Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja często opracowuję ten model opiekunki:hahaha: ale kurczę ,,takiego wysięgnika nie mam jeszcze,,,

z7205252IF.jpg

@A.NN.A zmień tytuł na ,,Szukam pracy"  ,,,

@Betty co u Ciebie? żyjesz? dziadyga może się uspokoił? pisz jak jest  teraz,,,:love:

Koniecznie muszą być szpilki,,,więc wybierać jakie pasują,,nie patrzcie ,że w nich nie można chodzić ,,ubierzemy tylko na wejscie do lokalu,,a potem na bosaka,,,:hahaha: ja wezmę te różowe  ok?

szpilki-damskie-ktm-monster-rockstar-fox.jpg

Super daję przykład pracy opiekunki!!!!  no super,,,jak ktoś poczyta i posłucha to nie uwierzy ? 

Jeszcze coś musze wsadzić ,,,drinki mam z Malibu:hahaha:

832.jpg

już możemy zaczynać ,,wszystko już tutaj zniosłam co tylko miałam   i teraz już tylko zabawa:hahaha::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, a ja w tej koszulce co ma leżąca opiekunka i szpilki czarne z akcentami zieleni!!!!

i 2 drinki!!

Ok! ja wszystko rozdam ,,ubieraj się i bierz co chcesz ,,jak zabraknie drinków to monopol mam po drugiej stronie,,wyskoczę i załatwię na kreskę:hahaha: no jeszcze wypłaty nie dali:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj maluj!!!! bo ja się wypianiłam i wybalsamowałam się i pachnę,,,tak się też szykuję,,hahhaha a kolor paznokci jak najbardziej pod drinki,,,i moje buciki,,,:hahaha:

a gdzie są nasze chłopczyki? @Łukaszek ubieraj te spodeny krótkie,,możesz byc bez majtek!!! @kris jeden i już drugi tutaj się pokazał też i gdzieś zaginął, jeszcze na 100% są tutaj chłopczyki duże,,,ale gdzie? no musze ich przywołac!!!

Fotolia_101898280_Subscription_Monthly_M (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi dziadowi calkiem na leb padlo.... nie mozna go uspokoic... drze morde dzien i noc, chce do domu jechac, bo uwaza, ze to nie jego dom.... jest ne do ogarniecia..... drze morde juz poo 23:30... pos[pal 3 godz i odjazd.... nic nie zrobisz... zero lekow.... masakra... nie spie 3-cią noc.... jak dzis sasiedzi policji nie wezma to bedzie cud... wali w lozko nogami tak, ze je rozwali pewnie, rekami wali w sciane..... szkoda gadac.... jest 2 w nocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam napisac.... nie spie dalej..... drze morde, ze umiera z glodu, dalam mu jesc, on mowi, ze on nie chce jesc, on chce Fruehsctueck.... jak mu cos przynosze to laduje to na podlodze..... wywala nogi gora przez lozko i chce wychodzic..... nie wyciagne go, bo wtedy bede musiala caly czas prxzy nim siedziec i z nim gadac, bo on wrzeszczy: reden mit mir, reden......juz nie daje rady.... to juz nie jest czlowiek dla mnie..... to psychol, ktory jak twierdza wszyscy: przeciez jest zdrowy, ale kto to stwierdzil, jak zadnego lekarza tu nie ma? ja pierdole, w takim piekle jeszcze nie bylam...... i jak ja mam funkcjonowac po kolejnej nieprzespanej nocy? dzwonie pozzniej niech przychodza i z nim siedza, bo ja ide spac.... jestem tylko czlowiekiem.... siedze i pisze a on drze morde na caly blok: Hilfe ich habe Hunger.... w pokoju na podlodze lezy wszytsko czego on nie zjadl.... nie sprzatam, niech przyjda i zobacza.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkowo:kawa::kawa::kawa:..spokojnej niedzieli,,,och po tych baletach dobrze mi się spało,,:hahaha:

@Betty pakuj walizki i dyla stamtąd,,,mówilam nagraj dziada aby Ci uwierzyli a potem puscic to i pokazac,,,,Betty on sie nadaje do wariatkowa już,,a Ty do domu jazda,,nie patrz na kasę,,toż to idzie się wykończyć,,wykonczyć i to równo na calej lini i żadna kasa Ci tego nie wynagrodzi,,,,czytam i nie wyobrażam siebie w takim miejscu ,,mnie już by tam nie bylo na 100% ,,,mimo wszystko bardzo podziwiam Ciebie za Twoją wytrwałośc,,ja bym już wysiadła przy takiej  osobie,,,buzka:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witam opiekunkowo:kawa::kawa::kawa:..spokojnej niedzieli,,,och po tych baletach dobrze mi się spało,,:hahaha:

