Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w niedzielny poranek, deszczowy w Nadrenii-Westfalii:) Niemcy jeszcze śpią, widzę po zasłoniętych żaluzjach, haha. Śpioszki. Blondi i erika, też się cieszę na imprę  :d Bywam i poważny, ale i imprezowy  :całus: można zrobić zlot gwiaździsty gdzieś w środku Polski i imprezować :piwo::drink:  Catering ze słodkościami   :ciacho::tort:zapewni luttka, zaraz wezmę fona i zadzwonię do niej, haha. Buziaczki dziewczyny  :love::love::love::serce::serce::serce:

Wszystkim życzę miłej niedzieli :):love:    Dla mnie to ostatnia na jakiś czas, na szteli

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku -ta ostatnia niedziela,,lallalallalalla  -:hahaha: ale masz super fajowo,,,już niedługo ja też tak zaśpiewam ,,,, o kochany to Ty stawiasz dzisiaj wszystko,,,dużo:piwo: i sporo:drink: ,,,:piwo:tylko z procentem,,bo już 2 miesiące piję wszystko 0%,, już zapomniałam jak smakuje normalne :piwo: 

Gdzie nam będzie lepiej ,,prawda? mamy tutaj wszystko i żadnych kontroli i żadnych nakazów ani zakazów,,jesteśmy sami sobie panami,paniskami,:love: ja piekę kaczuszkę całą,może dwa skrzydła uda mi się przemycić,,ahhahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, no właśnie, gdzie nam będzie lepiej :love: Niedawno miałem odwiedziny lekarza, tego Polaka. Ma dziś jakiś dyżur , więc i dziadka odwiedził, odleżynka na pośladku jest ok, nie ma otwarcia. Co daje nocne obracanie dziadka...Korzystając z okazji spytałem się lekarza o andropauzę, no, wiesz, takie tam...:całus: Pooglądał, pomacał tu i ówdzie :o i rzekł...deine Eier sind gesund:płacz::hahaha:

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) Na poranną kawę się nie wyrobiłam ,ale na szybkiego łyka po obiedzie pozwoliłam sobie do Was wpaść ....Hamburg od rana płaczący ..W taką pogodę jak dziś zawsze podwójnie doceniam swoją pracę ;) Nie muszę wychodzić z domu ,moknąć ,marznąć żeby do niej  dojechać ;) Normalnie życie jak w Madrycie ;) Zastanawiam się co dzisiaj zrobić ,żeby darmo nie jeść chleba ha ha ha ..a może tak jakiś ciekawy film ???macie może  coś  do polecenia ? Najlepiej wesołego ,trzymającego w napięciu z lektorem oczywiście ;) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Opiekunka Ania tu będzie potem super film,,impreza jakich mało,,My wszyscy mamy życie jak w Madrycie,,już gdzieś też pisałam ,,o tym jak dobrze i że wolę meszkać z PDP niż osobno i dojeżdzać-to krytyka poleciała ,,abym nie przesadzała-hahahha ,,,a ja wiem swoje i tyle,,,:hahaha: 

U mnie jeszcze deszcz nie doszedł ,,ale widzę ,że zbliża się małymi kroczkami,,

ja myślę teraz o wannie z pianą i o depilacji,,,mam jeszcze 3 godziny rozkosznego lenia-to trzeba coś robić ,,odstawię się na imprezę,,jeden miał jajka zbadane a inna się wydepiluje i ktoś tam jeszcze się wymaseczkuje ,poliftinguje,,no to do roboty,,:love: muzyczka fajna leci ,,od czasu do czasu private rozmowy ,,tu i tam,,,aby do wieczora,,,:hahaha:

@Łukaszku jeszcze nie znam odpowiedzi,,czy stać Ciebie jeszcze na zaspokojenie potrzeb koleżanek z forum,,,hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Opiekunka Ania napisał:

Witajcie ;) Na poranną kawę się nie wyrobiłam ,ale na szybkiego łyka po obiedzie pozwoliłam sobie do Was wpaść ....Hamburg od rana płaczący ..W taką pogodę jak dziś zawsze podwójnie doceniam swoją pracę ;) Nie muszę wychodzić z domu ,moknąć ,marznąć żeby do niej  dojechać ;) Normalnie życie jak w Madrycie ;) Zastanawiam się co dzisiaj zrobić ,żeby darmo nie jeść chleba ha ha ha ..a może tak jakiś ciekawy film ???macie może  coś  do polecenia ? Najlepiej wesołego ,trzymającego w napięciu z lektorem oczywiście ;) 

nie wiem co lubisz ale ja tu na wyjeździe nadrabiam filmowe zaleglości i ostatnio obejrzałam "Psychozę", trzyma w napięciu jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@Opiekunka Ania tu będzie potem super film,,impreza jakich mało,,My wszyscy mamy życie jak w Madrycie,,już gdzieś też pisałam ,,o tym jak dobrze i że wolę meszkać z PDP niż osobno i dojeżdzać-to krytyka poleciała ,,abym nie przesadzała-hahahha ,,,a ja wiem swoje i tyle,,,:hahaha: 

U mnie jeszcze deszcz nie doszedł ,,ale widzę ,że zbliża się małymi kroczkami,,

ja myślę teraz o wannie z pianą i o depilacji,,,mam jeszcze 3 godziny rozkosznego lenia-to trzeba coś robić ,,odstawię się na imprezę,,jeden miał jajka zbadane a inna się wydepiluje i ktoś tam jeszcze się wymaseczkuje ,poliftinguje,,no to do roboty,,:love: muzyczka fajna leci ,,od czasu do czasu private rozmowy ,,tu i tam,,,aby do wieczora,,,:hahaha:

