Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz po kawie... dzis czeka mnie wizyta u lekarza rodzinnego mojego pdp... juz przygtowalam sobie litanie tematow do zalatwienia.... mam nadzieje, ze bedzie chetny do rozmowy i chetny, by pomoc... ale i tak jest to tymczasowe miejsce dla mnie.... takie na przeczekanie finansowe.... az znajde inne, normalne miejsce.... no i mialam dzis powazna rozmowe z Mobile Krankenschwester na temat tej Renaty, ktora tu przychodzi, ktora kiedys byla u tego dziada Heimhilfe... ze wszyscy maja z nia problemy, ze sie wtraca.... ze ustawia po swojemu... moaj zmienniczka jej powiedziala: przychodzisz tu na Schwarzarbeit kilka godzin w tyg wiec cicho siedz i sie zamknij, bo jak nie to ja sie pakuje i wyjezdzam i zglaszam sprawe do Arbeiterkammer... dzis przeprowadze taka sama rozmowe z nią! musi byc dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Dziekuje za meile z informacja , nie spodziewalam sie  takiego odzewu. Ciesze sie ze trafilam na dobre  osoby, zyczliwe i chetne do pomocy.Odpisalam na wszystkie meile. Po powrocie do Polski zloze wypowiedzenie i zglosze sie do innej agencji. Szkoda zdrowia na szarpanie sie z ta . Milego i spokojnego dnia zycze. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się podzielić z Wami wiadomością dostałam to zlecenie na którym mi zależało czyli blisko Polski i rodzina daleko jak wyjadę będę pisała i dzieliła się z wami swoimi radościami i smutkami.Łukasz Ciebie zapraszam na kebaba jak będziesz jechał do Polski to może będziesz przejeżdżał przez Berlin a jak nie to dziękuję,że chciałeś mnie za zmienniczkę.:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ale sie fajnie czyta... super... a ja wracajac od lekarza spotkalam na klatce schodowej babke, kktora wycodzila z mieszkania z nazwiskiem Paczkowski... kurcze, to ja w te pędy do babki i mowie jej, pytam, czy Polka... a ona żywa prawdziwa niby Austriaczka... ale ojciec byl aus Olsztyn... ale od razu mi wytlumaczyla, ze jak on sie urodzil to nie bylo Polen, tylko Deutscland... pani po 70-tce... pytala skad ja jestem, wiec mowie, ze Przemysl... a ona takie oczy: mein Opa war in Przemysl geboren.... no i tlumaczy mi, ze to jest przy granicy ukrainskiej... mowie jej, ze wiem, wiem... pare lat na tej granicy pracowalam przeciez jako funkcjonariusz Służby Celnej... ha :) swiat jest maly... oj mały.... potem zeszlo na temat tego dziada u ktorego jestem... wiec ona mowi, ze poznala  tu wiele opiekunek... ze kazda zwiewala... ze ona tego err Gabriela tez przeciez zna... zawsze chodzil po schodac i klął na wszytsko i na wszytskic... zły czlowiek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Chcę się podzielić z Wami wiadomością dostałam to zlecenie na którym mi zależało czyli blisko Polski i rodzina daleko jak wyjadę będę pisała i dzieliła się z wami swoimi radościami i smutkami.Łukasz Ciebie zapraszam na kebaba jak będziesz jechał do Polski to może będziesz przejeżdżał przez Berlin a jak nie to dziękuję,że chciałeś mnie za zmienniczkę.:love:

Jolu ,cieszę się razem z Tobą i trzymam kciuki:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

 

Dzięki @Łukaszku za :love::love: i Tobie też :płacz::hahaha: przesył:love:am 

4 godziny temu, erika napisał:

@Łukaszku to ty wszystkie damy chcesz na zmienniczkę:poj będe walczyć :hahaha:

:hahaha:@erika tam już kolejka stoi jak za papierem toaletowym:hahaha: buziaki wszystkim:love:

6 godzin temu, jolantapl. napisał:

Chcę się podzielić z Wami wiadomością dostałam to zlecenie na którym mi zależało czyli blisko Polski i rodzina daleko jak wyjadę będę pisała i dzieliła się z wami swoimi radościami i smutkami.Łukasz Ciebie zapraszam na kebaba jak będziesz jechał do Polski to może będziesz przejeżdżał przez Berlin a jak nie to dziękuję,że chciałeś mnie za zmienniczkę.:love:

Bardzo dobry wybór,,a teraz aby na steli było na bogato i spokojnie,,i żyć nie umierac ,,,trzymaj się i powodzenia ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ku dla Ciebie!!! Spokojnej nocki!!!

 

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, dla Ciebie mam inną opcję,wyjazd w parze ze mną:hahaha::love:

Wszystkim życzę spokojnej nocy, dobranoc:love:

:płacz::hahaha: ja będe leżeć i pachnieć a Ty obrobisz wszystko-:serce: kocham to!!!buziolki słodziaku:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poczytania przy porannej kawie: http://opiekunki24.org/list-opiekunki-praca-na-czarno/

ciekawe co Wy na to? ja w ten sam sposob kiedys stracilam prace... bo rodzina znalazla kogos bez Gewerby, bez agentury.... ale ja nie zrobilabym nigdy donosu... po prostu takie jest zycie... ja przeszlam wtedy na inna Stelle.... moja agenture ta rodzina poinformowala, ze mama nie potrzebuje juz opiekunki, a jak cos, to corka bedzie jej pomagac i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...