Skocz do zawartości

kris66

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekun

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To dziwne i ciekawe. A mi okradli okolo 170 euro,nie wystawili nawet wniosku o EKUZ do NFZ-robilem bez ubezpieczenia,do ostatniego dnia zaplaty nie przelewali kwoty,-skandal...okradli z kosztow powrotu-bo bez ubezpieczenia nie pracowalem dalej po 3 tyg., oszukiwali...zastraszali kancelaria prawna bym nie domagal sie wyjasnien,oddania kwoty zagrabionej,itd...Sprawa w Prokuraturze. Zepsuli lato,stresow narobili strasznych,...teraz tylko z niemieckich jade,za dobrze znam jezyk i pochodz.niemieckie,rodzina w DE na Policji,nauczke dostana.
 2. kris66

  Łatwe zlecenie

  Witam. Takiej szukam,bo zlozieje znowu okradli,tym razem pflegeteam,p.skupien!!1 Dobry niemeicki,pr.jazdy. Krzysiek Cyz mozliwa po 30 wrzesnia? Mam badania. ferdynandwilno66 malpa gmail.com
 3. Proszę umieszczać posty we właściwych miejscach.
 4. Dzięki Blondi,zawsze można na Ciebie liczyć,życzliwe porady:) A niestety większość agencji żąda zawieszenia Krus,bo nie można być ubezpieczonym w ZUS i KRUS...i tu jest problem. Nie chcę zawieszać. Przedtem z promedica pracowałem bez zawieszania,ale czy było to legalne...mętlik mam. Nie wiem.
 5. Witam serdecznie. Proszę o poradę-sprawa zawieszania Krus. Czy nie ma po powrocie problemów ,by ponownie odwiesić Krus ( formalności z tym),czy lepiej jednak szukać oferty z ubezpiecz.w DE,by Krus nie ruszać? Nie mam gospodarstwa,a Krus płacę od 9 lat,od 3 lat jako tzw.ubezpiecz.kontynuowane. Przedtem miałem 1 ha łąki kosiłem-dopłaty. Nie mogę stracić tego ubezpieczenia,moje jedyne w Pl. Poradźcie,może jakieś dobre agencje? Tylko nie seniodi 24,ani promedica! Pozdrawiam.
 6. Witam serdecznie. Proszę o poradę-sprawa zawieszania Krus. Czy nie ma po powrocie problemów ,by ponownie odwiesić Krus ( formalności z tym),czy lepiej jednak szukać oferty z ubezpiecz.w DE,by Krus nie ruszać? Nie mam gospodarstwa,a Krus płacę od 9 lat,od 3 lat jako tzw.ubezpiecz.kontynuowane. Przedtem miałem 1 ha łąki kosiłem-dopłaty. Nie mogę stracić tego ubezpieczenia,moje jedyne w Pl. Poradźcie,może jakieś dobre agencje? Tylko nie seniodi 24,ani promedica! Pozdrawiam.
 7. Witajcie:) Czy może ktoś szczerze ,uczciwie polecić solidną agencję niemiecką opłacająca składki w De,z dobrym niemieckim ? Mam koszmar po oszukańczej umowie podstępnej z seniodi24!! Okradła mnie tam właścicielka na 500eu- bo nie dałem rady dojechać do opiekuna po przerwie,zdrowie siadło,a bilet nawet kolejowy w De kupiłem. Zaświadczenia lekarskie mam w Pl,ale tam musiałem wracać koleją do Polski,jak mogłem chory w nocy znaleźć lekarza w De,??Marzłem na peronie,itd. Jednak mimo tego straszeniem,nękaniem pismami ,też z jej znajomej kancelarii prawnej,telefonami zastraszającymi nawet do rodziców-wymogła od nich przelew na 500eu!! Co za szuja, i tak ma dalej oszukiwać w De innych,okradać za ciężką pracę?? Pismo do Prokuratury poszło,innych instytucji. Będzie kres jej oszustwom,matackim,podstępnym umowom. Zdrowie zniszczyła,nerwy,moje i rodziców! Poradźcie. Dziękuję serdecznie. Aż strach jechać ponownie po tym...
 8. kris66

  Czy lubicie to????

  Piękna klasyka i inne kapele z tamtych czasów-już takich mało.
 9. kris66

  Rozmowa przy kawie (1)

  Dzięki wielkie,już wysłałemi zaprosił bym na te ciacho z kawką,ale odległość zapewne nas dzieli...ja z Wlkpkoło Piły. Rosenmontag,ostatki...ehh,i znowu postnie.
 10. kris66

  Rozmowa przy kawie (1)

  OK,dzięki Jola:) Biorę masę na te nerwy już ziół,itd...tylko nie alkohol. Nie chciałem Cię obrażać,ale ta sprawa mnie tak wykończyła nerwowo i matkę...dlatego wybacz moje emocje. Miałem nie jechać,ale stało się...senior bardzo porządny,chwalił mnie,dużo pracy tam wykonałem poza wymaganiami umowy nawet-dla seniora. Po sądach nie zamierzam się ciągać z ta kobietą . Niemieckich jest sporo ponoć,ale chyba zazwyczaj wymagają Meldung-nie wiem. Tak by było najlepiej. Mam w De ubezpieczenie. Zbyt emocjonalnie napisałem,przepraszam... Nie wiem czy tutaj kom.można podać...Tobie. http://www.o2.pl/artykul/odwoluja-spektakl-przez-aktorke-ktora-zagrala-seks-oralny-z-papiezem-6095704618046593a
 11. Krysia...a co ja miałem z busem z Piły dziadami,masakra!!1 Tony transp...napiszę.Zostawili przy autobahnie!!
 12. kris66

  Rozmowa przy kawie (1)

  Do Jolanty-ta cwaniara wcale mi takiego oświadczenia nie dała do podpisu,ale inne dziadostwa -nie będe teraz tu wyjaśniał. Mogę skany wysłać bez danych...szczeka Ci opadnie. Jeszcze raz tłumaczę,po raz n-ty---podczas okropnej podróży busem cholernym i w dużej mierze dziadostwem cwaniackim spod Poznania chyba oraz potem-po scysji kanalie zostawiły mnie na parkingu przy autobahnie( sprawa z firma trans.w toku-wyjaśnianie),okradziony zostałem,itd. W wyniku tego dojazdu zdrowie siadło,tłumaczę...a cwaniara z agencji boi się,bo tak jej dopisałem i przez prawnika z Berlina-oby te jej machlojki nie wyszły,nielegalna umowa wg przepisów prawa,itd. Poza tym rodzina w De,pochodzenie niem,dobry język-ofert mam,nie wmawiaj iż nie ma-a sporo dziadków ponad 80kg do podnoszenia z dobry niemieckim,z prawkiem. Tylko szukam oferty z ubezpiecz.w De-sprawa Krusu,nie mogę zawieszać.:)Rodzinka meldunku nie załatwiła ,i z dziadostwem agencjami musiałem się męczyć! Chory kraj potuskowy!
 13. kris66

  Czy lubicie to????

  Cieszy mnie,że doceniasz wartyściową ,ambitna muzę,nawet tę ostrą i balladki ( bylem na ich 4.mega koncertach-potęga)...a do miłych uniesień w aucie też są inne utwory,np.pop,romantic.:)
 14. kris66

  Czy lubicie to????

  ja uwielbiam np. to..., inne utwory,zespoły-ale na poziomie.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...