Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 4.12.2016 at 20:47, elsli napisał:

chętnie bym cię porwała, też jestem w Osnabruck, ale w południe mam tylko 1-1,5 godz. wolnej, do centrum tylko 5 km ale nie jeżdżę teraz rowerem bo za zimno, jestem dokładnie w Dodesheide, a ty gdzie?

Jestem na Heinrichstrasse, to szkoda ze nie jeździsz rowerkiem, ja tu się jeszcze za rowerem nie rozejrzałam, ale postaram się rozkminić podmiejskie autobusy :ciacho::drink: i może nam się uda spotkać i poplotkować ;) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Florciu, gdzieś się nam zapodziała?:):love: Z Blondi szukaliśmy Cię po wszystkich sztelach:hahaha: 

Witaj Łukaszu:love:,  ja też Was szukałam:hahaha:, próbowałam dotrzeć tam, gdzie bywacie najczęściej:), ale nie udawało się...aż do wczoraj:). Dzisiaj zawitała nasza Bella Blondi i znowu jest ciepło i miło:serce:

Buziaki dla Was i wszystkich opiekunek i opiekunów:):serce::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Jowita i jestem nowa na forum. Szukam  chwilówki online, która pozwoliłaby mi zapłacić opiekunce, bo nagle straciłam pracę. Czy możecie polecić mi jakiegoś wiarygodnego pożyczkodawcę z możliwością  spłaty pożyczki na raty? Czy ktoś już brał taki kredyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

Blondasku, witaj :love:

 

Witaj kochany kolego i Wszyscy jesteście kochani :serce::love::serce: ja myslalam ,że tylko mnie ktoś bardzo nie lubi i ,że tylko ja komuś wlazłam,za skórę ale tutaj widzę sporo minusów na czerwono u innych i za co dali Wam te ladne minusy?:hahaha: komu się nie podobały ładne słowa ,,oj to musi być dopiero wredna osoba,,, ale My wszyscy mamy te minusy gdzies głęboko w tyłku,,dawał Mikołaj w prezencie te moje punkciki u dlaczego ten tchórz się nie odezwał? no ja wiem ,że najlepiej po cichaczu ,,,,aby nikt nic nie wiedział ,ale się ten ktoś grubo myli ,,,bo ja wszystko widzę ,,,:hahaha:

a teraz na rozgrzewkę po :jabłko: i po buziaku:love:,,,

@figalama5 przykro mi bardzo ,ale pomyliłas fora ,,,nie reklamuj tutaj tych chwilówek bo nikt na nie się nie załapie,pracujemy i nie bierzemy żadnych chwilówek,,,a jak straciłas pracę to szukaj następnej,,nie chcę dochodzić jak straciłas ,,ale pracy jest dużo,,powodzenia,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, ja Ci dałem plusika, haha, tak że teraz konto masz zerowe :serce:

figalama5   poszukaj chwilówek bezpłatnych, tzn bierzesz na miesiąc np 1000 i oddajesz 1000, to przykład :) jest tego dużo, mi na telefon przychodzi dużo ofert, ferratum, lendon, vivus itd :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, ja Ci dałem plusika, haha, tak że teraz konto masz zerowe :serce:

figalama5   poszukaj chwilówek bezpłatnych, tzn bierzesz na miesiąc np 1000 i oddajesz 1000, to przykład :) jest tego dużo, mi na telefon przychodzi dużo ofert, ferratum, lendon, vivus itd :)

@Łukaszku jak tam urlopik?  musimy na jakiś browarek jeszcze skoczyć ,,czekaj na mnie, zaraz ja zjeżdzam do domku to sobie połykamy w tym barku piwnym:hahaha: na zakręcie :piwo: no i sobie po opowiadamy o wszystkich i wszystkim bo trochę wypadłam z obiegu-hahhaa muszę szybko ogarnąc co nie co:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:może być Corona? bo innego nie mam,,,, częstowac się i czuć się jak w barze ,,a co ,,lubię poszaleć sobie ,,,zaraz steki wołowe -och z tej wołowonki brazylijskiej przygotuję ,,takie medium,,,aby jeszcze soczki w niej były ,,, no lepszej imprezy już nie mogłam wymyslec,,,:hahaha:

wiem,że jesteśmy po obiedzie ale po jednym nie zaszkodzi łyknąc,,a potem będzie głód taki ,że chętnie tego steka wciągniecie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...