Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie.

Wstaje nowy dzień, słoneczko świeci więc zapowiada się ładna pogoda. Mam w końcu siodełko w rowerku na swoim poziomie więc pewnie gdzieś pojedziemy. A ja tak fatalnie jeżdżę na rowerze. :haha:Po kilkudziesięciu latach w zeszłym roku kilka razy wsiadłam na rower ale nadal dla mnie to baaardzo trudna sztuka. :szydera:

 

foto_a8c1172f9d673cbf117358333d50762d.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wstaje nowy dzień, słoneczko świeci więc zapowiada się ładna pogoda. Mam w końcu siodełko w rowerku na swoim poziomie więc pewnie gdzieś pojedziemy. A ja tak fatalnie jeżdżę na rowerze. :haha:Po kilkudziesięciu latach w zeszłym roku kilka razy wsiadłam na rower ale nadal dla mnie to baaardzo trudna sztuka. :szydera:

 

foto_a8c1172f9d673cbf117358333d50762d.jpg

Nie zapomnij nawigacji.....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

siema moi drodzy w piatecek...

siem obudziam 

kawe wysiorbalam 

ale nadal nie wygladam

czyli znow do kuchni

drugi kubel kawy

moze jakos sie rozbujam

 

images.png

Tyle Swiat .... kurcze myslalam ze dzis poniedzialek :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ale jakby jeden z tych "kelnerow" kawe do lozka przyniosl to bm...ozdrowiala i sie obudzila:d..

Seit-tikai-ugunsdzeseji-1.jpg

Oj przyleca ...przyleca .... Tylko trzeba kwote na konto przelac .... Taki agent grasuje gdzies na portalu ....a Polka az kredyt wziela ..poslala i SZukaj wiatru w polu ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewa14 napisał:

@Maria Jolanta  to już coś..........znaczy krzywdy sobie nie zrobisz:haha:

Dzień dobry Wszystkim.:cześć2:

Jak miło, ze kawa juz czeka:kawa2:.........dziękuję @lucyna.beata:cmok:

Mój wolny dzień dzisiaj poszedł się czesać:smutek:

PDP do przedszkola nie jedzie, bo syn załatwił na dziś termin u psychiatry o czym mnie wczoraj przez skypa poinformował. Czyli jedziemy z PDP ze wsi do wielkiego miasta:szydera:

Mam nadzieję, ze w końcu tabletki nasenne bedą tak dobrane, że seniorka będzie spała w nocy i przestanie robic za nocnego stróża. Lekarz pierwszego kontaktu sie nie popisał.

No to się napisałam.

Miłego dnia kochani:dyskusja:

no to plany poooooooszly w p...u....ubierz sie tylko ladnie jak do miasta jedziesz...wez wlosy zrob makijaz jaki zeby wstydu nie bylo:d

no i fakt oby pdp dostala cos co tobie tez pozwoli spac..

kciuki czymam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anna5826 napisał:

Oj przyleca ...przyleca .... Tylko trzeba kwote na konto przelac .... Taki agent grasuje gdzies na portalu ....a Polka az kredyt wziela ..poslala i SZukaj wiatru w polu ....

no az w takiej desperacj nie jestem zeby za....kawe placic...sama se zrobie..i tez dobra bedzie:d

najpierw usluga a potem kasa co nie??

nawet w takim swiatku tak to funkcjonuje...robota a potem kasa..no ale...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z kawa i papierosem.Nareszcie i tu do mnie zawita cieplo , no i dobrze .Sciagnie sie to i owo , by pokazac wdzieki sew)))).

Juz 4 tygodnie biegam , widac postepy , cialo tez inne , z waga musze poczekac tydzien , bo mnie oszukuje - malpa jedna , a tu jeszcze " trudne dni" mam .Kiedy to sie skonczy?)).

Milego dnia ludziska ))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie zapomnę się nie wyglebić. Więcej nie obiecuję. :haha:

MarJollo ....taki kijek z tyłu i niech Cię ktoś asekuruje a później jak utrzymasz równowagę niech znienacka puści i .....jedziesz .....

P. S ...Moja krew ...Po urazie z dzieciństwa mam taką traumę , że na rowerze mogę jechać tam , gdzie nie widać żadnych pojazdów ...rowerów też , ale za to jak uprzejma jestem . Wystarczy , że dojrzę jakiś pojazd ...zatrzymuję się i przepuszczam , bo wiem , że jeśli tego nie zrobię to zaraz będzie wypadek ....a obdarta gęba w moich latach już nie zagoi się tak szybko jak za młodu  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to plany poooooooszly w p...u....ubierz sie tylko ladnie jak do miasta jedziesz...wez wlosy zrob makijaz jaki zeby wstydu nie bylo:d

no i fakt oby pdp dostala cos co tobie tez pozwoli spac..

kciuki czymam

Byle by tylko drzwiami w nocy nie trzaskała....ile mocy w rękach, to ja spię jak niemowlę.

Taaaa, a miało byc tak pięknie..................dwa poniedziałki , dwa piątki ...............i ....... poszło sie czesać:smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...