Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi jak zwykle pełna humoru,od roku jestem na innej szteli,tu jest wszystko nawet prąd!!,sklep też mam :) i nawet internet mam,he,ha ale na fb powstało tyle nowych grup dla opiekunek ,że już się gubię,a czasu za dużo nie mam coby wszystko ogarnąć,bardzo się cieszę,że nie znikliście :serce:

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

Piękny spacerek zrobiłem dzisiaj, piękna pogoda. Blondi, na chodniku znalazłem 20 centów, to już jestem 5 do przodu:hahaha:  jaki się zachłanny zrobiłem :(:hahaha: buziole i :zielone_jabłko:

hahahhaa ja też tylko centy zbieram:hahaha:dorobimy się dziurawych skarpet na tych centach:płacz:

@ElżbietaK nawet prund jest ,,ale mieć internet dobry to też luksus,,teraz widzę ile moj laptop pracuje ,,że sterowniki wysiadają,,,znowu jakiś alarm się babci włączy jak ja coś rozsadzę:hahaha: ale jesteś od roku na innej steli to też jesteś długodystansowiec i dobra musi być stela,,i fajnie ,że są dobre stele,,,

Jest tu taka grupa wariatów piszących,,ale kochanych wariatów,,,jakoś to forum ciągniemy,,to jest taki drugi dom jak się jest w De ,czy w domu ,,czy na urlopie,,czy się kto nudzi to tu zajrzy sobie i coś doda ,,,napisze ,,podenerwuje co niektórych ale musi być ta adrenalina,,,więc ja polecam podchodzic do wszystkiego z dystansem i w dużym spokoju i pół żartem pół serio,,ale i na poważnie jak najbardziej,,,wpadaj do nas,,okna i drzwi są otwarte,,:hahaha:

@A.NN.A my to chyba nie jesteśmy piórka !!!,damy radę ,damy radę ,,my jesteśmy silne jak głaz,,oby tak to się sprawdzało,,,no przez dwa tygodnie babcia ani razu nawet mnie do lekkiej złosci nie doprowadziła,,może ja już się złoscic odzwyczaiłam?może ze mna jest coś nie tak? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, a wiesz że i moja dzisiejszą kąpiel bez " darcia buziaczki"

Ale i  ja jestem już też " doświadczona" i zostawiłam ją w wodzie. Bezpieczna ilość. Po dokładnie 7 min zbliżam się do łazienki wołam : idę!!!! Co robisz?

A ona 

Woda zimna, ja umyta, gdzie byłaś

No i teraz,,,,,, mycie głowy.

Ona nie bo myła dzisiaj rano:o

Nowina na sto dwa, dla mnie:(

Dajemy im dużo, sprawdzamy doświadczenie, uczymy się cały czas na nowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A co stela to inne odjazdy naszych PDP,,,jasne ,że się cały czas uczymy,,,za każdym razem jak jedziemy do nowego PDP to co pierwsze ? musimy szybko poznac przyzwyczajenia PDP,nawyki i poznać harmonogram dnia,,potem co lubi a czego nie lubi itd itd, na każdej steli się szybko odnaleśc,,wez zobacz ile już roboty za nami jak to przerobimy,,,:hahaha:

Ludziki , czytaliscie  obok ,,Nadchodzące Wydarzenia? kursy z demencji i transferu?

Szkolenie 1 dniowe,,,i jest papier do obrobienia w ramkę i do powieszenia u PDP , najlepiej na szyję aby sam sie transferował:hahaha: żartowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pozdrawiam znad pustej filizanki po kawie,

Zaraz zrobie druga,bo budze sie powoli.

 

Wzielam na noc tabletke nasenna i teraz trzeba sie przywrocic do stanu uzywalnosci,

Znowu jest pelnia...

A ja w czasie pelni  nie moge spac,

Prosze sie nie smiac, 

Od wielu lat tak mam.

Nie musze widziec ksiezyca, ale kiedy nie moge dlugo zasnac, cos robi sie z nogami, dretwieja, swedza, goraco w stopy, i sen nie nadchodzi

to wiem na bank, ze ksiezyc jest w pelni,

Teraz wlasnie sprawdzilam w necie..

no i jest!!!

