Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Łukasz napisał:

w aldiku,lidlu.rewe,edece,penny, idzie bez trudu dostać,albo z kurczaka,albo z indyka

w aldiku,lidlu.rewe,edece,penny, idzie bez trudu dostać,albo z kurczaka,albo z indyka

@Łukaszku a Ty czasami nie masz za dużo sklepów,,a latasz z siatką na zakupy i z portmonetą:hahaha:to kup mi te wątróbki i jeden kłopot będę miała z głowy:święty: tylko swieże ,,nie przechodzone:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poboznosci nie zaszkodzi, np wczoraj wielu godnie uczcilo sw.Patryka patrona bednarzy, wszystko  bylo jak nalezy :hahaha:.Kto chcial czcil  slowianskiego Zbycha , wolny wybor a   kto dal rade mogl swietowac podwojnie. Z tym modlami o kase to moze  i dobry pomysl, no ale nie wiadomo dlaczego Bozia nie dla wszystkich laskawa. Bywa tak jak w starym dowcipie, jakos tak to  jest mniej wiecej -

Po modlach kowalski zwraca sie do Boga  z zalem- Boze, dlaczego tak jest? Dlaczego Wisniewski ma super auto, piekna zone i kochanke, inny  ma piekny dom i duzo kasy a ja modle sie i modle i ciagle jestem biedak i sam? -Bog zastanawia sie chwile i w koncu mowi-Bo czegos cie kurde nie lubie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Następny dzień czerwony przed nami,,Niedziela" hurrrraaaa:kawa::kawa::kawa:  Spokojnej ale zarazem wesołej niedzieli:hahaha::serce::love: z sercem i dobrocią:hahaha:

@LENA_57 piękny różaniec ,postarałaś się ,,ale z postami i modłami już koniec:płacz:,to nie robota,:płacz:,smutno i nie prawdziwie,,cicho i głucho,,ja się na takie imprezy zdrowaśkowe nie piszę,,ani różańcowe,,jeszcze mocherowo niech na mnie zaczeka, jak w ogóle się doczeka,,:hahaha:

@[email protected] wczoraj było trochę na poważnie i się w ogóle nie sprawdziło,także dzisiaj pijemy orężadę,lemoniadę,colę,wodę ,kawkę i herbatkę na czesć św.Józefa:hahaha: koniec z postem,,

Jest tu jakis ukryty Józek? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieńdoberek Wszystkim :kawa:

Mam pytanie... jak jest z zapłatą za pracę w święta niemieckie?

Najbliższe to wiadomo, Wielkanoc, ale zaraz jest jeszcze Święto Pracy - 1 Maja. Firmy płaca premię za ten dzień ?

Edytowane przez Motylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej jest coś takiego Katalog firm i usług, a w nim Pomoc prawna i post pt. Dr Sylwia Timm. Polecam. To post edytowany przez Redakcję. Myślę, że Pani Sylwia pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości, można pisać i dzwonić:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, [email protected] napisał:

Witam opiekunkowo!!!! Zycze spelnionego dnia i spokoju:święty::p:d!! A dzisiaj mamy post, zadnej ukrytej imprezki,ha ,ha,ha:święty::święty::święty:!!  @Motylek nie placa za 1go maja, to jest nasze swieto, nie ich!!!!!:p:(

Jaki post? Rok temu  19 marca hulalam na duzym weselisku a para mloda po slubie koscielnym a jakze. hulaly i skakaly nawet  stare babki , jak ta z tamburynem:hahaha: no  bo ze to na Jozka katolicy, anglikanie, ewangelicy nie poszcza. Zreszta te babki i tak  juz mogly fikac j. Po 60-tce post nie obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

 Następny dzień czerwony przed nami,,Niedziela" hurrrraaaa:kawa::kawa::kawa:  Spokojnej ale zarazem wesołej niedzieli:hahaha::serce::love: z sercem i dobrocią:hahaha:

@LENA_57 piękny różaniec ,postarałaś się ,,ale z postami i modłami już koniec:płacz:,to nie robota,:płacz:,smutno i nie prawdziwie,,cicho i głucho,,ja się na takie imprezy zdrowaśkowe nie piszę,,ani różańcowe,,jeszcze mocherowo niech na mnie zaczeka, jak w ogóle się doczeka,,:hahaha:

@[email protected] wczoraj było trochę na poważnie i się w ogóle nie sprawdziło,także dzisiaj pijemy orężadę,lemoniadę,colę,wodę ,kawkę i herbatkę na czesć św.Józefa:hahaha: koniec z postem,,

Jest tu jakis ukryty Józek? 

 

Moze i jest i na pewno zrozumie , ze chociaz dzis post nie obowiazuje to toasty za jego zdrowko to tylko kawka , herbatka czy cola . Nawiazujac do wczorajszej rozmowy kowalskiego z Bogiem , to jednak jest jeszcze jakas sprawiedliwosc na tym swiecie. W tej robocie to tylko takie trunki i takie paraimprezy:rozpacz: niestety , no ale tak byc powinno i trzeba sie z tym pogodzic , ze piwko czy winko to o :piwo::drink: tylko takie cus! Na wolnosci to co innego jest, w piatek co prawda post ale posiedziec, pogadac  to zaden grzech czy to w pubie czy na domowce u Zbycha. Nikt nie tancowal, zreszta oblezone tego dnia puby to nie wiejskie remizy i nie ma jak.

Post przymusowy na wyjezdzie obowiazuje wszystkich, nie ma rownych i rowniejszych  to tak jeszcze wlasnie a propos tej sprawiedliwosci.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...