Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. to masz twardziela daleko! na szczęscie:płacz: :hahaha:

@sayonara 52 to Ty dopiero dotarłaś? o matko!  ale odpoczniesz i jutro będzie już dobrze,,no popatrz jakie powitanie kolacyjką:hahaha: pierwsze wrażenie ma być dobre ,to i potem będzie ok! jak ochłoniesz to pisz,,dobrze ,że internet śmiga,,teraz tylko czasu na niego!!!

Dzięki temu chyba jeszcze żyję i jeszcze w opiece pracuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Dobra noc :) do łóżek bo światło gaszę:serce:

Dobranoc! ale ja mam latarkę:hahaha:  i widzę 2 świeczki:płacz::hahaha: a po ciemku flirtować można !!!:serce::love: nie chcę iśc spać ale muszę,,bo jutro od rana ta sama melodia będzie leciała, aż do znudzenia-hahahaha:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta kocham takie awanturki i taką po chwili normalnośc:hahaha:,,wyładują się i zle emocje weg a za chwile same słodkie i milutkie czułości ,,fajne dziadki,,śmieszni są ,ale nie wszyscy są tacy fajni,nawet podczas takie awanturki wiadomo ,że za chwilę będzie sehr gut:hahaha: Widizsz jakie masz jeszcze fajne chwile a Ci się spieszy do domu ,,siedz i nawet nie myśl o powrocie,,jeszcze nie jedno się wydarzy:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś ostatni dzień, huraaa, przetrwałam... Na szczęście od piątku żona pdp, ucieszona moim rychłym wyjazdem, przestała dokuczać i te ostatnie dni minęły w całkiem fajnej atmosferze. Babcia już planuje co będzie gotować jak pojadę hihi...a więc jutro naleśniki,,,, zrobi więcej żeby pojutrze do zupy wystarczyło haha, czyli na dwa dni plan jest :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku no !zgadza się:hahaha:  nabieram sił,ładuję się :love::serce: A co Ty byś zjadł ,,tak na osłodzenie sobie podniebienia,,może :lody: ? też ładują akumulatorki,albo :ciacho: dobrze też zrobi,buzka :love:

U mojej babci wysokie -niskie ciśnienie,,non stop problem,,albo kropelki albo tableteczka ,no nie mogę pojąc czemu nie ma dzień w dzien jednej czy połowy tableteczki na unormowanie tego ciśnienia tylko jak sama się zle czuje to mówi,ale kiedyś przyjdzie taki moment ,że nie wyczuje i będzie za pózno,,ale co ja tutaj mogę ? nic a nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedługo też będe wyjeżdzac -Właśnie tak! na bogato:hahaha: trochę się spasłam,,ale kochanego  ciała nigdy nie za dużo:love::hahaha:

gruba-kobieta-z-walizkami.gif

@kinga ja to bym sekundy nie usiedziała bez neta,bym tak majstrowała ,aż bym naprawiła, a babcia chyba wyczuła ,że Ty za dużo czegoś chcesz od tego neta i zrobiła się może zazdrosna:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak :d ale ja duzo przy nimnie jestem czasu nie mam no ale wiezniem jej nie jestem i nie bede :hahaha: a net sam wskoczyll mysle ze to z centrali,no nic w srode do Jacusia z :tort: i 25 maja tez juz do domku maly odpoczynak i zobaczymy gdzie los nas rzuci:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.05.2017 at 21:45, lama napisał:

.nie ma jednego słusznego wzorca: jak być idealną opiekunką.

Lamo, ogromnie Ci dziękuję za miłe słowa.

Tak, istotnie nie ma jednego wzorca na bycie idealną opiekunką, bo i nasi Pdp bywają różni. Np osoba zdecydowana w jednym miejscu zaprowadzi niezbędny porządek dnia a w drugim miejscu może ...wylecieć z hukiem, bo się szarogęsi.... Jakiś 100% recept na prawdę nie ma. A jeśli jest jakaś recepta  to elastyczność, ale każdy z nas ma swoje granice.

        Ale ważne, że jest forum i że piszemy tu o naszych doświadczeniach, które są różne i uczymy się nawzajem jak dalej prowadzić swoją walkę.

        Dziękuję Ci, że tak dużo czytasz i mam nadzieję, że też zajrzysz do nas jeszcze nie raz i napiszesz co u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thumb_poradnik.jpg.042d7bffab2a5cda6b0f3bdf4072ca63.jpgCzy chciałby ktoś taki poradnik, jak na zdjęciu ?  Rekomendowany przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych. Przydatny zarówno dla osób, które zaczęły, albo zacząć chcą pracę w opiece, jak też dla osób, które już jakiś staż pracy mają. Poradnik BEZPŁATNY. W razie zainteresowania, proszę na priv :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna ksiazeczka   w Polsce , gdzie  to z reguly na bliskich osob przewlekle chorych  spada obowiazek opieki nad chorymi rodzicami , dziadkami czy rodzenstwem ,  tylko nieliczni moga sobie pozwolic  na calodobowa opiekunke , czesciej jest to pomoc na pare godzin i tu tez sa porady jak ubiegac sie o bezplatna pomoc pielegniarki  i gdzie zglosic sie, aby skorzystac ze swiadczen opiekunczych , ktore na pewno  odciaza w opiece nad ukochana babcia czy mama . Wszystko opisane w przystepny sposob  dla osob , bo to nie jest przeciez podrecznik dla pielegniarki  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie kierowca, potwierdzić wyjazd i zaznaczył żebym nie szalała z bagażami, żebyśmy się pomieścili haha. Ja mam tylko jedną średnią walizkę, więc pewnie się ucieszy, ale szkoda, że babcia nie ma żadnych, bo bym wystawiła na zewnątrz, dla żartu ze 4 puste, ciekawe jaką by miał Pan kierowca minę :hahaha:,,,,,,,choć właśnie przyszło mi do głowy, że ja bym miała lepszą, gdyby na widok tych walizek uciekł, zostawiając mnie pod domem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, katarynka napisał:

A ja dziś ostatni dzień, huraaa, przetrwałam... Na szczęście od piątku żona pdp, ucieszona moim rychłym wyjazdem, przestała dokuczać i te ostatnie dni minęły w całkiem fajnej atmosferze. Babcia już planuje co będzie gotować jak pojadę hihi...a więc jutro naleśniki,,,, zrobi więcej żeby pojutrze do zupy wystarczyło haha, czyli na dwa dni plan jest :hahaha: 

Trzeba było od początku jej mówić,że za2 dni wyjeżdżasz to byś miała 6 tygodni spokoju:hahaha:Szczęśliwej podróży i zajrzyj do nas jak będziesz odpoczywać w domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...