Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam u Was!!  Kto na co ma ochotę? może :ciacho::drink::lody::piwo::zielone_jabłko::jabłko::pizza::softserve::frytki::burger::ciastko: ja już dawno po kolacji to może :jabłko:,,Wszędzie spokojnie ,,nic się nie wydarzyło:płacz: ja wczesniej pisałam o ogródkach i wylądowałam w kwiatkach-hahahha nie moge nic krakac bo sama sobie wykraczę,,ale sloneczko tak grzało,że z przyjemnoscią sobie pogrzebałam w ziemi,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, emma napisał:

Witam, ja mam dziś słaby humor, więc wybieram na pocieszenie :ciacho: i :ciastko:

 

@emma bierz jeszcze :jabłko::zielone_jabłko: zgaszą słabochę:święty:,,już zaraz noc i następny dzień , a z nowym dniem super samopoczucie,,,ja też doszłam do wniosku,że mam już jakoś dosyć tej rutyny,,dzień w dzień to samo,,trzeba zmienic już miejsce,,,wystarczy a tu wszyscy już pytają czy wrócę:płacz: a ja chcę już uciec dalej i dalej,,,do nowego rozkładu dnia,,do nowego miejsca,,do nowych ludzi i do nowego otoczenia,,itd,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej ludziska. Mnie dziś moja rodzina rodzona popsuła humor :(. Tak czytam o rutynie i myślę coby się na siłkę wyrwać, żeby się trochę od babci uwolnić (jest kochana, ale czasami muszę odpocząć od niej). Zastanawiam się jak sobie poprzednia opiekunka z nią radziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest więcej .gdzie humorek zawiódł,,a nam siedząc 2 miesiące to dużo nie trzeba aby zepsuć dobry nastrój..jak nie PDP coś odstawi nie tak,to znajdą się inni aby dowalić nam do pieca:płacz:  oj mamy się :płacz:,,ale dziewczyny jutro nowe słońce wyjrzy z :hahaha: i może coś ciekawego się wydarzy ,,i już zaczynam krakac i zaraz coś sobie znowu wykraczę:hahaha: nie!! jutro ma być przecudownie -:serce::love::love::serce: i bez żadnych niespodzianek:p

e8876caba8c865bee5ac7560930e2a92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Już powolutku laba, zmienniczka się teraz zdrzemnęła w świeżych,pachnących betach, a ja tylko obiadek zrobię i wszystko. Jutro już w domu, weekend w PL. Do miłego :love:

dwa miesiące się nie goliłem :(:hahaha:images-20.jpeg.a1accda07e2c5e2849d189fbaf0816b2.jpeg

:hahaha::hahaha::hahaha: no nie wtrzymam!!! jaki Ty piękny!! w domu zrobisz depilację buzki:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!!! bardzo cicho i głucho,=tutaj ,,:płacz: Ja sobie zrobiłam dzisiaj dzień na słońcu,,mały leżing i opaling:hahaha: tak na słońcu gorąco,

74919fae8850f5ce5ab6917224770c9f_t2.gif

 

@erika masz ochotę sobie dzisiaj chlapnąc:hahaha::piwo::piwo::piwo: to dawaj ,,,bo uschlo już w gardle-hahha  babcia mnie też namawia na alkohol:hahaha: ale nic z tego,,nie mogę mieszac alkoholi,,bo muszę dzisiaj w nocy godziny pilnowac aby wskazówki poprzestawiać:hahaha:

@LENA_57 niech już dupą siądzie u siebie na dole i nie biega przez salon,,bo dziadki wpadną w nerwicę,,dawaj tutaj na :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

masz ochotę sobie dzisiaj chlapnąc:hahaha::piwo::piwo::piwo: to dawaj ,,,bo uschlo już w gardle-hahha  babcia mnie też namawia na alkohol:hahaha: ale nic z tego,,nie mogę mieszac alkoholi,,bo muszę dzisiaj w nocy godziny pilnowac aby wskazówki poprzestawiać:hahaha:

@Blondi juz gotowa jestem:hahaha: ale trzy to za dużo :love: tylko jedno mogę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...