Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Motylek napisał:

A na piwko :piwo: bym sobie wyskoczyła.

Na pewno po odwyku zlot czarownic na mieście w Pl urządzę :) 

Tylko jeszcze 1,5 miesiąca.... :rozpacz::płacz:

Nie płakaj -wypij sobie jedno po cichaczu:hahaha: jutro już piątek,,zleci szybciutko:love:

Gdzie nam będzie lepiej, jak nie na forum:hahaha:kocham takie imprezki:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, czy zrobił depilację nie wiem, aż tak blisko nie podchodzilam. Majtek z pewnością nie miał, co chyba widać na zdjęciu. A latem ja wyjeżdżam, przyjedzie ta co była. 

A stella ok.. Obawiałam się, że będe musiała porządki na podwórku i w ogrodzie robić,  ale gdzie tam. Dziś po śniadaniu patrzę, a tu dwóch byśków zasuwa, grabi, zamiata. Okazało się, że to nasi rodacy. 

Tutaj tylko codziennie masz kupę prania i prasowania, sprzatania też.  No i dziadek nosem kręci, jak nie ma świeżego mięska, a babcia psoci; dziś mi nalała płynu do naczyń do czajnika - płukałam i płukałam z 10 razy. Ona lubi w kuchni porządzić, chce coś robić tylko już jej bidulce przy demencji nie wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Nie płakaj -wypij sobie jedno po cichaczu:hahaha: jutro już piątek,,zleci szybciutko:love:

Gdzie nam będzie lepiej, jak nie na forum:hahaha:kocham takie imprezki:serce:

A wypiję jedno wirtualne do towarzystwa bo do lustra nie przywykłam :hahaha: 

Ja też w takim razie coś Wam przyniosłam: 

:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo: :wino::wino::wino: i :drink::drink::drink: - imprezkę zaczynamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo żartuję z babcią i jest zawsze fajnie i kupa smiechu,,,trzeba być takim trochę zwariowanym i pomysłowym,,miałam przed chwilą swojego ulubieńca gościa,,sałatę babci przywiózł i w gatkę ze mną ,,a babcia go woła i woła,a on,że zaraz i zaraz-hahhaha  fajny facet ,,a w oczach takie błyski i taka radośc,,och ach,,,:love: 

Jeszcze musi być muza do tego :piwo:

 

@LENA_57 zostaw już te koniaki czy Whisky i dawaj na :piwo: -trochę luzu,,a nie tylko o robocie i robocie i robocie:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

@Blondi ja już siedze nogi w górze. Piwa niestety nie lubię. W piwnicy stoją 3 skrzynki. Jak masz likier i lody, to chętnie. Szkoda, że tego golasa tu nie ma. Może zrobił by nam show.  

Ale golas robi karierę,,nawet nie wiesz jaką:hahaha: Lubisz nie lubisz to polubisz:płacz::hahaha: 3 skrzynki trzymaj bo my wpadniemy tam nad tą wodę ,,same dziewczyny i tego golasa dorwiemy,,-hahahhaha a potem te skrzynki opróżnimy aby się nie przeterminowało:płacz: masz te :lody::drink:i rusz ten tyłek,,,a my co robimy? jak myślisz? głowami już do góry leżymy:hahaha:tak nam błogo już:święty:

@LENA_57 trzeba było się zakręcić,koło golasa,widzisz!! a teraz chodzi Ci po głowie i zero spania ,,bo masz golasa przed oczamiO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było a tu ładnie porządziły :hahaha: To co, jeszcze po jednym :piwo: ? Zrobiło się ciekawie :d

1 minutę temu, Blondi napisał:

@LENA_57 co ty masz za zbiory w  tym swoim laptopku,,,zepsuta do cna-hahhaha:hahaha: w którym roku te dziewczynki zakrzakawiły tak:płacz:

Haha naturalna cenzura :p:p:p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...