Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śpię z ręką na laptopie-hahha ledwo oczka otworzę i paluszek cyk i włącza się laptopik,,,potem swiatełko i radio,,,zestaw poranny zaliczony,,,:hahaha:

a w kuchnię jak wpadam to jak zaprogramowany automat,,,najpierw przesuwam i ustawiam datę ,,potem radio i tabletki dla PDP  i przygotowanie kawy i potem cała reszta ,,ale zauważyłam ,że jak jestem jakaś aż za bardzo uradowana  ,pobudzona =to połowę rzeczy przegapię,,poprostu myśli są gdzies indziej a nie w kuchni-hahhaha:serce:

a jak wrócę do domku to nie wiadomo ,gdzie ta moja rączka wyląduje i na pewno nie na laptopku-:love:

Ale pogoda za oknem,,,brrr,,ale super ,że taka jest ,,ominie mnie dzisiaj wizyta u synków i ich głupowate w deszcz spacerki ,,dziadki tak zawsze pomarzną ,że potem w domu nie wiedzą jak się rozgrzać,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica tu czy tam ..Hahaha...urlopek czy bez urlopku,..i tak bez roznicy  hmmm Mi  musi wystarczyc tydzien bez lapka, na urlopie  ale nie szkodzi potem tylko jakis weekend czasem. niedlugo wreszcie swieta...takie zycie. Lapek w inne dni niezbedny, poranna kawka, sprawdzenie poczty, wiadomosci i mozemy zaczynac dzien. No i najwazniejsze to kontakt z kims niestety przez lapka wiec  i ta raczka czesto na lapku a przy okazji mozna luknac  tu czy tam co, bywa, ze czesto mnie wkreca i zabiera czas, a potem robie wszystko w pospiechu ijestem zla na siebie za wkrecanie sie w pierdolety hahaha....daje nieraz poczytac i zdziwienie i ubaw widze, ale co tam.,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :serce:Jestem coraz bliższa wysłania mojego laptopa w kosmos,albo chociaż tu z tej górki.Wszyscy powstawani,rozesmiani a ja walcze z mułem.Ech.Deszczy tak mży od rana,a ja wolny dzień będę miała.Buty rozkleiły się ,mam nadzieję że nie zgubie podeszwy z powrotem.Wszystko zrobione już mam,myślę co jeszcze.Firmy widzę coraz bardziej nerwowo szukają na święta,bo smsy wysyłają i premie coraz wyższe są,no,no,nie wiedziałam że to tak

Miłego dzionka:love: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na allegro oglądam torby podróżne, jeszcze zmierzę sobie obecną, żeby poszukać torby takiej samej wielkości, ale .... wypasionej. Lubię czasami zaszaleć,:płacz: ..... już czuję spojrzenia polskich opiekunek przy Sindbadzie .... i ich komentarze...patrz, ale ten młody ma wypasioną torbę :hahaha:

Blondi, haha, ach ta rączka:święty: Ciekawe gdzie moja dziś wyląduje:hahaha:,wszak mam Freizeit

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer ,,ja teraz jakie zrobiłam zakupy na Allegro,,a tu czytam ,że i @Łukasz szaleje po Allegro-hahhaha  ja kupiłam trochę dla wnuczek,,piękne sukienki i pidżamki z disneya ,,,poszalałam a ile radości mam przy tym,,,bez biegania i szukania ,,:hahaha:

Wypasiony to Ty będziesz cały @Łukaszkowy opiekunie:hahaha: torba Ci nie potrzebna -hahaha

 

a rączki trzymaj  przy sobie ,,,:płacz: jest najbezpieczniej  --chyba tak:święty: 

Pogoda jak się patrzy na zakupowanie siedząc w domku,,,ja już mam wszystko dla dzieci,,niech się cieszą ,,,moje kochane skarbunki słodkie,,,moje kochane aniołeczki,,,już się zatęskniłam strasznie za  nimi,,bardzo strasznie,,ale nie można się rozklejać przecież,,,

no a teraz do kuchni czas i pora,,,zobaczyc jak tam moje pieczenie ,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Ale numer ,,ja teraz jakie zrobiłam zakupy na Allegro,,a tu czytam ,że i @Łukasz szaleje po Allegro-hahhaha  ja kupiłam trochę dla wnuczek,,piękne sukienki i pidżamki z disneya ,,,poszalałam a ile radości mam przy tym,,,bez biegania i szukania ,,:hahaha:

Wypasiony to Ty będziesz cały @Łukaszkowy opiekunie:hahaha: torba Ci nie potrzebna -hahaha

 

a rączki trzymaj  przy sobie ,,,:płacz: jest najbezpieczniej  --chyba tak:święty: 

Pogoda jak się patrzy na zakupowanie siedząc w domku,,,ja już mam wszystko dla dzieci,,niech się cieszą ,,,moje kochane skarbunki słodkie,,,moje kochane aniołeczki,,,już się zatęskniłam strasznie za  nimi,,bardzo strasznie,,ale nie można się rozklejać przecież,,,

no a teraz do kuchni czas i pora,,,zobaczyc jak tam moje pieczenie ,,,,

Możecie szaleć:love: ja też szaleje...Ejro poszło do góry sprzedałam trochę:love:po 4,40  