Okropnosc!

Czy ktos z was tez tak ma, ze nie spi przy pelni.?_

A moze ja przeistaczam sie w wilkolaka?_

 ha ha.

Porosne wlosem i bede biegac na 4 ?

Bylam wczoraj na wystawie ,,klejnot dla Ewy,

Mnostwo  bizuterii z kamienia polszlachetnych, perel ,muszelek.

Mam slabosc do bransoletek, niestety nie znalazlam nic co by mnie zachwycilo.

Byly cudne perly o nieregularnych ksztaltach., niestety tylko aszyjniki, a bransoletek ,,niet,,

Opali tez nie bylo,

To druga moja slabosc.

Opale sa cudowne,*prawda Blondi ??

Bezstresowego dnia zycze !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 trafiłaś z tymi opalami? skąd wiedziałaś? wiesz ile mam tego cudeńka,,,mam full, uwielbiam opale,,,za dobrych czasów nakupilam sobie w różnych kolorach ale biel, perłowy najbardziej lubię:hahaha: w ogóle kocham srebro,,za złotem jako biżuteria nie przepadam,,ale ciuchy ze starym czy świeżym  złotem czy buty to bardzo lubię,,,lubię wszystko co się trochę świeci,,ale z umiarem,,nie chodzę jak choinka,,nie nie,,,ciuchy pomazane srebrem czy złotem fajne są,,,a najbardziej podarte dzinsy,,,już w latach 90 nosili takie spodnie,,ale wtedy wszyscy patrzyli jak na wariata,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloni, wiedzialam!!!!

No bo jak inaczej moze byc....

Kocham opale, mialam 2 pierscionki robione z jednym mlecznym, drugim niebieskim,

To byly tzw ,,dublety,, czyli plytka opala naklejona na cos.

Zamordowalam oba, przez solarium...

Zawsze na wiosne robilam seanse 10 x10 min aby karnacja nabrala zlotawego odcienia przed latem.

No i opale nie wytrzymaly :płacz:

W tamtych czasach nie oprawiali opali w srebro,

Ja tez nie przepadam za zlotem.

Niestety nie bylo  opali ,,na sztuki,, bo bym kupila i oprawila w srebro,

Uwielbiam te kamienie,

Mam nawet rarytasik czerwony opal, ale to kruszyna, i wcale nie przypomina opala.

 

Wole te tradycyjne kolory.

Musze pogrzebac w necie, moze uda mi sie kupic ladny kamen za rozsadne pieniadze.

Niech zyja opale!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.02.2017 at 07:53, Betty napisał:

przeciez jak stad wyjde w weekend, agentura nieczynna do poniedzialku... pojebanej agenturze zglosilam... byl tu nawet jeden Polak, ktoory pracuje w naszej agenturze i gowno zalatwil.... niee moge wyjsc ot tak, bo w umowie mam kare za to.... musze dozyc do poniedzialku... przeciez jakby go wyciszyc lekami to daloby rade przeciez.... 

Betty matko kochana masz hardcor, 

postaw na nogi rodzine, lekarza, mecz ich telefonami.

A dziadek jeszcze sobie krzywde zrobi  tak kopiac.

Podziwiam cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry:love: Życzę miłego dnia:kawa::)

Ale masz fajne obrazki:) W nagrodę Blondi :jabłko::zielone_jabłko::love:

Haha o tym samym pomyślałam :) Blondi wstawia ładne obrazki i oczywiście na temat.

Witam Wszystkich w Rosenmontag ;)

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

A ja w czasie pelni  nie moge spac,

Prosze sie nie smiac, 

Od wielu lat tak mam.

