Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam gosći? i mam cały dom! kawkę wypiłam i :ciacho: i dyla od nich,niech sobie pogadają,,ponarzekają nawet jak mają ochotę,,mi legal co tam szepczą:hahaha: ja mam co robić u siebie w pokoju,,np, laptopka uruchomić do działania,, 

no nie lubię niedziel,,nie lubię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dziadek ma 97 i nic mu nie dolega, poza lekką demencją. Mięso, ryby,warzywa,owoce kupuję w  jednej z dwóch sieciówek, naprzemiennie. I dziadek  nie choruje,nie każe mi jeżdzić do Metzgera po frische...Lecz spotkałem się z takimi dziwactwami także. Więc różni Ci nasi podopieczni różne przyzwyczajeni mają. Tak, jolantapl.,byliśmy w Holandii, bliziutko mamy:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz super dziadzio choć leciwy to lubi podróże a nie siedzenie w domu przed telewizorem.Po 2 miesiącach przerwy same dobre wiadomości ty masz fajne zlecenie @LENA_57 też dobrze trafiła mi było dobrze z babcią @Blondi też zadowolona ogólnie nasze opiekunowo zadowolone mamy dobrą passę oby tak dalej:)

A do tej Holandii to po co Wy tak konkretnie jeżdzicie z dziadziem mam nadziję,ze nie po to o czym ja myślę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja też chce do Holandii!!!!znajdzie się dla mnie miejsce mogę dziadzia wziąć na kolana albo on mnie jak kto woli:hahaha:

hahahhaha jesteś niemożliwa !!!:hahaha: bagażnik jest jeszcze -kto chętny? a kierowca nic nie wie ,,a my tutaj już się sadzamy,pchamy do auta:hahaha:

ja mogę na kolanach kierowcy,,a ja też mogę być kierowcą bombowcą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi zostało z wypłaty to ja stawiam:piwo::drink::softserve::lody: co kto lubi:) niestety bigos wszystki zjedli a nowego nie zdażyłam ugotować ale wezmę jakieś pętko polskiej kiełbasy :)

 

@LENA_57 jak ty czytasz wiadomości :) ale co tam pakuj się zabierzemy cię do tej Holandii oczywiscie jak wolne miejsce w samochodzie się znajdzie:)Dzisiaj mogę być gdzie tylko zapragnę:hahaha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jolantapl ja tam byłam.  On tak napisał jakby to chodziło i o ciebie, a miał na na myśli pewnie siebie i dziadka. Ja nie przepadam za północą bo tam często pada. 

U mnie  też pogoda nieciekawa a dziś strasznie mnie głowa boli. Wczoraj było cieplutko, słonecznie a dziś mgliście i dżdżysto, ciśnienie atmosferycznie b. niskie.  Nie znoszę takiej pogody. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no....wreszcie spokojnie mogę się "zameldować" przy laptopie na dłużej.....bo dziś zaglądałam tu kilka razy, ale były to typowe "trzyminutówki", za  wczorajsze pozdrowienia Blondi, jolanta.pl, Łukasz - dzięki:serce:

obiecane kilka słów o odwiedzinach; był syn Szeryfa z  rodziną, rodzina w skali sympatyczności fajności oceniłabym na  4, znaczy to ,że spotkałam fajniejsze, ale nie było żle....przede wszystkim miałam dużo czasu dla siebie....  jednak...nie mogli uwierzyć:d:hahaha:że nie chcę z nimi siedzieć, a wolę być sama, więc  dużo czasu spędziłam na zewnątrz, wczoraj 4 godz. na rowerze, ale wczoraj  pogoda była cudna, dziś pościgałam się trochę z deszczykiem....ale też było super.....najfajniej było przy obiedzie...to się, chyba też, do humoru nadaje..ale napiszę tu....z dziećmi bylo nas 9 osób; na stole na środku, garnek z gulaszem," spatzle" w plastikowym pojemniku i sałata/ na szczęście w szklanej misie.. i nagle przed jedzeniem ,córka, która dojechała specjalnie na ten obiad..nie pozwala nam jeść...bo robi 5-cio minutową sesję fotograficzną:hahaha: ,przyszłam na gotowe/ nie gotowałam/ więc po obiedzie, zaproponowałam, że posprzątam. Nie lubię być obsługiwana:d, po obiedzie wywiązał się wątek, jedna z osób byla na polskim weselu i wspominała, jak to młoda para tłucze kieliszki na szczęście...było to tak powiedziane!!! więc zapytałam, " a u was nie tłucze się?" dostałam odpowiedź, że taaak....ale porcelanę.....pomyślałam sobie,:dże my zostawiamy porcelanę i ...podajemy na niej obiad:hahaha:

