Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  upał , kot szuka miejsca gdzie jest trochę chłodniej. Ja nie wychodze z domu.Jutro ma być parę stopni więcej.Czekam na ochłodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej temperatury robi mi sie słabo . Nie lubię letniej gorączki . Moj ulubiony mc to wrzesień z babim latem i płonacymi barwami drzew. Jestem w ogóle deszczolubna . Dzisiaj juz dwa razy prysznic i z zaplanowanych prac "rozładunkowych" nici wyszły . Kufry stoja i czekaja na lżejszy  czas . Matko , w domu ciągle pytam gdzie co stoi i leży . Ale uczę się i zapamiętuję. Za długo siedzialam w "robocie" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie urlopu @Serenity. W domu niestety tez nie wypoczelam :/. Najgorsze jest to, ze babka mnie chce kontrolowac na kazdym kroku. Staram sie nie przejmowac, nie zwracac uwagi a w ekstremalnych sytuacjach wychodzic do innego pokoju, ale ona za mna lezie i nawija w kolko o tym samym. W poprzednim miejscu gdzie zmienialam dziewczyne bylo tak cudownie- babcia lezaca, przez wiekszosc czasu spala, moimi obowiazkami bylo podawac leki, posilki i pomoc przy toalecie. Blogi spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, makaroni napisał:

Najgorsze jest to, ze babka mnie chce kontrolowac na kazdym kroku.

Nie przejmuj się tym. Ja teraz jestem u wspaniałego dziadziusia, wiem że on mnie cały czas obserwuje a nawet cos tam przekłada po swojemu . Mi naprawdę to nie przeszkadza. Ma chociaz jakieś zajęcie:serce:  Wiem ,że gdybym zaczęła  coś tam mówić na przeciw , to moja laba tutaj by się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, makaroni napisał:

Dwa tygodnie urlopu @Serenity. W domu niestety tez nie wypoczelam :/. Najgorsze jest to, ze babka mnie chce kontrolowac na kazdym kroku. Staram sie nie przejmowac, nie zwracac uwagi a w ekstremalnych sytuacjach wychodzic do innego pokoju, ale ona za mna lezie i nawija w kolko o tym samym. W poprzednim miejscu gdzie zmienialam dziewczyne bylo tak cudownie- babcia lezaca, przez wiekszosc czasu spala, moimi obowiazkami bylo podawac leki, posilki i pomoc przy toalecie. Blogi spokoj.

Nigdy w domu nie odpoczełam , zbyt intensywnie żyję. Mam ogród w ktorym napracuję sie jak koń Przewalskiego . Przesadzam , dosadzam , zmieniam  w zalezności w jakiej porze roku jestem na miejscu. Ale psychicznie jestem wypoczeta i radosna. Z ochota wracam po kasę do D , bo w domu jakos  mi jej tylko ubywa. Miejsca sa rózne , może podopieczna szuka kontaktu z Tobą ? moze chce pogadać ? Daj jej szanse , nabierze zaufania i zmieni taktykę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w niedzielę ,nie dośc ,że sobie pospałam a potem same niespodzianki,,,:święty: nie mogę tutaj sobie niczego planowac, bo każdy dzień jest trochę inny,,:love: Wczoraj nie byłam w ogóle opiekunką-hahaha byłam turystką,,czulam się jak na super wycieczce,,zwiedziłam miasto ,,pojechaliśmy ze 100 km specjalnie na :piwo: i jedzenie,,normalnie restauracja ,pijalnia z super jedzeniem i tylko jedynym takim piwem w takim miejscu,,dom od  1405 roku,,wrażenie robi, piwko ciemne ale pierwszy łyk taki mocny ale następny już bylo dobrze -hahha a jak wypiłam jedno ,przecież specjalnie na piwo jechaliśmy:hahaha:,ale jedzenie też robiło wrażenie,,ile tam restauracji i ile ludzi ,,jakie życie ,,jaki luz,pogoda cudowna,,malo tego spowrotem do naszego miasta i dalej do restauracji na sushi,,przepycha sushi,,znowu cała restauracja oblepiona ludzmi,,ale się nie dziwię,,sushi smaczne ,,zwiedziłam bardzo dużo ,,a na koniec objedzona na maxa jeszcze tarasy hotelowe i jeszcze słuchanie koncertu ale piliśmy już tylko wodę:hahaha: cała niedziela inna od wszystkich moich nie lubionych niedziel,,trzeba zejsc na ziemię i dzisiaj nowy dzien ,który się zaczyna od szwedzkiego stołu,,elegancja musi być,,kocham to,:serce:

@Maria Jolanta żadne atrakcje mi się nie trafiły na zywca:płacz: 

@kinga koleżanka z forum przesłała mi filmik,,trochę tańczące flaczki:hahaha: ja kocham takie pały ,,takie spore pały:płacz::hahaha: nie jednemu biedakowi coś opadło ,,  @Maria Jolanta koniecznie szybko na portal randkowy bo Ty się marnujesz dziewczyno,,jeszcze jest przed Toba seksowne życie i życie pełne uniesien i wzlotów ,,a upadków nie będzie,,,:serce: ale ja po takim filmiku jak mam pracować?? no jak ? jak przed oczami mam same fiuty-hahhaha  nie wytrzymam z Wami,,nie mogę chodz na jeden dzień odpocząc od innej płci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...