Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

@Jolantapl pamietaj jeszcze, że eutanazja tam też legalna. 

Jejku już nie wiem co robić jechać czy nie.To jeszcze się zastanowię bo jeszcze mnie coś napadnie jak sie tej trawki najaram,ze zamiast kolejnego drinka o eutanazję poproszę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jak ktoś z mojej firmy to poczyta to mnie na 100% z pracy wywalą za te wszystkie wpisy na forum:hahaha: idę zapalić papierosa bo tylko to mi zostało:hahaha:

A co ja mam powiedziec????????   no co!!!!! ja tutaj dopiero karierę pisarską zrobiłam-hahahha mnie to już czeka lagier? czy jak to się zwie,,,:hahaha: albo pojedyńcza cela bez pronduuuuuu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze,ze mi sie ten laptop zepsuł :hahaha:

@Blondi nie przejmuj sie mnie moja babcia powiedziała,ze jestem taka dobra,ze nawet to,ze palę papierosy jej nie przeszkadza to twoja na pewne sprawy też przymknie oko:hahaha:

@Blondi to idżmy już lepiej spać bo z wyjazdu nici a jutro pomyslimy o tym na trzeżwio co sie stało i naradzimy się co dalej robić czy w ogóle zadawać się z tym@Łukaszem i jego dziadziem czy poszukać sobie innych chłopaków do towarzystwa.Dobranoc wszystkim spokojnej nocy życzę:całus::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl.Ja to tak sie zmęczyłam tymi autami i tym staniem i czekaniem ,że tylko to mi pozostało łóżko też!!!,,odciski jeszcze na paluszkach bo buty za małe ubralam ,bo chciałam być sexi -ach wszystko nie tak,,:płacz:,jasne,że jutro zabawimy się w polowanie na przystojniaków!!!Dobranoc!! mnie jeszcze czeka ubaw i tak i tak , nie minie mnie to jeszcze dzisiaj!!! nie!!!

sen1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja z Wami mam :hahaha:  Blondi i jolantapl., dziadkowi tak się spodobało, że chce wracać tam za tydzień:hahaha: jasne, że placu w Mercku dużym jest dużo, Blondasja zabiorę z domu a jola jakoś musi dojechać do Aachen ( bo tu jestem, Lena). A chłopaków jest dużo,i czarnych i żółtków i syryjczyków:love::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku  ani żółtków ,bo już jajka dzisiaj jadłam, ani syryjczyków -bo miałam ich przez tydzien ,,ani czarnych -bo jestem na biało ubrana-więc niech dziadzio nabiera sił,aby za tydzień mógl kankana z nami odtańczyć:hahaha: nie ma lekko,,powiedz ,że my pełne energi dziewczynki jesteśmy,,wyssamy z facetów wszystko co tylko można wyssac-hahahha spadam spać ,,bo już mi naprawdę się chce czegoś!!!Dobranoc !!buziaczki abys się nie rozmyślił!!!:love: z tym szalonym wyjazdem!!! @jolantapl. masz czas na te bigosowe ,,musimy wziąsc wałówkę z sobą ,,aby taniej było,,bo ni ma sponsorów jak na razie,,a ja przygotuję kartofle w mundurkach-dłużej się przetrzymają!!!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem!! miałam private sprawy od rana:hahaha: ale :kawa: mi towarzyszy i Twoją  :kawa:  @jolantapl.też łyknę!!! Co za ciemnica od rana i pada ,,ale trzeba buzkę odstawic na 18-tkę i leciec do pracy!!!:hahaha: Co tam pogoda!!!,,mnie nie rusza nawet ta ponurowata aura,,,:serce::love: we mnie siedzi jakaś radośc i ochota na rozpoczęcie fajnie dnia! Miłego poniedziałku!!

Pomyliłam Jolki -   @Maria Jolanta dzięki za kawusię:kawa: :hahaha:

Ale najważniejsze ,że :kawa: smakuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...