Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ach !!!co ten języczek potrafi to wiemy,ale ja tylko nim klepałam,,ot tak !!!:płacz::hahaha: lallalallalalala

U mnie było bardzo ,bardzo gorąco,więc latam jak dziewczynka w sukieneczkach,,juz nawet sobie na jutro przygotowałam następną,,a nogi nie wydepilowane:płacz: a może ktoś ślepy i nie zauważy? moi PDP napewno nie zauważą ,,ale jest rodzina,,więc zaraz zrobię porządek,,żyleta albo brzytewka,,kosy nie potrzeba ,, Dobranoc wszystkim:spioch: lecę sie pindrzyc,,na noc,:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski,
Słowik to, a nie skowronek się zrywa
I śpiewem przeszył trwożne ucho twoje.
Co noc on śpiewa owdzie na gałązce
Granat
u, wierzaj mi, że to był słowik.

 

Dlatego nie idę ale jadę. :)

Do popisania.

O mało nie zapomniałam o :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piję:kawa:,, dzięki poranny Słowiczku @Maria Jolanta każdy z nas jakoś zawsze inaczej się czuje wyjeżdzając,,mi bardzo ale to bardzo nie chciało się wyjeżdzać,,za krótko byłam w domu,,parę dobrych godzin tylko,,ale pojechałam i dzisiaj już zostałam sama,,muszę się teraz wprowadzić w swój pokój,,ale już dziadek zdążył mnie raz wezwać nad ranem,,oby takie wezwania były raz kiedyś,,chce zobaczyć czy będę latać po nocach? do nich? :płacz: Ale lało w nocy u mnie,,ale teraz takie pachnące świeże powietrze,,fajnie mam bo na tarasie od rana mogę sobie urzędować,,,

Spokojnego Dnia Dziecka ,,duże dzieciaczki ,,,:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witajcie wy, ktorzy spania nie macie :) kurcze.... ja sie budzic dopiero zaczynam, a Wy juz po kawce.... kurcze... ja to sie do swoich dziadkow dostosowalam ze wstawaniem... oni kolo 9:30, a czasem nawet kolo 10-tej daja sie jakos dobudzic, to co sie bede zrywac.... leze i leniuchuje.... milego dnia, dnia dziecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

I tak własnie zrobiłam , spytalam sie grzecznie babci czy mogę do niej mówić po imieniu,,,a babcia radosna mi odpowiedziala ,że tak,,myślę ,ze mam kulturę i to dużą,,potrafię dojśc do PDP,,jestem śmiała i potrafię szybko zagadać ,,ludzi się wyczuwa ,,dziadek uśmiecha się do mnie i już jedna pochwała dzisiaj była,,:hahaha: swoboda i luz, zero stresu,,a będzie sehr gut,,

Ja wolę zaczekać aż sami zaproponują, ale jak wyczułaś dobrze grunt i się udało, to dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche Wam zazdroszcze ;) tez bym wyjechala ale corka mnie narazie poscic nie chce :) Nawet nie wiecie jakie fajne stawki w opiece w pl. Co jedna to lepsza. Ostatnio dzwoni do mnie coreczka z norwegii co opiekunki z zamieszkaniem dla mamci szuka. 2tys chce dac. Jak jej mowie ze 12 godz przy calodobowej a 15 dzienna to x4 niech pomnozy to szok ;) Narazie opiekuje sie dorywczo po pare godz i jakos leci. Sciskam mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek ja jak jestem w domu to chcę do pracy ,a jak jestem w pracy to bym chciała do domu,,jak pomyslę będąc w domku,że co niektórzy obecnie są w De i pracują,to też tęskno i za kasą i za pracą,,tak się to wszystko kręci w kółko,,,nigdy się takiej kasy nie otrzyma w Polsce,,ale nieraz nie ma wyboru i trzeba zostać w Polsce,,też bym chciała miec jakieś zajęcie w Polsce-zarobkowania,,ale za marne ich grosze nie pójdę,,:płacz::hahaha: 

