na pożadne zakupy zabierze bo skazują nas prawie na śmierć głodową ha ha pieprze taki interes ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wy dziewczyny w lesie.... z tymi dziadkami! Niemieckie opiekunki nie w lesie.... rozkochują dziadka, doprowadzają do ślubu i mają po nim "gute Rente". Tak było z teściem sąsiadki mojej podopiecznej. Bulwers był na całą ulicę, a synowa trzęsła się jak galareta, bo pewnie i majątek po dziadku opiekunce - żonie przypadł. 

Dziadek po 90-tce miał dobrą rentę, bo był kombatantem z II WŚ. Oślepł w wyniku obrażeń na froncie w Polsce. Życie zawdzięczał dwóm polski  dziewczynom, które znalazły go gdzieś w polu i wezwały ratunek do ciężko rannego.

Kurcze w ramach rekompensat to by się mógł taki dziadek z Polką hajtnąć. Ha.. ha...ha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bozka napisał:

Oj wy dziewczyny w lesie.... z tymi dziadkami! Niemieckie opiekunki nie w lesie.... rozkochują dziadka, doprowadzają do ślubu i mają po nim "gute Rente". Tak było z teściem sąsiadki mojej podopiecznej. Bulwers był na całą ulicę, a synowa trzęsła się jak galareta, bo pewnie i majątek po dziadku opiekunce - żonie przypadł. 

Dziadek po 90-tce miał dobrą rentę, bo był kombatantem z II WŚ. Oślepł w wyniku obrażeń na froncie w Polsce. Życie zawdzięczał dwóm polski  dziewczynom, które znalazły go gdzieś w polu i wezwały ratunek do ciężko rannego.

Kurcze w ramach rekompensat to by się mógł taki dziadek z Polką hajtnąć. Ha.. ha...ha....

To nie jest dobry pomysł ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdarzają ha ha nawet na steli zeszłam po przerwie a dziadek mnie woła i mówi,że o 17 na zakupy jadę huraaaa nie muszę kombinować ha ha Nie ma się co dziwić ,ze się udało jak całe forum mnie wspomagało to i dziadek zmiękł ha ha Kupie dla kazdego coś po lizaczku albo po piwku kochani jesteście wszyscy z osobna i wszyscy razem wzięci  buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Tylko nie ciesz się za bardzo bo możesz niewiele kupić poza "pocieszycielami" dziadka. :d:d:d

 

ha ha jestem nastawiona optymistycznie ha ha a alkoholu ja nie kupuję tylko przywożą całymi skrzynkami razem z sokami i wodą ha ha ale kiedy przyjedzie nowa dostawa nie wiem ha ha dziadek dzisiaj cały czas mnie przekonuje,że alkohol jest leczniczy ha ha tylko na co ?????? ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się dziadek mi dzisiaj powiedział,ze wszystko jest w porządku z jedzeniem i chce zebym z nim została ha ha a wydawało się,ze on mnie nawet nie lubi ha ha a mówią,ze kobiety są zmienne i nie odgadnione a teraz się okazuje ,że mężczyżni to dopiero skomplikowane stwory ha ha ha Muszę jutro powiadomić agencję,że przedłużam pobyt ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko nie zapomnij że masz męża. :hahaha:

Policz na jak długo jedzenia zostanie bo potem głodówka. :)

 

ha ha musiałaś mi o tym przypomnieć ha ha a na zakupach tak zaszalałam,ze na 2 tygodnie mam jedzenia ha ha.Wpadłam jak śliwka w kompot ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...