Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jestem po rozmowie :) jeszcze egzamin haha. Ja zaznaczyłam lekkie zlecenie  i do jednej osoby:love:a więc powiedziałam do koordynatora :p.. no bo pytał ile chce  haha ,oj ile 2000 Euro :hahaha: .Ale teraz  poważnie jak do lekkiego to dostanę 1400 a może więcej .. Mają więcej ale przy cięższych zleceniach. @Blondi jesli tylko wypali u mnie :) to będę pamiętała o Tobie :love:  Wiesz a ta Firmę ciężko znaleźć na PC nie reklamują się. Acha te namiary dostałam koleżanki ,która pojechała za mnie do mojej ostatniej demencyjnej pdp brr  . 

@Blondi a Ty jak się zgodzisz do 2 osob to na pewno dostaniesz duzo więcej:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi to do tych pączusiów cos sobie łyknij i zrób jakąś rozróbę chętnie poczytam co tam zmalowałaś:hahaha:

hahahhahahha   tylko ,że nie łykam nic:płacz::rozpacz:  bez łykania dam radę,,,na pewno coś zmaluję,,tylko co? samo wyjdzie w toku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ja ze Ślunska Ty ze Ślunska piękne miasto to jest nie dziwię się,że masz sentyment ale wiadomo czasy młodości ja takim sentymentem darzę Gliwice bo to czasy mojej młodości i dorastania.A jak dawno nie byłeś w C.to koniecznie zrób sobie wycieczkę wypiękniało tam ostatnio.Ciekawa jestem czy jak do szkoły chodziłeś to po piwko na czeską stronę można było sobie wyskoczyć:hahaha:

Ja chcesz to napisz wiadomość bo tam moje 2 najlepsze koleżaniki z podstawówki chodziły .Może kojarzysz dziewczyny bo ładne były:)

Mnie też tam ciągnęły ale ja experymenty wolałam w G. robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest,, wszyscy powyciągali nogi ,,faceci ,kobiety i leci pedicure,,,,jedna pani obskauje wszystkich po kolei,,,no takiego widowiska się nie spodziewałam ,,zawsze trafiam na takie zbiorowe paluchowanie:hahaha:,,pączki jadłam wczoraj i przedwczoraj to dzisiaj rolada ,,ale nawet dobra ,,,i jak zobaczyłam ten cały kabaret to dyla stamtąd,,,nie musiałam nic wymyślac,,samo się zorganizowało przy,, tłustym czwartku"",,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Jestem zrozpaczona bo temat gdzie przyszła opiekunka pytała o naszą opinię na temat jednej agencji chyba zamknęli a ja miałam tak dużo do napisania:płacz:

Już Cię pocieszam,,,idz do ,,opnie o agnecjach " -wszystko tam jest!!!

Teraz, Blondi napisał:

Już Cię pocieszam,,,idz do ,,opnie o agnecjach " -wszystko tam jest!!!

Jak ja piszę,,,szybko i po łebkach i zjadam i przestawiam litery -sorry,,,

Jak ja napisałam ,że nie jeden pomyśli ,że popadali i wszystko się dzieje w kostnicy:płacz:

,,No i jest,, wszyscy powyciągali nogi ,,faceci ,kobiety " -hahhaha sama się uśmiałam z tego,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Jestem zrozpaczona bo temat gdzie przyszła opiekunka pytała o naszą opinię na temat jednej agencji chyba zamknęli a ja miałam tak dużo do napisania:płacz:

Jolu ja wiedziałam że jak nasz wielki Brat zobaczy i przeczyta .. że reklama agencji to od razu weg :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać o agencjach wolę chyba pożartować sobie z wami przy :kawa: .2 duże pączki to dużo czy mało? bo zjadłam 2 ale co chwilę kręcę się po kuchni i zastanawiam czy jeszcze jednego sobie nie zjeść masakra z tym obżarstwem tłustoczwartkowym ,pączkowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już mi się chce wyjsc na letniaka,,,tak cieplutko dzisiaj było,,a to taka zdradliwa pogoda bo jutro ma byc znowu zimno,,a ja już chcę na wiosennie,,,

wiecie co? przyszedł do babci dziadek ,dziadek ma żonę ale przyszedł sam i w między czasie przyszła koleżanka babci ,,a ja z dziadkiem w kuchni się kawkowałam a koleżanka poszła do pokoju do babci,,wychodzi koleżanka i zachodzi do kuchni i się pyta dziadka ,,a gdzie Twoja Pani,,że jest sam na sam z opiekunką,,wiecie jak mnie zmierzyła? pomyślała,że przyszedł do mnie-hahhahaha a żonę gdzieś zostawił,,,bo po co mu żona,,,,a wiecie jak starsi ludzie zaraz taką sytuację komentują:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Zamiast pisać o agencjach wolę chyba pożartować sobie z wami przy :kawa: .2 duże pączki to dużo czy mało? bo zjadłam 2 ale co chwilę kręcę się po kuchni i zastanawiam czy jeszcze jednego sobie nie zjeść masakra z tym obżarstwem tłustoczwartkowym ,pączkowym:)

Jolu będę już grzeczna ,nic nie piszę obiecuję:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałam taką jazdę bo córka podopiecznych powiedziała w agencji,że ja zbyt bliskie kontakty z jej męzem utrzymuje.Jak to usłyszałam to mnie zatkało więc się pytam o co dokładnie jej chodziło i że mniej niż odległość pół metra nas nigdy nie dzieliła a słyszałam,że u nas w Polsce to jest taka dopuszczalna odległość w stosunku do obcych ludzi ale nie wiem jak w de może oni inne normy mają np.w odległości co najmniej metra się trzeba trzymać.Więcej już z agencji nie dzwonili w tej sprawie bo po za tym to nikt uwag innych nie miał i wszystko było ok na tym zleceniu.Ale ja byłam taka zła,że miałam zamiar powiedzieć w agencji,żeby do kwestionariusza dopisali ,że ja jeżdżę do de do pracy a nie w celach rozrywkowych.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...