Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A nie mozemy się podzielić tym słoneczkiem przecież dla kazdego starczy:)

Ubieraj bikini i startujemy do wody,,,nie ma na co czekać,,:hahaha: przyjdzie jakiś  chmurkopanoczek i nam zabierze wszystkim,,także kapelusiki i japoneczki i dyla,,nurek jeden a potem drugi,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, @jolanta.pl

- jestem.

Tak zmieniłam agencje,

Z ostatnią agencją Medira , nieprzyjemne to rozstanie. Niesmak wielki:(

Tak, tak.

Wchodzę na Forum czasami,  i poziom zaczął mnie zniechęcać.

Ale na takie " wołanie" musiałam zareagować.

Większość to  jacyś "nerwowi" opiekunowie, a ja cenię sobie spokój.

Ta obecna agencja załatwiła mi już drugi wyjazd. Ten pierwszy  w Andelfingen- świetny!!!. Cały m-c laby. Ale tam rodzina nie chciała założyć Internetu, więc podziękowałam za wszystko. I dobrze bo rachunek za telefon mnie przeraził.

Ten teraz wyjazd do ładnego miasteczka, czysto, pachnąco, trochę mam pracy ale to lepsze niż "sanatorium' w AndelfingenO.o

Warunki mieszkaniowe super, podopieczny potrzebuje mojej pomocy i ok. ja tu od tego jestem. Kasa też dobra.

@Lukasz, to ta firma o której pisaliśmy na priv. Ale na tamto zlecenie nie mogłam pojechać bo Medira mnie przytrzymała brakiem karty Ekuz. Za późno zdali do MZF-tu i drugiej w tym samym czasie nie mogła mi obecna firma wyrobić. Więc takie metody też są aby opiekunka przypadkiem sobie nie polepszyła:hahaha:  w  konkurencyjnej firmie.

Jestem z Wami  OPIEKUNOWO!!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i przepraszam że tym razem nie wymieniam wszystkich.

Buziaki!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A no i kamien mi spadł z serca,,,:serce: drugi fajny wyjazd i nowa agencja i brawo! życie toczy się dalej,,dobrze ,że jesteś zadowolona i nie fochaj ,że są nerwowi opiekunowie,,nieraz każdemu coś potrafi wysiąsc,,tu i tam,,nikt nie wybiera ludzi na forum,,każdy może pisać co mu się podoba,,a co do czego to każdy powie,,że ceni spokój" ja też:hahaha: a jak ja się bedę zachowywac pod koniec roku ,,jak cały przesiedzę w De? nie chcę nawet myśleć,,jeszcze jakiś czub mi wskoczy i co wtedy? masakra,,wszystkim nam po trosze pada coś tam:święty: obcy dom,obcy ludzie,obcy język, obce zwyczaje ,wszystko nie nasze,4 kąty co wieczór w samotności :płacz: wez wytrzymaj o zdrowych zmysłach-trzeba się trochę niestety rozerwać i nawet poklepać głupoty ,a w te głupoty to ja jestem pierwsza ,,bo mam nudy jak nie poklepię sobie:hahaha: już klepię dziadkom i tez ich trochę rozbujałam z tej całej powagi ,,ileż można być naburmuszonym,,a uśmiech teraz zawitał i u jednego i u drugiego-wygrałam z nimi też,,:hahaha: życie jest piękne,mimo wszystko, Anna ja też teraz jak będę gdzieś jechać dalej w inne miejsce to zamówię sobie też dziadka :hahaha: ale naklepałam znowu,,trzymaj się i pisz ,,przecież temaciki sa fajne:płacz: do wyboru i koloru,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Serenity napisał:

A ja to kocham po prostu słoneczko ! i naopalałam się w Polsce co niemiara, choć przy pracy..

Ale już koniec:( a w Niemczech to już nie to, niestety.

