Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kris,jeżdżę Sindbadem,a do i z Dortmundu latam. samolotem z Pyrzowic. To gwoli wyjaśnienia odpowiedź na nurtujące Cię pytanie:całus:

eee...tam. Najbardziej doświadczonym opiekunem na forum jesteś Ty. Zawsze każdemu to podkreślam :płacz: a Ty mnie tak tutaj nie lęzy:pczkuj, bo ja nie z t(T)ych, a z Bierunia :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. masz trochę do poczytania,,ale my żyjemy,,jakos żyjemy,,ale nie wiem jak ja bym przeżyła 2 miesiące bez internetu,,:rozpacz: jeden dzień to dla mnie dramat,,a 60 dni:o załamka jakich mało,,:( a jeszcze jakby  był obiecany internet a tu nie ma,,to bym zrobiła zadymę na 100 fajerki:hahaha: hahaha -by była wojna stulecia,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi 58 dni przeżyłam i był tam internet ale laptop mi się zepsuł .Nawet córka podopiecznej się dziwiła,że nie korzystam a co jaj miałam powiedzieć ,że laptopa mam starego i nie stać mnie na nowszy model:hahaha:Ale teraz jak trochę zarobiłam to może sobie kupię bo tego nie opłaca się naprawiać.Możliwe,że wrócę w to miejsce bo bardzo mi się podobało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. najważniejsze ,że bardzo Ci się podobało,,że stella była dla Ciebie ok! że chcesz tam wracać,,to jest fajne,,miło się czyta takie wpisy,,że jest opiekunka zadowolona,,a laptopka sobie kup ,,bo musisz mieć okno na świat,,przecież bym serwisanta wysłała do Ciebie,,ale Ty się zakopałaś z tą babcią ,że za cholerę nie można było tego kopca znaleśc:hahaha::płacz: 

Trochę wiekowe jak my,,,w tych latach też byłam młodziutka ,,:hahaha::love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie witalam się dzisiaj z Wami, :$ale chcę wszyskim życzyć.... spokojnej przespanej nocy i kolorowych snów..:d:d:dJUTRO nie sie mi dzien pełen niespodzianek, przyjeżdża rodzina Szeryfa....nie znam ich jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj padnę w bety szybko!!! co wieczór mam taką rozrywkę z babcią,,chichra się z wszystkiego co powiem do niej,,aż cisnienie podskoczyło 212,,,powtarza mi ciągle ,że jestem radosna i wesoła,,niech będzie radosnie niż by miało być smutniato,,a smutniato ja nie lubię,:hahaha: 

Dobranoc opiekunkowo-fajnych :serce: senków:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz super ,że napisałeś gdzie jesteś .A do Berlina miałam 25 km i jak przyjechałam to córka codziennie pytała czy nie mam ochoty jechać sobie Berlin pozwiedzać:hahaha:Czyżby wyczuła moje zamiary ? a moze na nasze forum zaglądała:hahaha:.Kochani napiszcie tak w skrócie gdzie kto jest bo nie chce mi się czytać wolę sobie popisać z wami na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lama napisał:

Nie witalam się dzisiaj z Wami, :$ale chcę wszyskim życzyć.... spokojnej przespanej nocy i kolorowych snów..:d:d:dJUTRO nie sie mi dzien pełen niespodzianek, przyjeżdża rodzina Szeryfa....nie znam ich jeszcze...

@lama to poznasz rodzinkę:o coś się będzie działo,,będziesz tam atrakcją:hahaha:,,a tam same przystojniaki ,,i fajnie minie sobota:święty: u mnie też mogą być nowi goście ,,tutaj non stop ktoś,,chodz nie zawsze ,,nieraz parę dni spokoju i nikogo nie ma,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam tutaj z boku 1575 euro i 50 za szybko wyjazd i??? gdzie tkwi haczyk? może własna działalnośc? do jednej osoby? ponad 1600 euro? toż to rozbój w biały dzien ,,,czy podpucha ,,ja zawsze myślę na wszystkie fronty ,,więc to normalka ,że będę się doszukiwac co trzeba jeszcze robić dodatkowo za tą kasę,,czego nie napisali oczywiście,,,:hahaha:

Szkoda mi tej mojej śmieszki :hahaha:,,tak czekała na kogoś z rodziny ,,na synów i na córki a tu nikogo nie ma,,przykro,,co tydzień każe kupić ciasta:ciacho: dla gości bo może będą odwiedziny ,a tu nie ma nikogo:płacz:  pochira się ze mną i ciśnienie hop w górę od razu,,,emocje? może!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...