@Betty pakuj walizki i dyla stamtąd,,,mówilam nagraj dziada aby Ci uwierzyli a potem puscic to i pokazac,,,,Betty on sie nadaje do wariatkowa już,,a Ty do domu jazda,,nie patrz na kasę,,toż to idzie się wykończyć,,wykonczyć i to równo na calej lini i żadna kasa Ci tego nie wynagrodzi,,,,czytam i nie wyobrażam siebie w takim miejscu ,,mnie już by tam nie bylo na 100% ,,,mimo wszystko bardzo podziwiam Ciebie za Twoją wytrwałośc,,ja bym już wysiadła przy takiej  osobie,,,buzka:love:

przeciez jak stad wyjde w weekend, agentura nieczynna do poniedzialku... pojebanej agenturze zglosilam... byl tu nawet jeden Polak, ktoory pracuje w naszej agenturze i gowno zalatwil.... niee moge wyjsc ot tak, bo w umowie mam kare za to.... musze dozyc do poniedzialku... przeciez jakby go wyciszyc lekami to daloby rade przeciez.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty wiadomo nam wszystkim,ze nie możemy opuscić miejsca pracy ot tak!!!bo jest za to kara,,,ja nie mówię,,o tym weekendzie,,,ja bym stamtąd dyla dawała już dużo wcześniej,,,Betty nie licz aby ktoś teraz chciał go wyciszać lekami,,do tej pory tego nie zrobili to i nie zrobią,, opiekunka nie może być mądrzejsza od lekarzy i rodziny i znajomych,,,,trzymaj się:love:

Tutaj taka sama cisza jak na ulicach ,,,spokój  ,,,tylko słychac śpiewające ptaszki,,,ja po przebudzeniu pomyslałam sobie ,,co to dzisiaj za dzień? wolny dzien? od razu mi poniedziałek zaświtał,,,lecę do przodu i to jak szybko,,,po drodze zgubiłam niedzielę,,,:hahaha:

Zaraz do Was ta kawa dotrze ,,jak się tak porządnie wydrę przez megafon!!!!!!!!!!

usmiech_i_kawusia_dla_ciebie_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DaGa napisał:

 

Wcielo mi tekst , moze to i lepiej . Trzeba wziac na luz , nie ma czasu . W koncu to ostatnia sobota karnawalu . Fajnego wieczoru!

 

Pewnie znowu jesteś niegrzeczna:d  w sierpniu zostałaś usunięta Bara... w listopadzie ponownie się pojawiłaś ale już jako DaGa :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty kochana trzymaj się cieplutko :) współczuję,też miałam podobnego dziadka,trzy noce nie spałam,bo tak wariował,jak zasnełam czwartej tak rano zastałam go w swoim pokoju z rozwaloną głową,ile można wytrzymać bez snu,lekarz przepisał leki i dawkę i tak rodzina je zabrała i nie pozwoliła dawać,bo tatuś skołowaciały po nich,to był horor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Tosia napisał:

Betty kochana trzymaj się cieplutko :) współczuję,też miałam podobnego dziadka,trzy noce nie spałam,bo tak wariował,jak zasnełam czwartej tak rano zastałam go w swoim pokoju z rozwaloną głową,ile można wytrzymać bez snu,lekarz przepisał leki i dawkę i tak rodzina je zabrała i nie pozwoliła dawać,bo tatuś skołowaciały po nich,to był horor...

wlasnie... tu tez jak napomknelam o lekach uspokajajaco-nasennych to popłoch od razu: bo o bedzie potem otumaniony, ospaly... tak, najlepiej niech pieprzona opiekunka zapierdziela przy nim 24 na dobe bez snu, znosi humory, przezywa horror.... a my wpadniemy raz na tydz na kwadransik go tylko odwiedzic i spadamy..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie . Jade we wtorek do domu , wreszcie spokoj, zadnego wrzeszczacego psychola. Medal dla mnie za wytrwalosc. Betty wspolczuje Ci miejsca i sytuacji. Blondi Twoje poczucie humoru jest zarazliwe i teskty zajefajne. Czytalam Was caly czas. Latwiej przetrwac w piekle. Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...