A ja odwrotnie. W Polsce mieszkam w samym centrum wielkiego miasta a tutaj na peryferiach, domek z ogródkiem, leżaczki, trawka, tarasik. Żyć nie umierać.

I nawet internet w ogródku mam. :d

P.S.

Słoneczko wróciło. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja odwrotnie. W Polsce mieszkam w samym centrum wielkiego miasta a tutaj na peryferiach, domek z ogródkiem, leżaczki, trawka, tarasik. Żyć nie umierać.

I nawet internet w ogródku mam. :d

P.S.

Słoneczko wróciło. xd

Ale masz fajnie :hahaha: ja też tak mam trochę podobnie,,,ale się nie smażę na slońcu,,musze mieć jedwabistą skórę i takie tam:święty::hahaha:

@jolantapl. bardzo chętnie ,,bo rozpaliło mnie :drink: ,,wróciłam ze sklepu i znowu siastałam kasą,,ale cukierki sobie fundłam ,,a co!! tylko pracować?  a zaraz pójdę trochę dziadkom poklepać,bo widzę ,że bardzo czekają na mnie,,bo nic się tam nie dzieje,,a jak ja wkroczę to od razu gębuchy :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity przecież w De są wczasy,,fajnie jest,,szybko w rytm wpadniesz i poleci,,wracasz na stare śmieci czy nowe miejsce,,chyba nowe co? też nie lubisz monotonni i rutyny,,chodz ja jak trafię na fajne miejsce to może będe wracać,,teraz mam nawet fajne miejsce,,ale 2 msc, ja w domu nie usiedzę,,więc pofrunę dalej do następnych,,,:hahaha: jestem spragniona nowych wrażeń,,i nowych doświadczeń,,aż jak trafię na wariatów to odechce mi się tych wrażeń i wszystkiego razem wżiętych-oby tylko nie stało się tak:płacz:

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Dobrze że babuszka już w domciu, może nabierze apetytu jak tak ją słoneczko przygrzeje ?

Słoneczkiem dzielimy sprawiedliwie żeby dla każdego starczyło. :d:d:d
 

ja już mam nagrzany pokój ,jeszcze jeden dzień taki i grilettes będzie można w nim robić:płacz: więc oddaję trochę tego ciepełka,,wszystkim gdzie nie zaświeciło nic a nic,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:) Dzisiaj u mnie kolejny słoneczny dzień się zapowiada więc mam nadzieję,ze słoneczka nikomu nie braknie:) A tak dla ciekawostki wczoraj były imieniny Medarda i podobno jaka pogoda w tym dniu taka przez 40 kolejnych więc u mnie zapowiada się obiecujaco;) 

8 godzin temu, Łukasz napisał:

Dobranocka Panie i Panowie:love::spioch: o, qrcze, i Panowie całusy dostali. a co tam:hahaha:

Jak wszyscy to wszyscy :hahaha::święty: a to na dzisiaj :całus::kawa::zielone_jabłko::lody: Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za :kawa: ,,a to już 7 rano,,długo się dzisiaj pindrzyłam,:święty:,ale jestem już gotowa do pracy,,tak sobie nieraz myślę ,ile to czlowiek ma ochoty i chęci aby codziennie rano robić jedno i to samo przy sobie,,a to makijaz a to wlosy,,ubiór aby też ladnie wyglądac,,itd itd, nie wspomnę o innych jeszcze czynnosciach,,ale już ma  się taką wprawę ,że to w mig ogarnia,,:hahaha: ale już piąteczek jest-hurra ,,zaraz koniec tygodnia ,,lecę do przodu jak struś pędziwiatr:hahaha:

@jolantapl. będzie ciepło, chodz u mnie zachmurzenie:płacz::hahaha:  najważniejsze jest nasze samopoczucie i nasze zdrówko,,:serce: miłych chwil w dzisiejszym dniu,,spokoju i zero stresu:love::serce::hahaha:   :zielone_jabłko: biorę,,bo coś ostatnio jabłka poszły na bok,,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...