@Łukaszku jeszcze nie znam odpowiedzi,,czy stać Ciebie jeszcze na zaspokojenie potrzeb koleżanek z forum,,,hahahha

Z tą krytyką jest różnie ,ale nie ma co się przejmować ;) Wszystkim się nie dogodzi to jest pewne ;) Robisz sobie dzień piękności ? też tak mam  czasami ,ale dzisiaj chyba nic mi już nie pomoże ? no chyba że jakiś wypad egzotyczny ,słońce ,morze ,tańce i swoboda ;) Hiszpania mnie woła ;) położę się na kanapie ,włączę grzejniki na vol robiąc tropikalny klimat w pokoju ,muzę z Enrique Iglesias też sobie zapodam  i będę marzyć ;) ha ha ha 

 

 

6 minut temu, elsli napisał:

nie wiem co lubisz ale ja tu na wyjeździe nadrabiam filmowe zaleglości i ostatnio obejrzałam "Psychozę", trzyma w napięciu jak najbardziej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunka Ania witaj :)  Nie wiem, co by Ci doradzić, ale ... nie oglądam filmów w necie. Z prostej przyczyny, nie potrafiłbym się wyłączyć tak całkowicie, by spokojnie obejrzeć film. Ponadto tak mam czas zapełniony, że trudno byłoby mi gdzieś "upchnąć" film. Obowiązki, rozmowy z pdp, czytanie prasy niemieckiej, nauka języka, gimnastyka, spacer, internet, spanko w dzień..W domu w PL prędzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Łukasz napisał:

Opiekunka Ania witaj :)  Nie wiem, co by Ci doradzić, ale ... nie oglądam filmów w necie. Z prostej przyczyny, nie potrafiłbym się wyłączyć tak całkowicie, by spokojnie obejrzeć film. Ponadto tak mam czas zapełniony, że trudno byłoby mi gdzieś "upchnąć" film. Obowiązki, rozmowy z pdp, czytanie prasy niemieckiej, nauka języka, gimnastyka, spacer, internet, spanko w dzień..W domu w PL prędzej

 

Witaj Łukasz ;) Ja na szczęście ,albo na swoje nieszczęście mam podopiecznego mniej absorbującego ;) Ma swój świat i nie lubi jak ktoś zakłóca mu w nim spokój ....Układa ,przekłada ,sortuje a to wymaga skupienia i ciszy ;) Obejrzę psychozę .......pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jaką mam labę,,,jeden z synków zabrał dziadków do siebie,,,,do kolacji sama w domku,,,:hahaha:

ja to nawet jabym chciała coś obejrzeć to moge zapomnieć,,,wtedy po jednym filmie bym miała internet kaput:płacz: 

Czytam Anię i ja taką babcię miałam,,przekładała ,układała ,chowała i tak dzień w dzien,,,a nieraz zamiast układać to takiego szwunku dostawała ,że musiała swoje wychodzić,,kręciła się pół dnia,,,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, erika:piwo::piwo::drink::drink::ciacho::ciacho:  :love: :love:

jeszcze będzie jedna Ankai druga Anka -wiesz ilu ludzi sprosiłam na imprezę? och juz doliczyć się nie mogę:hahaha: a gdzie @luttka się zakopała? chyba ciasta piecze jeszcze ,aby były gorące,,,

wiecie co? dziadki wrócili i jedno i drugie zasmarkane na maxa,,,pozałatwiali się spacerkami ,,,teraz smarczą i prychają i mi tylko maskę ochronną ubierać i od nich z daleka,,,ale dzieci są mądrzejsze,,aby jutro już nie było gorzej,,,

A @Łukaszku dzięki wielkie za napoje!!!  :piwo:ale sie odbiło ,jak staremu pijakowi -po takiej przerwie :hahaha:w piciu,,,hahaha

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

jeszcze będzie jedna Ankai druga Anka -wiesz ilu ludzi sprosiłam na imprezę? och juz doliczyć się nie mogę:hahaha: a gdzie @luttka się zakopała? chyba ciasta piecze jeszcze ,aby były gorące,,,

wiecie co? dziadki wrócili i jedno i drugie zasmarkane na maxa,,,pozałatwiali się spacerkami ,,,teraz smarczą i prychają i mi tylko maskę ochronną ubierać i od nich z daleka,,,ale dzieci są mądrzejsze,,aby jutro już nie było gorzej,,,

No Blondi dzięki ,że pomyślałaś i  o mnie ;) Czekam od rana gotowa do imprezy a tu lipa ;) Melisy się napiłam ,błogi spokój mnie ogarnął ha ha ha chyba nikt już dzisiaj nie będzie w stanie wyprowadzić mnie z równowagi ;) Jeszcze tylko 4 niedziele i kierunek Polska ;) Stawiam na to konto a co ? szwedzki stół też będzie ......kiełbaski z Polski trzeba wyjeść ;)

4 minuty temu, Łukasz napisał:

No, ba. Jeszcze jedna Ania. :piwo: :drink::ciacho: dla Opiekunka Ania

:lody:lodów nie może zabraknąć ;)

ufffff koniec pracy na dziś ;) kocham ten moment kiedy mówię gute Nacht ,Bis Morgen

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...