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika szalejemy ile się da,,,sama radośc ,,,a teraz :kawa: zaraz będzie i może  keks -stollen,,codziennie dziadek każe mi otworzyć ,,a przecież kupił na święta,,a potem my z babcią musimy całe zjesc? trochę dużo,,,:płacz: ale mnie ta pogoda zmogła ,,padłam przy muzyce " :spioch:

czyżby już człowiek wysiadał?  nie ,,na pogodę trzeba zwalić,,, zaraz kawucha pożądna i na nogi postawi ,,,

@luttka abyś się na deszczu nie roztopiła ,,albo jakieś choroby nie przyciągnęła do siebie,,,jak masz kamasze swoje trochę chore,,,,:całus:

@Łukaszek lata z łapkami swoimi:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:djestem z powrotem.Ale się natachałam.To jakieś trochę chore jest.Ale zawsze tak robię.jak od syna wracam to też.Ciągnę różne rzeczy jakby tam u nas to taka bida była a tu na zachodzie ho,ho.Ale ładne butelki piwa takie ze światecznym przesłaniem ,były to wzięłam w prezencie.Kawy ,bo zawsze biorę,słodycze,Trochę kosmetyków z DM cosik dla psa i kota.I buty.Kurcze buty też:dMarzenie chłopaka,no wiecie co? Buty ciągnę z zachodu,bo ktos nigdy nie miał takich i za taka kasę,Mikołaj spełni czyjeś pragnienie,Nie wiem jak się spakuję ,jakaś reklamowka z Biedronki może?

Moje buty wytrzymały jakoś ,ale plecy mokre,bo ciepło się zrobiło,och.

A i przyjechała córka ,dałam jej referencje do wypełnienia,ciekawe co tam napisze:)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka Ty jesteś prawdziwa Matka Polka:hahaha: taboły,reklamówki,obładowana i zadowolona i to się liczy,,że zakupki się udały ,,no super ,,jak to jechac z pustymi ręcami,,jak tutaj tyle wszystkiego jest ,,hahhaha z reklamówki z Biedronki się uśmiałam ,,a masz taką tutaj? może z Kauflandu wyrwij z jedną też,,są duże i widoczny napis,,,jak zachód to zachód,,,

@luttka córcia już przekupiona ciastami i referencje będą przewspaniałe,,,agencji od razu pod nos i podwyżka -koniecznie,,,

czekałam na wiadomości o butach,,bo już miałam pytać Ciebie,,czy kupione są buty,,no i kamień mi spadł z :serce: są buciki,,fajnie,,dobry z Ciebie Mikołajek,,,jak wrócisz to impreza będzie na całego,,na mnie już orszak czeka ,,kiedy ja zląduję do domku,,na dworzec będą okupowac -hahahha

bardzo lubię powroty i te usmiechnięte wszystkich buzki,,,już mi się tęskno zrobiło,,smutno:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi grafik spotkań w moim mieście zapełnia się szybko.A jeszcze chałupę trzeba odgruzować na przylot syna,Do obdarowywania mam całe mnóstwo kochanych ludzików,sa to nasi  klienci,którzy czekaja na nas i otwarcie herbaciarni.Była tam niepowtarzalna atmosfera,którą tworzyliśmi wszyscy razem.Pozytywne emocje,relacje,rozmowy niekończace się i więź i serdeczność.

A właśnie córka przywiozła referencje,rzeczywiście pozytywne.Ciasta zrobiły swoje ha,ha.

Na poważnie to miłe,ale mój pdp siadł znów ze zwieszoną głową i pyta dlaczego? I że smutno mu i kiedy wrócę.Czy wrócę? Zobaczymy? Mówiłam córce żeby dzwoniła do firmy i rozmawiała z nimi.Firma sie z nią jeszcze nie skontaktowała,więc zrozumiałam że nie wie nawet do kiedy ma być nowa opiekunka.Trochę to dziwne.Mam nadzieję tylko,że będzie fajna dziewczyna i szybko sie przyzwyczaja do nowej osoby.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka o swoich klientach , też tak mogę napisać,,,tylko ja do nich jeżdziłam ,,jak jechalam to jak do rodziny ,,czekali na mnie,,bardzo miło wspominam tamte czasy i czemu się to musiało skończyć? czemu:płacz: bym dalej pracowała i bym dalej zwiedzała tereny,,,starsznie tęskniłam za tymi wyjazdami,,to było dzien w dzien,,inne miasta i inne miejsca,,kupę ludzi się poznało,,i trochę  policji-hahahha   raz jednego przekupiłam słodyczami-dostał torbę żelek przeróżnych ,,najpierw wypytałam go czy ma dzieci a potem łapówka -śmiechu było,,ale mandatu nie dali-hahaha  smieli się z łapówki,,

