Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

A miłość do ojczyzny jest po prostu w nich to widać,słychać i czuć:)Ja to tak odbieram jak patrzę na tą ich paradę.

to jest przymus ,,miłośc z przymusem,,nie ma tak ,,bo chce ,,musi ,,musi być grzeczny,,!!!:rozpacz::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzień Dobry wszystkim. :)

@lama przypomniałaś mi głupawą piosenkę -

"Muszka plujka i żuczek gnojarek stanowili dość dobraną parę,

Ona była plujka a on jak to żuk,

I na dodatek nie miał nóg,

Ten żuk".

To chyba jedyna piosenka jaką umiem zagrać na gitarze. :hahaha:

a ja dostaje glupawki na to 

a tu sa slowa... ha ha 

http://adonai.pl/humor/teksty/?id=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi bierzemy to zlecenie czy nie? jak nie chcesz to @LENA_57 nie to zaproponuje bo ona niemiecki zna dobrze:)

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi bierzemy to zlecenie czy nie? jak nie chcesz to @LENA_57 nie to zaproponuje bo ona niemiecki zna dobrze:)

@LENA_57 będzie rozmawiać z dziadkiem i mówić mi co mam robić plus relacja ze zlecenia dla was .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w moim wykonaniu:d

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. no przecież pracuje teraz w De,,nie siedzę pod palmami:hahaha: 

Zapomniałam:hahaha: ale jak ktoś z forum jest chętny to niech się do mnie odezwie mi się ta oferta podoba:) do jednego dziadka 2 opiekunki i jeszcze dobrze płacą i mieszka się na bogato:)

Wesoło by było:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwiaj kogoś na 10 dni a potem ja dojadę,,,nawet miejscowośc mi się bardzo podoba,,,albo sama ogarniesz wszystko przez 10 dni albo tydzien?  nie szrajbaj tutaj ,,tylko za telefon nie ma co dybac,,jak płaci ta agencja ,,w euro? wypytaj wszystko,,masz przecież nie wypatrzoną buzkę,,,:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Zalatwiaj kogoś na 10 dni a potem ja dojadę,,,nawet miejscowośc mi się bardzo podoba,,,albo sama ogarniesz wszystko przez 10 dni albo tydzien?  nie szrajbaj tutaj ,,tylko za telefon nie ma co dybac,,jak płaci ta agencja ,,w euro? wypytaj wszystko,,masz przecież nie wypatrzoną buzkę,,,:p

I do @Łukasz będziemy miały blisko:) dzwonie z ciekawości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Oczywiście w moim wykonaniu:d

Zapomniałam:hahaha: ale jak ktoś z forum jest chętny to niech się do mnie odezwie mi się ta oferta podoba:) do jednego dziadka 2 opiekunki i jeszcze dobrze płacą i mieszka się na bogato:)

Wesoło by było:hahaha:

oooo.... szkoda że mam zlecenie, załapałabym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawiajcie się tutaj ruskimi a ja zaraz idę na podbój De,,,jakiś podryw może zaliczę,,bo przecież z babcią już jest aż za spokojnie,,cicho!!! trzeba z 5 km zaliczyc dzisiaj,,zdrowego luftu trochę,,bo czuje się jak w celi,,:płacz: 

@Łukasz a czym się tutaj dzielic ,,tymi dwoma kulkami,,dawaj tutaj przyczepę jabłcoków to sie podzielę,,a tak dwa ? :jabłko::zielone_jabłko: to schowam sobie na potem,,:płacz: co mam o głodnym pysku iśc spać??  o nie!!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 no to dobrze,że Ty chociaż jesteś:) mało nas na tym forum a to taka fajna odskocznia od rzeczywistości szczególnie jak ktoś w pracy.A na zakupy i do apteki ani się waż jechać przecież sama piszesz,ze pauze masz o czym my tu piszemy pauzy pilnować jak cnoty albo oka w głowie jak kto woli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Kinga i jestem tutaj nowa,pracuje w opiece razem z moim partnerem i szukamy nowych znajomosci i oczywiscie dobrych rad w naszej profesji milo pozdrawiam:)kompletnie nie wiem jak po tym forium sie poruszac:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...