Pierwsze truskawki zerwałam z ogródka,,czy dobre? nie słodkie ale dobre:hahaha: dziadkom będą smakować:p 

Ja wstaję wczesnie ,,co niekórych denerwowało ale już jestem sama na swoich kątach to już nie będzie problemu,,do dziadków schodzę dopiero o 8 godz, to nie jest zle,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się coś o języczkach, hmm :hahaha:  Witajcie milutko... życzę miłego dnia:love:

Jestem już na poprzedniej szteli, nic się nie zmieniło, plan dnia mam taki, jaki przekazałem koledze na zmianie...O 7 wstaję, 7.30 śniadanko dla babci, siebie i syna przygotować, o 10 babci zrobić babci Waschen, potem śniadanko, o 14 obiadek, o 17 kawa, o 19 wraca syn z pracy, o 20 kolacja, przed 22 babcia idzie spać. Czasu wolnego baaaardzo dużo, kiedyś mówiłem o tym, ale jakieś wychodne dopiero w soboty i niedziele po obiadku, gdy dzieci babci są w domu. Bo tak arbajtają, jak ja. I bynajmniej nie dopominam się o pauzę, jak skończą pracę, bo jak wspomniałem, mam tej możliwości pauzy bardzo dużo od po 10 do 17. To akurat mi odpowiada. I nie narzekam. Jak poogarniam mieszkanie, to mogę i zawsze się zdrzemnąć, i to jest ten plus tej szteli. Zresztą, na ostatniej, u dziadka też miałem podobnie. Bywajcie , kolega zaraz kończy obiadek robić, potem ja przejmuję stery, haha, a On idzie na zakupy do sklepu, żeby coś do domku sobie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Motylek ja jak jestem w domu to chcę do pracy ,a jak jestem w pracy to bym chciała do domu,,jak pomyslę będąc w domku,że co niektórzy obecnie są w De i pracują,to też tęskno i za kasą i za pracą,,tak się to wszystko kręci w kółko,,,nigdy się takiej kasy nie otrzyma w Polsce,,ale nieraz nie ma wyboru i trzeba zostać w Polsce,,też bym chciała miec jakieś zajęcie w Polsce-zarobkowania,,ale za marne ich grosze nie pójdę,,:płacz::hahaha: 

Pierwsze truskawki zerwałam z ogródka,,czy dobre? nie słodkie ale dobre:hahaha: dziadkom będą smakować:p 

Ja wstaję wczesnie ,,co niekórych denerwowało ale już jestem sama na swoich kątach to już nie będzie problemu,,do dziadków schodzę dopiero o 8 godz, to nie jest zle,,:hahaha:

Ja dzisiaj wcinałam czereśnie! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Katii napisał:

Witajcie kochani w sobote dolączam do opiekunkowa,milego dnia

@Katii same letniaki bierz ,,bo będzie tam gorąco,,zawsze tam jest gorąco,,jak u mnie zresztą tutaj na końcu swiata też grzeje,,szykuj się do wyjazdu,,ale macie fajnie,,-bo ja już mam fajnie:hahaha:

@Łukasz to uważaj ,bo może babcia już jest dobrą bokserką,,jesteś na starych śmieciach ,,jesteś przylepa ,,taki magnesik,,zresztą kiedyś gdzieś pisałeś ,że lubisz babcie a one Ciebie,,pracuj  grzecznie,,:hahaha: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam spotkanie klasowe po latach:) Wszystkie jezyczki pójda w ruch:hahaha: oczywiscie blabla bla:hahaha:Z mojej klasy aż 3 kolegów zostało księdzem wiec bedzie :święty: a po za tym  cała reszta klasy w porzadku :hahaha: Muszę jutero wyglądać jak milion dolarów wiec lecę do fryzjera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. zrób się na bóstwo,,musisz odbiegać nawet wiekowo od reszty klasy,,pamiętam jak ja zorganizowałam takie spotkanie,,skończylo się na dyskotece-super było,,jedne wyglądały jak stare baby,,aż się wierzyć nie chcialo,ze tak się same postarzyły,,ale dziewczyny fajne,,facetów nie było,,bo to klasa samych bab:płacz: ubierz modne ciuszki,paznokietki,u fryzjera zrób mlodzieżową fryzurkę,,buciki ładniutkie itd, itd, piszę jakbym juz sama się szykowała na imprę,,a imprę mam tutaj ,,bo siedzę sobie jak lala i czekam 15 i na :kawa: ,,,omijam ciasteczka tym razem,,tutaj ni ma ciasta,,:płacz: i dobrze,,trochę sadła spadnie,,