Nie musze widziec ksiezyca, ale kiedy nie moge dlugo zasnac, cos robi sie z nogami, dretwieja, swedza, goraco w stopy, i sen nie nadchodzi

to wiem na bank, ze ksiezyc jest w pelni,

Ja też odczuwam pełnię księżyca. Dziś źle spałam i zastanawiam się o co chodzi ;) teraz już wiem. Tabletki na sen boję się brać na noc. Fakt, że jeśli już to ziołowe, ale i tak się boje. Zawsze myślę, co będzie jak Pdp mnie zawoła, chociaż nigdy nie woła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Pomocne to forum. Do Jolanta -jakbyś broniła tej cwaniackiej agencyjki( mogę Ci przesłać skan ich umowy bez danych...,oczy otworzysz dopiero),a z dobrym niemieckim,praktyką,siła fizyczną do dźwigania 90kg seniora i pochwałami od rodziny, proszenia bym wrócił to tak łatwo nie znajda zamiennika:). Tam nie miałem powodów do nerwów jak w tym chorym kraju mecząc się z nękaniami od tej okropnej fałszywej agencji niby. Rodzina po mych telef.może zrezygnuje z ich cwaniactwa,mnie pryw.weźmie. A cenię się, wtedy miałem 1200netto,a pryw. na pewno wiecej będę żądał.

 Jak pisała Blondi-poczytaj- czekać na odzew z Berlina,zdrowie mi siadło podczas tej podróży okropnej,nerwy-a leczę się-zaświadczenia mam,karta zdrowotna,itd.( w De miałem w nocy iść na pogotowie??..wypadku nie było przecież...), i od tych cwaniaczków-może cos knują ,a może przestraszyła się wredna właścicielka z wiochy gdzieś z opolskiego tych matactw( zostało jej mailami wszystko wyszczególnione) i odpuszcza. Musi mieć zakaz oszukiwania innych. Te 500 euro,jeśli sad ustali- te karę nie daj Boże( znając chore sądy poleski może być różnie) będę wnioskował na Caritas,na chore dzieci ,nie dla oszustki-która siedząc w biurze za moją pracę zgarniała 800eu/mies!! A ile świstków do podpisu,matactw-np.za 2 mies z góry podpisane dniówki pracy,jakieś delegacje z góry podpisane,kombinacje-te matactwa wyjdą. Szukam pryw.oferty-bez takiej cwaniary ,mam Krus. Na arzie tyle -pisane w pośpiechu. Nerwy koję -zioła,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki ANNA za ostrzeżenie-:całus: ,ko:djenie melisą,walerią,itp,serio-sport,praca fizyczna-ogród,dobra muza,film,Modlitwa-ale nie coś co myślisz...może. ;)

Spoiler

 

 

Pozdrowienia w Rosenmontag. :frytki::ciacho:Rok temu miłe wspomnienia mam z Aachen-karnawałowe pochody,piękna msza w kościele,itd. Tym razem nie wyszło,szkoda. Demon namieszał i moje błędy.:płacz::nie: Lepiej jednak blizej praca-może Berlin się uda lub gdzieś w okolicy...dojazdy dalekie -masakra,te busy,itd.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Betty matko kochana masz hardcor, 

postaw na nogi rodzine, lekarza, mecz ich telefonami.

A dziadek jeszcze sobie krzywde zrobi  tak kopiac.

Podziwiam cie.

przychodzi lekarka jakas o 16.... jak nic nie wskora to zapowiedzialam, ze wieczorem ide soie wyspac do przyjaciolki i oni tu zostaja z nim... jest agresywny caly dzien... skakal do pieklegniarki, ze to ona mu porrobila dziury w nogach i zadzwoni na policje... drze morde non sop... zapowiedzial, ze wszystkich zabije, bo nie sa ludzmi, tylko on jest panem.... no kuzwa, prawie Konzentrazionslager....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku ja Ci zaraz polukam,,,podglądacz,,ale co ja Ci zabraniam,,lukaj lukaj ,,od razu cały jesteś z ogromnym powerem do działania,,ale u mnie grzeje i trzeba się aż rozbierać,,,dzięki za jabłuszeczka -pychotki,,,buziola Ci dam!! takiego słodziutkiego:love:

 

03-beautiful_bums.jpg

Ja też nie spałam,,,ale pomyślałam ,ze za dużo czekolady wczoraj wcięłam na noc i tych orzechów,,,albo za bardzo się rozmarzyłam:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...