Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

U mnie żadnych chmurek.....piękne, lazurowe niebo.....na noc wszystkie okna pootwieralam a teraz zamknę, żeby to gorące powietrze zostało na zewnątrz.....I rolety opuszczę do połowy.

Nic mi sie nie chce przez ten upał.

Miłego dnia i troche chłodu życzę wszystkim.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Z roboty do roboty?A reset to kiedy?

Miałam reset dwa tygodnie w domu..teraz jestem u rodziny...W sensie u bliskich;)..Ale masz rację...Z roboty do roboty...chociaż w pracy na tym zleceniu na które obecnie znów jadę..To moja droga foczko..jestemprawie Jan na urlopie...spoko i porządek dnia..I jeszcze mi płacą...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Witam radośnie Siorbankowców w Klepankowie...:cześć3: Melduję się z hoboczkiem w łapce, bo...670067572_dziedobrysowa.jpg.6065ccb3be8bd8a5fd17ec0eca84c75e.jpg...:haha: Witajcie zatem o poranku...:cmok:

I znów nie zrobiłaś makijażu..prosiłam.....mam nadzieję że już się obudzilas

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam ,to co spłodziliście .Uff ...dobrze,że mam za sobą te kursy szybkiego czytania ,ale i tak to psu w dupę ,bo co z tego,że czytam szybko ,jak bez zrozumienia :szydera: :szydera: :szydera:.A tak w ogóle to czytam nie z ciekawości , tylko sprawdzam czy mnie nie obgadujecie .:szydera: :szydera:....dobra, nasza.... znaczy moja .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

Miałam reset dwa tygodnie w domu..teraz jestem u rodziny...W sensie u bliskich;)..Ale masz rację...Z roboty do roboty...chociaż w pracy na tym zleceniu na które obecnie znów jadę..To moja droga foczko..jestemprawie Jan na urlopie...spoko i porządek dnia..I jeszcze mi płacą...

Ja też jakby na urlopie ,ale mimo wszystko to nie to samo.W domu to w domu,żadna kasa tego nie zrekompensuje.Reset porządny musi być i już.Nie oceniam.Mówię tylko jak to widzę:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ja też jakby na urlopie ,ale mimo wszystko to nie to samo.W domu to w domu,żadna kasa tego nie zrekompensuje.Reset porządny musi być i już.Nie oceniam.Mówię tylko jak to widzę:)

Ja też urlop mam na całego , ani roboty , ani stresu ale ten brak wolności , swoich kątów i mordeczek , które wnerwiają mnie czasami niemiłosiernie dobija mnie już po miesiącu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Przeczytałam ,to co spłodziliście .Uff ...dobrze,że mam za sobą te kursy szybkiego czytania ,ale i tak to psu w dupę ,bo co z tego,że czytam szybko ,jak bez zrozumienia :szydera: :szydera: :szydera:.A tak w ogóle to czytam nie z ciekawości , tylko sprawdzam czy mnie nie obgadujecie .:szydera: :szydera:....dobra, nasza.... znaczy moja .:szydera:

Cały czas Cię obgadujemy ale tak inteligentnie grypsujemy , że nie doczytałaś tego między wierszami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Ja też jakby na urlopie ,ale mimo wszystko to nie to samo.W domu to w domu,żadna kasa tego nie zrekompensuje.Reset porządny musi być i już.Nie oceniam.Mówię tylko jak to widzę:)

Jak najbardziej reset musi być ale póki co muszę odczekać...jeżeli mi poukładać się tak jak to sobie wymyśliłam w sierpniu całe 6 tygodni byczenia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja też urlop mam na całego , ani roboty , ani stresu ale ten brak wolności , swoich kątów i mordeczek , które wnerwiają mnie czasami niemiłosiernie dobija mnie już po miesiącu .

O to to,nawet najlżejsza,najcudowniejsza sztela nie jest prawdziwym urlopem.Mnie nie dobija  bo perspektywa konca pracy zawsze mnie w pionie trzyma.Dlatego tak pilnuje odliczania bo każdy dzien mniej przybliża mnie do urlopu:)Jak zaczynam się lekko irytować to znaczy ,że wyjazd tuż tuż:)Tak się jakoś od początku tej roboty wewnętrznie "zaprogramowałam" i  to mi się sprawdza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja też urlop mam na całego , ani roboty , ani stresu ale ten brak wolności , swoich kątów i mordeczek , które wnerwiają mnie czasami niemiłosiernie dobija mnie już po miesiącu .