a teraz jest teraz,, pożegnania nieraz są smutne,,u mnie teraz będzie spoko,,spotkasz się ze zmienniczką to sama już będziesz mogła ocenić ,czy się szybko przyzwyczai czy będzie ciężko,,to się wyczuwa w ludziach ,,za którymś razem będzie już Ci dużo rzeczy bardziej obojętne,,sama zobaczysz,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może,może będzie tak jak mówisz.Chociaż pracując wcześniej gdzie indziej przez 18 lat,od poczatku byłam tak samo zaangażowana jak i na koniec,mam nadzieję że pozostawiłam po sobie dobre wspomnienia w sercach ludzi. To znaczy tak wiem że tak.I nieraz to procentuje w postaci życzliwości od innych.Niektórzy może to wysmieja,ale to bardzo ważne.Mogłabym snuć tu opowieści w jaki sposób sie mi to wróciło,ale laptop by sie zbuntował pewnie.

Kiedys może kazdy cos opowie

2 minuty temu, Łukasz napisał:

luttka, słowem zadowolona z dnia? Udane zakupy, dobre referencje, super:love:

:d@Łukasz tragarz zadowolony tak.Taszczyłam to wszystko piechotką,Poszłam na przystanek nawet dzielnie,a ze było trochę czasu więc nogi mnie świerzbiły zeby dalej iśc choć jeden przystanek,bo co tak stac będę? I tak jeden drugi,siódmy.Najgorsza górka do domu była.Dwie siaty,torebka smętnie przez ramię zwisała.parasol dyndał niepotrzebny na łokciu,buty spod pachy wyslizgiwały się,a ja dzielnie do przodu.Plecy mokre,Uff to ci szczęście dopiero:d

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry i jak milutko od razu ,smaczna kawusia czeka :hahaha:Dzięki ranny ptaszku @Łukaszku,,

Będzie milutki dzień ,mimo ,że pada,,muzyka fajna leci i buzka się cieszy  i czwartek zaczął się rewelacyjnie ,,,z :serce: i buziakami dla Wszystkich:love: aby do niedzieli-hahha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :serce: wszystkim.Ja jak zwykle późno.Dziś @Łukasz otworzył dzień.

:kawa::kawa: i jeszcze raz:kawa:.Dziś wiatr i liści cała masa wiruję wokół.No tańczy i cieszy się.Humorki są super,juz po połowie listopada.Wczoraj koło ratusza budki już stawiali na jarmark świąteczny.Ten widok natchnął mnie pozytywnie.Lubie atmosferę świat.Jest tak cieplutko i cudownie,więcej usmiechu i ta magiczna otoczka.Trochę szkoda że tu tego nie zobaczę.No pospacerować wsród ludzi ogladających zakupy dla najbliższych,serca piernikowe kolorowo sie kołyszą w tych budkach i wino grzane hmm.

Miłego dnia,uściski dla wszystkich:love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :serce: ja już po kawce:) Och te uściski.. jakie to miłe .. dzisiaj z rana zadzwoniła do mnie moja druga mama:serce: -starsza schorowana , była pdp:)Martwiła sie o mnie,że długo się nie odzywam...  Było dużo czułych słówek  ,   a na koniec : ściskam Ciebie mocno , kocham .. jak Ci czas pozwoli odwiedź mnie .  Wcześniej jak ją odwiedzałam ,często zastałam ją bardzo cierpiąca:serce: , zaczęłyśmy rozmawiać itd p. Helenka mówi do mnie: wiesz już się lepiej poczułam a nawet przestało mnie boleć.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Witam :serce: ja już po kawce:) Och te uściski.. jakie to miłe .. dzisiaj z rana zadzwoniła do mnie moja druga mama:serce: -starsza schorowana , była pdp:)Martwiła sie o mnie,że długo się nie odzywam...  Było dużo czułych słówek  ,   a na koniec : ściskam Ciebie mocno , kocham .. jak Ci czas pozwoli odwiedź mnie .  Wcześniej jak ją odwiedzałam ,często zastałam ją bardzo cierpiąca:serce: , zaczęłyśmy rozmawiać itd p. Helenka mówi do mnie: wiesz już się lepiej poczułam a nawet przestało mnie boleć.

O.....druga mama?  I terapia uzdrawiajaca przez telefon hahaha...to to akurat wszystkie opiekunki wysmiewaja !Gdzies na forum czytalam, ze jak ktos traktuje chorego jako swojego rodzica to ma problemy emocjonalne. Ja pierdziele, napisac ckliwe pierdoly i juz super opiekunka. Chociaz dziewczyny opisuja i takie  superopiekunki co w jednym lozku z "mamusia" spia a jak zmienniczka nie chce  tego robic to jest istota bez serca  i genu. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedz, czy nie piękne to, erika:serce: Naszą powinnością jest także dbanie o dobre samopoczucie pdp. A jednym z elementów są właśnie wszelkie gesty. Ci, co widocznie nie doświadczyli czegoś takiego, naśmiewają się. A my róbmy po prostu swoje:)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...