Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@erika kocham tą Twoją naturę,,,,:love: tak trzymaj!!!:serce:

@sayonara 52 ja lubię ,,Ptasie mleczko, ostatnio orzeszki w karmelu, wszystko co jest z kokosem, miętusy -ale dobre,,,pastylki -tylko nie gumy,,,sliwki lubię w czekoladzie ale zależy jakie ,,tak samo trufle -muszą być dobre,,a na rynku jest full podrabianych,,,ale jak nie mam tych słodkości to też sie obejdę,,,

Nie grymasić dzisiaj ,że jesteśmy kaszalotami czy grubaskami czy bąblami,czy puszystymi pączusiami,,,,  @jolantapl. jasne ,że nie pisz ,,musimy się domyslec dlaczego?:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DaGa napisał:

 Sorry , ale z tego, co zauwazylam to Erika  stosujac tu niemieckie zwroty czy slowa calkiem nieskomplikowane ale jednak niepoprawne to niestety, ale  to swiadczy o tym, ze nie jest to dobry czy komunikatywny  plus poziom , wiec nic dziwnego, ze jakas agencja tak to okreslila. Czasem moze i agencja zawyzy, szczegolnie gdy szukaja opiekunki od zaraz , 

:hahaha:ja często podstawiam mojego kogutka tutaj i ;)do egzaminów :love: dialekt akceptowany :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika nie przejmuj się mnie ostatnio pani z agencji powiedziała,że poziom języka weryfikuje sie dopiero na miejscu bo do rozmowy z rodziną możemy kogoś podstawić.Więc ja się zaczęłam zastanawiać po co jest to rozmowa z agencją ,koordynatorem ,rodziną w języku niemieckim przecież prościej byłoby się tylko zapytać czy mówimy po niemiecku i niech sobie na miejscu to weryfikują.Jak i tak wobec mnie wysunęli takie podejrzenia,że ja do rozmów kogoś podstawiam.Tylko kogo ,bo nikt z rodziny lepiej ode mnie nie zna tego języka czyżby u mojego psa objawiły się jakieś językowe talenty.Po polsku bestia nie chce mówić nawet w Wigilię a po niemiecku to gada nawet lepiej ode mnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak i tak wobec mnie wysunęli takie podejrzenia,że ja do rozmów kogoś podstawiam.

Zrobią w s z y s t k o , żeby jak najmniej zapłacić pod pretekstem braku znajomości języka! :p A nie sugerowali, że referencje napisali znajomi! :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się dzisiaj obrobić,,goscie idą  drzwiami i oknami,,,z każdym zagadaj i brak czasu na laptopa,,,ale dzień już prawie za mną,,,ale z doskoku bardzo potrafię ,,wpaśc i wypaśc,,,ale już facetów nie było:płacz:

@kris jakby mi coś sugerowali ,że referencje pisali znajomi! od razu telefon do rodziny podam jak mają trudności z odnalezieniem,,,ale szybciej bym chyba zmieniła agencję,,,,już dla mnie taka agencja by nie była moją agencją,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krisNo nie nie sugerowali ale dziwne bo przecież zawsze znajomi czy rodzina  mieszkająca w de mogą wystawić nam takie referencje a nawet potwierdzić jakby agencja zechciała do nich zadzwonić przecież opiekunowie to banda kombinatorów jest ,którzy tylko patrzą jakby wyrolować agencję:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam się przejmujecie językiem,,,aby wynagrodzenie było dobre ,,,a dogadać się dogadamy,,,są agencje gdzie za bardzo dobry język zapłacą 1200 euro,,ale zaznaczam za bardzo dobry,,toż to paranoja,,,,dlatego takie agencje omijam,,,albo zostawiam w tyle,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

@erika nie przejmuj się mnie ostatnio pani z agencji powiedziała,że poziom języka weryfikuje sie dopiero na miejscu bo do rozmowy z rodziną możemy kogoś podstawić.Więc ja się zaczęłam zastanawiać po co jest to rozmowa z agencją ,koordynatorem ,rodziną w języku niemieckim przecież prościej byłoby się tylko zapytać czy mówimy po niemiecku i niech sobie na miejscu to weryfikują.Jak i tak wobec mnie wysunęli takie podejrzenia,że ja do rozmów kogoś podstawiam.Tylko kogo ,bo nikt z rodziny lepiej ode mnie nie zna tego języka czyżby u mojego psa objawiły się jakieś językowe talenty.Po polsku bestia nie chce mówić nawet w Wigilię a po niemiecku to gada nawet lepiej ode mnie:hahaha:

:hahaha::love:fajne kocham pieski  ,ale coś w tym jest :) w ostatniej mojej Agencji co pracowałam ponad rok zostałam oceniona .. no pozytywnie , a na ostatniej mojej szteli co prawda zjechałam szybko /dźwiganie / zona wprost mi powiedziała ..oj tam nie bede sie chwalić:love: no w końcu od kilka lat mieszkałam i nadal prawie mieszkam :love: oprócz oczywiście pracy :love: w de. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@BlondiMoze zamiast wycieczki wizytę u dentysty u  wsród opiekunów bedą losowali:hahaha:

hahahhaha ale my mamy super pomysły,,,żadna agencja by nawet na to nie wpadła na co my potrafimy wpasć,,ile oni wszyscy tracą  ,,siedząc za biurkiem i się stresując ,,a my się tak wspaniale bawimy,,i nie smutno nawet siedząc samemu w pokoju z tak wyborowym towarzystwem jak tutaj

kiss0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ElżbietaK napisał:

hej,witam wszystkich ,chyba z rok czasu do Was nie zaglądałam,muszę nadrobić zaległości.@Blondi,nadal aktywna super!

@ElżbietaK witaj i cieszę się,że wróciłaś z tych kamieniołomów,,ani zasięgu ani elektryki,oj musiało być ciężko,ale co my opiekunowie silni i wytrwali jak drwale,,, pisz co przez ten rok się urodziło:hahaha:

20 minut temu, A.NN.A napisał:

można oszaleć z Wami wszystkimi.:love:

 

dzięki tym szałom i oszołomom jeszcze żyjemy i się dobrze mamy i się jeszcze lepiej bawimy,,cos muszę wsadzić

 

Ja już tutaj tak zapuściłam korzenie ,że zaraz będę kwitła:hahaha:wiosna idzie przecież:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...