Masz rację ,też miałam takie miejsca, w czerwcu wracam na takie przyjazne miejsce ,w dodatku bezdemencyjne ,z socjalem wręcz luksusowym ( apartament tylko dla opiekunki ) ale ...to nadal jest " dzień świstaka" ,powiem więcej ,w domu też mamy swoisty " dzień świstaka" , tylko,że to jest dzień świstaka ,li i wyłącznie na moich warunkach ,z mordeczkami na własnym " memłonie" wyhodowanymi.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Cały czas Cię obgadujemy ale tak inteligentnie grypsujemy , że nie doczytałaś tego między wierszami :szydera:

Noo...i jednak nie skapnęła się , że to o niej ...A'lasencji tej Afryką zwanej ....chyba po mężu ...ta Afryka -dzika ..nasza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Ja też urlop mam na całego , ani roboty , ani stresu ale ten brak wolności , swoich kątów i mordeczek , które wnerwiają mnie czasami niemiłosiernie dobija mnie już po miesiącu .

Oj...tak...tak....Viola...zgadzam się z Tobą w 100%......I brak tego wroga na własnej piersi wyhodowanego....I kotów, które kradną podstępnie wszystko co na blacie kuchennym przez nieuwagę sie zostawi....wnuczki, która na jedno Twoje zdanie ma 10 w odpowiedzi.....psów, które pchają się do łóżka jak mają cieczkę.....no wogole tego całego swojskiego bałaganu.....:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Oj...tak...tak....Viola...zgadzam się z Tobą w 100%......I brak tego wroga na własnej piersi wyhodowanego....I kotów, które kradną podstępnie wszystko co na blacie kuchennym przez nieuwagę sie zostawi....wnuczki, która na jedno Twoje zdanie ma 10 w odpowiedzi.....psów, które pchają się do łóżka jak mają cieczkę.....no wogole tego całego swojskiego bałaganu.....:d

Dodam jeszcze ........i tego gluta na świeżo ubranych spodniach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

Jak najbardziej reset musi być ale póki co muszę odczekać...jeżeli mi poukładać się tak jak to sobie wymyśliłam w sierpniu całe 6 tygodni byczenia

Oooooo,też się będę byczyć w sierpniu:)To Cię przypilnuję ,he he he 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Lisa_Ona....taka kawa najlepsza .Po kiego z rańca płukać sobie jelita ....gęste musi być , żeby poczuć smak ...a i w piegi można z kimś ( o ile jest pod ręką ) pobawić się . Powróżyć z fusów też można ....No widzisss....same zalety :haha:

Dzień dobry ....

Pozwoliłam , żeby dzisiaj obudził mnie ten gad .....budzik . Fajnie mi się spało , ale lubię i nic na to nie poradzę , wstać wcześnie ....ze skowronkiem prawie ....zawsze to jakiś ptaszek ....chociaż nie w ręce .

Inne ptaszęta świergolą ostro ...powietrze rześkie po wczorajszych deszczach ...niebo przejrzyste ....zieleń ogrodu ...no i w ogóle ....zielono mi ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

 

Masz rację. Same zalety, można jeszcze dosypać cukru i zjeśc te fusy, fee chyba przesadziłam już teraz.:szydera: :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Afryka napisał:

Przeczytałam ,to co spłodziliście .Uff ...dobrze,że mam za sobą te kursy szybkiego czytania ,ale i tak to psu w dupę ,bo co z tego,że czytam szybko ,jak bez zrozumienia :szydera: :szydera: :szydera:.A tak w ogóle to czytam nie z ciekawości , tylko sprawdzam czy mnie nie obgadujecie .:szydera: :szydera:....dobra, nasza.... znaczy moja .:szydera:

Ciebie zostawiliśmy na deser, tfu...na deszczowe dni....:szydera: Pamiętaj,  że co się odwlecze, to nie uciecze...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...