Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Motylek, ja upiekłem wczoraj drożdżowe w keksówce, a jeszcze przed spaniem nałożyłem lukier biały. A w środku wszystko, co miałem, rodzynki,gruszka,jabłko,trochę dżemu. Spróbowałem,może być, inne w smaku niż te kupne. To na popołudniową, późną kawę. Grunt, że ostatnie tzw. mufinkowe, też im smakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek dlatego ja się za pieczenie nie biorę,,bo nie moja kuchnia i nie mój piekarnik,zawsze mi kapcieje,,nawet jak piekłam z proszku -gotowca to i tak nie wyszedł jak powinien i jedno mam z głowy,,pieczenie ciast,,nie moje foremki i nie moje przyborniki,,ale najgorszy to ten piekarnik,,:hahaha: ale powiem wam ,że zapachnialo ciastem i to jak:hahaha:a czy skapciały czy nie -zjemy,,zjemy wszystko co własnej roboty,,,:hahaha:

Jesteście pożeracze ciast:hahaha: a może tak ode mnie po :lody:,,bo tak gorąco w tej kuchni przy tym pieczeniu:lody::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaczyna mnie niepokoić nieobecnośc @jolantapl. @sayonara 52 wyjechały do pracy i co? zero neta? boże ,,jak one tam wytrzymują,:rozpacz:,miały nam tu pisać a ich nie ma:płacz: nie wiemy nawet gdzie ich szukać i w jaki region Niemiec uderzyć młotem:płacz: 

@erika co Ty wyszukałaś dla siebie ,,,O.o:love:

@A.NN.A na jakim jesteś etapie? :):love:

@Betty odpoczywa w domku:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie...

Nie mam netu!!!!!

Korzystam z goscinnosci kuzyki PDP, mialam obiecany ,,stick,, i nie mam

a kuzynka nie zna sie, i nie wie czy bedzie dziala w chalupie PDP.

A ja zielona jestem., umiem tylko walic w klawiature.

 

 

Kochani tesknie za wami, za netem za swiatem.

Oszaleje jeslinie bede miec jakiegos  lacza do laptopa,

 

PDP nie zaloza, poprzednie opiekunki nie staraly sie, przychodzily do kuzynki 2x tyg....na laskawy net,

 

Reszte opiesze wam w watku o stelach,,,

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 myślimy o Tobie:) fajnie że się odezwałaś:love: A ja miałam nawet fajną ofertę pracy i z fajnej Agencji, ale powiedzieli ,że rodzina mi założy Internet :hahaha: A ja powiedziałam ,czemu się nie starały poprzednie zmienniczki ? tak jak piszesz! :love:

Jedna z Agencji też mi podpowiedziała,żebym kupiła sobie sticka :hahaha:dobry stick kosztuje około 80 euro i doładowanie ok.20 euro /m-c .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi sasiedzi jacys przechodzeni  troche,,,,

za to sporo mlodych kobiet

ku mojej uciesze z psami!!!!

Jestem kocio i psolubna .

Mam na oku sasiada w sile wieku z cudnym australijskim psem pasterskim.

 

Wlasciwie to mam piesa na oku, ale sasiad go prowadza. ha ha 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sayonara 52 napisał:

Blondi sasiedzi jacys przechodzeni  troche,,,,

za to sporo mlodych kobiet

ku mojej uciesze z psami!!!!

Jestem kocio i psolubna .

Mam na oku sasiada w sile wieku z cudnym australijskim psem pasterskim.

 

Wlasciwie to mam piesa na oku, ale sasiad go prowadza. ha ha 

 

 

zagadaj z ludzmi ,,zacznij od psa a potem skoncz na necie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaretka jeszcze dobrze nie zastygła a już wciągali wszyscy domownicy do kawki :hahaha: Chyba im smakowało, bo tak mówili - choć ja ciasta robię mało słodkie więc nie wiem.

Zjedli,popili, poszli, zmywanie zostawili ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Motylek napisał:

Galaretka jeszcze dobrze nie zastygła a już wciągali wszyscy domownicy do kawki :hahaha: Chyba im smakowało, bo tak mówili - choć ja ciasta robię mało słodkie więc nie wiem.

Zjedli,popili, poszli, zmywanie zostawili ;) 

masz jeszcze domowników?O.o ładnie im dogadzasz,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi to dom 3 piętrowy. Na parterze syn ma firmę, ja jestem na piętrze z dziadkiem w osobnym mieszkaniu a na samej górze nade mną mieszka syn z żoną. Stąd domownicy ;) W zeszłą niedzielę syn upiekł ciasto i przyszli z nim na kawę więc w ten weekend ja się zrewanżowałam. Ja mam jedną zasadę - jak ktoś jest dla mnie ok ja dla niego tez. Jakby byli wredni czy coś to bym ich w nosie miała :d 

Edytowane przez Motylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek to masz jak w ulu,,,jasne ,że lepiej zyć w zgodzie i w miłej atmosferze ,niż z wrogami,,,przyjemniej czas leci i nie czujesz się też taka samotna w tym domu,,wiesz ,że w razie co jest rodzina,,ale ja jak najdalej od rodziny,,dziękuje bardzo rodzince,,jak trzeba by bylo 2 miesiące wytrzymać to lekko bym wytrzymała ,,ale wolę PDP bez rodziny obok,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, [email protected] napisał:

"Karpatka" pyszna wyszla, objadlam sie niesamowicie, nawet kolacji jesc nie bede bo brzuch pelny! Musze sie przyznac bez bicia ciacho zrobil moj przyszly(cukiernik, kucharz-184 i 65 kg)!:tort::święty:

Ale masz wypasiątko w domku,,,cyferki mi się strasznie podobają:hahaha::love: nie przyszły i nie cukiernik -Tylko Twoje Ciacho:serce: slodziutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, [email protected] napisał:

Ale mowie wam jakie slodziutkie ciacho:love::p:serce::serce::serce:!!! Lepsze jak "karpatka"!!! Juz niedlugo i bedzie troszke rozlaki, przezyjemy i to! Powitanie zato tym lepsze ( chyba sie rozumiemy)!!!

My wszystko rozumiemy:święty: ,,podniecenie i  uniesienie i chcica i rozkosz i się już nakręciłam sama,,kocham ten stan:hahaha::serce::love::serce:  kocham motylki ,,a czego ja nie kocham ,,wszystko kocham ,,życie jest piękne:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, [email protected] napisał:

"Blondi" chyba czas najwyzszy do domku wracac :serce::love:;)!!! Zyciem sie nacieszyc :love:!

Nie jest zle ,wytrzymiem jeszcze :serce: kocham te tematy i piszę bezpośrednio o wszystkim,,będąc w De też tryskam życiem,,,chyba mam w sobie jakąś bombę?  a co!! życie jest piękne,,jak pomyślę o sexie to od razu dostaję powera do roboty i ogromnej radości ,,,:love: 

do domku jeszcze nie!! ale do spania to tak,,,:spioch: bo z ranca mam zawsze full kaw do zrobienia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...