i przypomniało mi się, jak na pewnych urodzinach.....większy przepych...bo na stole była sałata, ziemniaki i kochwurst, czyli parówki......zięć podopiecznej zapytał mnie, czy my też tylee mamy na stole..akurat dostałam od koleżanki emaila ze zdjęciami z jej 50-tych urodzin, więc pokazałam, na zdjęciach widać było zastawiony stół.......mina bezcenna..:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LENA_57 napisał:

@Jolantapl ja tam byłam.  On tak napisał jakby to chodziło i o ciebie, a miał na na myśli pewnie siebie i dziadka. Ja nie przepadam za północą bo tam często pada. 

U mnie  też pogoda nieciekawa a dziś strasznie mnie głowa boli. Wczoraj było cieplutko, słonecznie a dziś mgliście i dżdżysto, ciśnienie atmosferycznie b. niskie.  Nie znoszę takiej pogody. 

 

Oczywiscie ,że o mnie chodziło bo @Łukasz zawsze o mnie myśli a ja o nim szczególnie jak chodzi o wycieczki do Holandii:hahaha:

W Holandii to nawet deszcz mi nie przeszkadza:) a ogólnie jak mam dobre towarzystwo to nic mi nie przeszkadza zawsze i wszędzie się dobrze bawię czy to w Polsce cz w Holandii:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jolantapl w tej Hollandii naprawde nie ma nic szczególnego, chyba, że się pojedzie na wystawę kwiatów. Kanały i wiatraki są tak samo po stronie niemieckiej. 

 Nad morzem nawet plaży nie ma, trzeba się wybrać na wyspy dopiero tam są prawdziwe plaże.  Ciągle te odpływy i przypływy. Ja jestem zwolennikiem pięknych widoków, a tam płasko i monotonnie.  Można zwiedzić Amsterdam i Rotterdam. Polecam dzielnice żydowskie. Tam są też słynni szlifierze diamentów podobnie jak w Ramat Gan w Israelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@LENA_57 my tam nie jedziemy zwiedzać tylko imprezować:hahaha:

Zwiedzanie to przy innej okazjii:)

Facetów będziemy fajnych szukać na imprezie ,,bawić się i weselić i pić oczywiście,,,fajna knajpka może być z kapelą-damy radę!!!

@lama brawo! dałaś im do wiwatu i bardzo dobrze,,,niech nie myślą,że oni mają stoły zastawione kartofelsalat i parówkami,,u nas nawet nie stawia się takich specjalności ,,u nas leci tatar, zrazy, galaretki ciekawe, pieczone mięsiwa i kurczaki i kaczki,,żeberka duszone, grillowane,bigosy i wspaniałe wędliny, jajeczka faszerowane i salatki warzywne,,itd, itd,

ale przyznasz ,że goscie też męczą,,mnie dzisiaj trochę umęczyli,,ale jak dobrze ,że to już się nie powtórzy za mnie tutaj,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jolantapl to co innego. Hollendrzy są bardzo mili. Holenderki są tak brzydkie, że z przyjemnościa oglądają się za Polkami.  No i tam legalnie można sobie trawkę popalić. Dla mnie fujj. Ja jednak wolę imprezować u siebie w kraju.

Nie wiem czy słyszałaś, co sie ostatnio przydarzyło jednej Polce w Egipcie, która się wybrała sama na wypoczynek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

@Jolantapl to co innego. Hollendrzy są bardzo mili. Holenderki są tak brzydkie, że z przyjemnościa oglądają się za Polkami.  No i tam legalnie można sobie trawkę popalić. Dla mnie fujj. Ja jednak wolę imprezować u siebie w kraju.

Nie wiem czy słyszałaś, co sie ostatnio przydarzyło jednej Polce w Egipcie, która się wybrała sama na wypoczynek.  

Ty mnie nie strasz bo ja sama tam nie jadę tylko ze znajomymi a o tej trawce to coś mi się obiło o uszy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...