Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przywitajcie dzień uśmiechem dając innym szczęście. Nie żałujcie tego, co bezpowrotnie minęło, lecz radujcie się życiem i korzystajcie z chwili, gdyż każdy dzień jest niepowtarzalny i jedyny. Słuchajcie głosu serca i zróbcie wszystko, aby były radosne, szczęśliwe i by spełniły się Wasze marzenia. Wykorzystajcie piękną pogodę i grzej się w słoneczku, gdyż krótkie są chwile, kiedy daje tyle ciepła. Po prostu dobrego dnia Wam życzę.:kawa::ciacho:  Adam

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie świątecznie, wiosennie i słonecznie.

Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i Wielkanocne baranki.

Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje a Wielkanocny

Zając przyniesie radość i nadzieję.

 życzy Florcia 

 

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos1 napisał:

a ja dzisiaj upiekłem babke z bananami  wyrosła ładnie -jutro do kawy.

babkę upiekleś... szacun... oj wieeeelki!!!!!!

 

12 godzin temu, Blondi napisał:

tak szczerze to nie lubię tych swiąt -dla mnie durne,ale tradycja i tylko tradycja i nic więcej,,,

blondi.... kocham cie!!!! nie jestes sama z tym wyznaniem.... ja tez nie lubie zadnych imprez na komende...    majac lat ile mam.... w tym roku, a dokladniej w tamtym, bo chodzi o ostatnie swieta.... mialam najlepsze Boze Narodzenie w zyciu... moja mama, ktora wszystkimi i wszystkim dyryguje wyjechala do, jak to okreslila: swojej rodziny... odpuscilismy wszytsko... w igilie kolo 16-nastej pojechalismy z mezem i dziecmi na obiad do restauracji, bylismy jedyni w lokalu... pozniej dzieci chcialy na plac zabaw wokol restauracji, to sami tez sie poszlismy powyglupiac... pozniej wrocilismy do domu... dzieci padly, na nasze szczescie... usnely.... wiec wykorzystalismy sytuacje :)   jak dzieci wstaly to mąż podawal jedzenie na zawolanie, dzieci chcialy podsmazane ruskie pierogi, my tez zjedlismy, wszyscy razem na kanapie, nie przy stole, fajnie i rodzinnie, pozniej dzieci przypomnialy sobie, ze babcia zostawila oplatek i pytaja czy moga zjesc bez skladania tych zyczen co babcia każe, mowie, ze tak oczywiscie, byly przeszczesliwe, a kazde kocham cie ze strony dzieci, no i meza, potwierdzily, ze to byl poczatek najfajniejszych swiat w zyciu.... zero sztywnosci... mam na mysli stol:: luzackaatmosfera, a nie: rob jak nakazuje tradycja... bleeeeeeee

 

Adaś... dales link gdzies do tych debiutow z Opola... ale mi dogodziles... tam w 19-nastej minucie spiewa Eden Express z Kubą Prachowskim.... tym moim kolega, ktory teraz udostepnil najnowsza piosenke spiewana z wsparciem jezyka migowego :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Drodzy Opiekunowie!

 Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt. Jesteśmy myślami z Wami wszystkimi, ale szczególnie z Opiekunami będącymi w tym wyjątkowym czasie u swoich podopiecznych. Pamiętajcie, że święta są w Waszych sercach! Pozdrawiamy wiosennie.

easter-1424574.jpg

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamos cały dzien przy stole? dobrze ze mam duże mieszkanie itd . jestem i obrotna i wtrzymała, nie do zdarcia babsko-oj nie , a teraz piweczko :piwo:,,,a ile będziesz trzymał nudziarzy? wszyscy czekają aby zabawiać a ja juz sama czekam nieraz zabawiania i dobrze ,że sobie radzę i poradzę! jaka ja chcę być silna !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, adamos1 napisał:

ha ha  i zaś  skomentują ,że nie wylewam za kołnierz ..co jest prawda ,bo szkoda  ha ha  ,ale wracając  do Twojego postu  ,tak trzymaj i bądz sobą ,bo to kocham.

wiesz Adaś... to z czasem wychodzi jak ktos nie jest soba i udaje... ja wole kogos nawet tak czasem szurnietego i zwariowanego jak ja, czy Blondi, niz kogos kto stwarza pozory i udaje, bo z czaem to wychodzi... oj wychodzi.... no i po co to...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.03.2016 at 22:19, Betty napisał:

https://www.facebook.com/sixxTV/videos?fref=photo  to reakcja pdp na prezent urodzinowy...

z przodu nie robilismy fotki, bo nie wiem jakby zareagowal....

 

jakby cos to moge zaspiewac... nawet Ave Maria... :)wisielczy jumor Eluś...

moj mąż tez sobie tego zarzyczyl... a ja mu mowie, ze: anielski orszak niech twą dusze niesie? facet, to ze 30 kilo musisz zrzucic, bo tylu aniolow nie ma... a teraz sie odchudza... z Nature Hoouse.... jutro wizyta... po 3 tyg jest 7,5 kilo na minusie.... cholera... jeszcze ze 35 kilo by sie zdało.... spasl sie jak.... porazka... ostatnio nie bylo mnie 6,5 tyg a on 15 kilo przytyl... jedzeniem o 1... 2 w nocy... szkoda gadac...

no to pięknie idzie do przodu,znajoma też sie tam odchudzała,efekt super,ale musi cały czas sie pilnować,drugiej mojej znajomej udało sie zrzucić,ale potem przybrała bardzo szybko ,i tak jestem pełna podziwu,że się chce Twojemu mężowi podjąć tą morderczą walkę,trzymam kciuki za niego,w sumie mówią ,że sex wyszczupla to jak tyje w czasie Twojej nieobecności to śpij spokojnie,ha,ha:d,Ave to na ślubie mojego dziecka zaśpiewasz,zamówię Cię wtedy,a jak będziesz w Niemczech to przez skypa zaśpiewasz:d

Wszystkim na wyjeździe życzę super  dobrego drugiego dnia Wielkanocy,całym sercem jestem z Wami ,pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko:)

Ej moje wypowiedzi połączyły się nie wiem dlaczego??/

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta moja :kawa: i koleżanki do tej kawy??? Pytam i głucho?

Proszę sciągnąc sluchawki z uszu i zatyczki i te inne waciki ...kto i jak się przeżarł na swięta?

bo ja wszystko jem bez pieczywa,pieczywa może nie być ,jak narazie ,mięsa ,szynki tak ale samo i warzywka ale dla gości było  serwowane wszystko ,ale czy bez pieczywa coś mam mniej? hahahha chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...