Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kuku !!! Mam specjalny salon na laptopa ,,,chodz uwielbiam w łózku popisywać sobie trochę,,,nawiozłam z sobą full słodyczy -teraz dopiero sie upasę,,ale może nie,,,zrobiłam sobie nastrój z lampki nocnej,,i słucham muzyki @erika  ,,,:serce::love::serce: od razu wspomnienia ,,toż to moje lata młodziencze,,,,dzięki,,Pozdrawiam Wszystkich i buziaki na Dobranoc:love::love: spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !! :kawa::kawa::kawa::kawa: już czeka ,,śmietanka i mleczko też jest,,zakupy wczoraj zrobiłam i pić do woli i nie narzekac ,:płacz::hahaha:ale za to uśmiech wskazany ,,,ja wstaję rano a u mojej babci tv gra na całego,,,a co tam,,jest u siebie i niech ogląda do woli,,,a potem słyszę fajną muzyczkę i tv zgasł,,,teraz dopiero chyba będzie dobry sen,,,,ciekawie się zapowiada,,,na wesoło,,:hahaha:oby tak było,,,buziaki i polecam  powera do działania,,spokojnego dnia Wszystkim,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 godziny temu, Betty napisał:

witajcie... po czesciowo nieprzespanej nocy budze sie do zycia... ale jeszcze z lozka nie wyszlam i koczuje tutaj z laptopem zeby dziada nie obudzic.... do 11-nastej mysle, ze bedzie nocne cyrki odsypial....

Dla Ciebie potrzebna jest duża dawka kofeiny-może :kawa: i coca cola,,,abyś funkcjonowała,,,masz dalej masakrę,,masakrę na maxa,,,po tej szteli czeka Ciebie dom spokojnego wypoczynku,,,chyba przyjadę do Ciebie z gumową pałką,,i po tyłku dziadowi i po tyłku ,,i będziemy stać nad nim z tą palką na zmianę,,i jak w jakimś reżimie ,,ma być cicho" jeśc ma i spać,,,innego sposobu na niego nie widze,chodz to osoba starsza ,,i chora ,,rozumiem,,,ale czymś w takim przypadku trzeba się ratować,,będzie grzeczny to palka pójdzie na bok,,na 100% by się poprawił,,,a może dziadkowi sie by jeszcze spodobała ta pała,,,-hahahhaa  co ja tutaj wypisuję za cuda--sorry

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

a u mnie 13 stopni i czuć wiosnę, ostatnio parkę widziałem na kocyku w parku... haha, tak wcześnie na kocykowe amory :p:płacz: a moją babcię wszystko boli... koc tut weh,  pampers tut weh, wszystko :hahaha:

@Łukaszku a trójkąta nie było? :hahaha: na paletku pod słońcem,,,:hahaha: samą mnie dzisiaj rozebrało na tym upale,,,,wiedziałam ,że żadnych zimówek nie ma co brac-hahaha dogrzało,!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...