Mam tutaj kalendarz niemiecki i tam jakos 4 i 5  jest na inny kolor,,,czy to jakieś znowu święta? to jest niedziela i poniedziałek,,O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja jutro mam spotkanie klasowe po latach:) Wszystkie jezyczki pójda w ruch:hahaha: oczywiscie blabla bla:hahaha:Z mojej klasy aż 3 kolegów zostało księdzem wiec bedzie :święty: a po za tym  cała reszta klasy w porzadku :hahaha: Muszę jutero wyglądać jak milion dolarów wiec lecę do fryzjera :)

Hahaha baw się dobrze! Ja nie mam w klasie księży, ale uwielbiam takie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 15go w czwartek Boże Ciało tylko w landach Baden-Württemberg, Bayern, Hessen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Saarland:)   idzie się potracić, ale od tego mamy internet i szczegółowe kalendarze. ja więc 15go mam też dzień świąteczny na stelli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę że jestem od kilku godzin w DE.

Domek z ogródkiem, czysto, schludnie. Fajny będę miała urlop. :d

Bo to naprawdę urlop. Babcia całkowicie sprawna i samodzielna, wiecznie się śmieje albo uśmiecha, właściwie nic nie mówi i nie chce. Zakupy raz w tygodniu robi córka, ja tylko gotuję. UWAGA ! Gotuję to co chcę bo babcia lubi jeść i zmiata wszystko z talerza. :) Na dodatek spacerki co najmniej raz dziennie i leżakowanie w ogródku. No, to mam naprawdę urlop !!! Zamierzam szydełkować i opalać się ile tylko zdołam. :d

Kasa słabiutka, ale do tej pory nikt mi nie płacił za urlop. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta jesteś też szybka dziewczynka,,,no popatrz jak ci się trafiło i to od razu z leżakowaniem i to gdzie? w ogrodzie,,no życ nie umierac,,ciesz się,że masz te wreszcie wymarzone wczasy,,hahhaha:hahaha: niech ta babcia tylko się uśmiecha ,,nie musi nadawać:płacz::hahaha: ja mam ogródek malutki ale za to swój osobisty taras,,,też się urlopuje na nim:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi, nie zaimponujesz mi tarasem, mam dwa ogródki, jeden z przodu drugi z tyłu i do tego fajna altanka jakby padało. :) Uwaga ! Ogródkiem opiekuje się babcia, czasem córka przyjedzie skosić trawnik.

Aaaa, niedziele od 12-stej do wieczora mam wolne. :d:d:d

Normalnie w szoku jestem. Na szczęście pół walizki to włóczki. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta jeszcze się nam tam rozpuscisz na całego,,,tyle luzu? :hahaha: włóczki? mówisz masz?

musze cos szybko wymysleć co by Ci tu zaproponować do wydziergania,,bikini,,ale takie tylko niby nic,,a człowiek wydepilowany to można tylko paseczkami sie zakryć tu i tam:hahaha::love: no i piękny kapello z cieniutkiego ażuru-aby sloneczko za bardzo buzki nie spaliło-widzisz ,,już jedno zamówienie masz,,zaraz reszta ruszy z zamówieniami i na babcię już nawet nie będzie czasu  a o leżaczkowaniu to zapomnij,,,hahahhaha robota za robotą ,,co się porobiłoO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...