Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Afryka napisał:

:szydera: :szydera: :szydera:...do kuchni ,to ja go akurat nie dopuszczam ,"umi" , nie powiem,że nie ,ale On idzie w ilość ,a nie jakoś .Ale odkurzanie czy zmywanie podłóg ,pod moim czujnym okiem ,idzie mu lepiej.:haha:

Jak mój odkurza , pod moim czujnym okiem , to odsuwam się  na odległość rury :haha:żeby pod moim okiem  coś się nie pojawiło , bo on strasznie nerwowy jest podczas wykonywania tych czynności :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj  pdp-nej ugotowalam  lekka zupke,bo taka  chciala. Sama  podgrzalam sobie gularz z niedzieli. Na czerwonym winie byl robiony z oliwkami.

Ludzie .... jak ja sie strulam. Wymiotuje co chwila,glowa mi peka.

Wzielam teraz  appam,mam nadzieje,ze przetrzyma w zaladku.

O ja biedna........ide sie polozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Dzisiaj  pdp-nej ugotowalam  lekka zupke,bo taka  chciala. Sama  podgrzalam sobie gularz z niedzieli. Na czerwonym winie byl robiony z oliwkami.

Ludzie .... jak ja sie strulam. Wymiotuje co chwila,glowa mi peka.

Wzielam teraz  appam,mam nadzieje,ze przetrzyma w zaladku.

O ja biedna........ide sie polozyc.

A w którą niedziele go gotowałaś ? :haha:Po dwóch dniach   aż tak by Cię nie struł :o Może to jakaś jelitówka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andreaa napisał:

Dzisiaj  pdp-nej ugotowalam  lekka zupke,bo taka  chciala. Sama  podgrzalam sobie gularz z niedzieli. Na czerwonym winie byl robiony z oliwkami.

Ludzie .... jak ja sie strulam. Wymiotuje co chwila,glowa mi peka.

Wzielam teraz  appam,mam nadzieje,ze przetrzyma w zaladku.

O ja biedna........ide sie polozyc.

Rumianku sie napij. Nie uleczy ale troche flaki uspokoi ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

To moze niech Cie ktos wkur..rzy porzadnie? :d

No wlasnie!! Szukam kogos takiego , choc jestem jak flak , wszystko mi zwisa , to nie wiem czy sie uda.

Zrobie se kawe sypana , choc wieki jej nie pilam , tabsa zazylam , wiec czekam((

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

Jestem senna , glowa boli i cisnienie bardzo niskie mam , czuje sie do dopy(, nie wiem czy to ta pogoda , czy co.Moze musze sie urwic to i cisnienie podskoczy mi i wszystko przejdzie))

Ciśnienie jest do kitu , do tego krążą burze i prawie wszystkie delikatne księżniczki tak reagują :cool: Te co dobrze sie czują to jakieś wschodniowschodnie dziołchy są :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

No wlasnie!! Szukam kogos takiego , choc jestem jak flak , wszystko mi zwisa , to nie wiem czy sie uda.

Zrobie se kawe sypana , choc wieki jej nie pilam , tabsa zazylam , wiec czekam((

Może dziadek ma jakieś zapasy pączków z ubiegłego roku ? ...Złamiesz na nich jedynki i wk...nerw jak trzeba . Ciśnienie momentalnie hulnie w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

A w którą niedziele go gotowałaś ? :haha:Po dwóch dniach   aż tak by Cię nie struł :o Może to jakaś jelitówka ? 

To nie ja gotowalam,to pozostalosci po gotowaniu ziecia mojej pdp-naj.

Ja go wczoraj wieczorem dopiero do lodowki schowalam. A tak se stal na szafce w kuchni,a ze kuchnia okupowana byla,to nie wchodzilam prawie.

Pownnam chyba go zagotowac,a ja tylko troche podgrzalam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

To nie ja gotowalam,to pozostalosci po gotowaniu ziecia mojej pdp-naj.

Ja go wczoraj wieczorem dopiero do lodowki schowalam. A tak se stal na szafce w kuchni,a ze kuchnia okupowana byla,to nie wchodzilam prawie.

Pownnam chyba go zagotowac,a ja tylko troche podgrzalam.

:szok: No to podziwiam za odwagę :haha: Miałabym ochotę naklepać Ci po tyłku ale nie chcę dobijać chorego :ostrzegam: Nawadniaj się ile wlezie i troszke dosalaj wodę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...