Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

Mykaj -zostaw tylko pełen stół ,jeszcze coś za mało tutaj ,biegaj do piwnicy po resztę a potem mykaj sobie -hahahhaha :hahaha:

Jesteś na terenach gdzie faktycznie jest długo ciepło i ładnie,,,w tamtym roku byłam więc wiem ,,jak jest ślicznie długo ,długo,,wszędzie prawie zima a tam lato przebijało jeszcze,,,:hahaha:

Cieszy mnie to bardzo.Pogoda,może być przygnębiająca.Krótkie zimne dni,długie wieczory,co tu robić?

W PL wiem,wypełniam dzień po brzegi,żeby się nie dać zwariować.Tak myślę o następnym ew,pdp. czy lepiej chodzący,aktywny czy leżący?Była oferta do kobiety chorej na SM ale lubiącej sklepy,zakupy ,serfowanie po internecie,potrzebującej osoby która z nią to robiłaby.Zauważyłam że większość ofert jest tak jakoś ułożona,zachęcajco

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka wszystkie oferty są zachęcające ,,a jak jeszcze pani z agencji powie ,że właśnie dla Ciebie ma taką super stelle ,rodzina miła i PDP wspaniali i spokojni -to już trzeba to sprawdzić ,,jest za dużo cukrowania w tym,,,ja zawsze mam narazie chodzących albo jeżdzących na wózku,,,ale takich samodzielnych ,, leżący ? nie raz potrzebuje opieki non stop,,,można być przykutym do PDP,,,ale to różnie jest ,,może leżeć i nie robić problemów ,,,ryzyk fizyk z tym wyborem oferty,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

@luttka babci pomagam po umyciu w ubieraniu,,babcia się sama myje a potem babcia idzie i towarzyszy dziadkowi w jego łazience ,,,siedzi i patrzy na niego,,prawdziwe dzieciątka,,,

@Barrakuda a kto Ciebie podsłuchuje w nocy?? przecież Ty sama śpisz z  długą koszulą nocną i w papilotach? papiloty podsłuchały chrapanie?:hahaha: rozniosią jeszcze po osiedlu plotucha ,,,hahahha

U mnie teraz pada ,,tylko drzemać albo drzemanie weg i zając się czymś pożytecznym,,ale nie chce się ,,lepiej sobie poleżeć,,

Hahaha..no patrz jak te plociuchy wszystko wiedza ,  wiecej niz ja sama o sobie,  nawet  co sie w lozku dzieje . Dobrze, ze moje chrapanie a nie meskie slyszaly, nie darowalyby mi. Jak ja bym sie pozniej na ulicy pokazala? Caly bazarek i magiel huczalby od plot. Oczywiscie , ze sama spie, ja dziewczynka na miejscu jestem . Koszulke z flaneli nakladam i majty z nogawkami pod spod,  zeby mnie nie przewialo. Czasem i w dzien tak chodze, coby moje garsonki oszczedzic na wyjscie, no i papiloty  tez nawijam,  idzie mi tego papieru kuchennego, ale co robic, trza  jakos wygladac, czuje sie w tym  fryzie swietnie . Jak kto chce prosze bardzo ..moze se tez zrobic .

http://designyourlife.pl/fashion/3-sposoby-na-loki-bez-lokowki/

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

A tak myslałam ,że masz majstrów ,,dla majstrów zawsze trzeba się zrywac z łóżka ,,,bo jak nie to zastaną nas w rozsypce i na głowie i w ubiorze ,,,:hahaha: ale jak robota wrze to najważniejsz

@Blondi ach nie będę bluźnić:(. ten wazniejszy majster nie przyszedł:( nawet telefonów nie odbierał.. trzeba czekać do poniedziałku :( i co dalej

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, erika napisał:

@Blondi ach nie będę bluźnić:(. ten wazniejszy majster nie przyszedł:( nawet telefonów nie odbierał.. trzeba czekać do poniedziałku :( i co dalej

@erika to miałas nerwa na skubańca,,jak ja takich majstrów nie znoszę i nie cierpię,,olewka na całej lini,,,sobota do dupy jednym słowem,,za telefon i szukac szybko nowego,,,co za partacze teraz są -zresztą zawsze byli,,,nic innego tylko porcję :lody: zjeśc,,,jak Ci możemy pomóc? mów ,a zobaczymy co się da zrobić? ja wszystkie kontakty poruszę tu i tam,,wszystkich na nogi postawię,,hahahah zaraz powiedzą ,że jestem gorsza od Kaczki -hahahha:hahaha:

@Łukaszek ma motylki-hahaha,,,,lalallalallalalala  mu w główce ,,,praca opiekuna jest przecudowna :serce::love::serce: z sercami i buziakami i emocjami,,,,a co ! pisac mogę co mi na języczek przyniesie -najwyżej dostanę op.....l-hahahhaha :hahaha: 

Masz rację ,życie to są chwile -zgadzam się z Tobą kolego:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

 to miałas nerwa na skubańca,,jak ja takich majstrów nie znoszę i nie cierpię,,olewka na całej lini,,,sobota do dupy jednym słowem,,za telefon i szukac szybko nowego,,,co za partacze teraz są -zresztą zawsze byli,,,nic innego tylko porcję :lody: zjeśc,,,jak Ci możemy pomóc? mów ,a zobaczymy co się da zrobić? ja wszystkie kontakty poruszę tu i tam,,wszystkich na nogi postawię,,hahahah zaraz powiedzą ,że jestem gorsza od Kaczki -hahahha

@Blondi znalazłam nowych majstrów na poniedziałek i ten skubaniec tez się odezwał.. zobaczymy ilu ich będzie :( bo na wtorek musi być wszystko dla elektryka przygotowane..

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika myśle ,że skończysz spokojnie do świąt,,wpadnie tuzin chłopa i cyk myk i będzie zrobione ,,,szkoda nerwa na to wszystko,,światła nie masz ale masz świece -więc wieczorek przy świecach ,,,a ciepło masz ? bo jak nie to kozę przytargamy i rozpalimy w niej,,,ale będzie fajowo,,,a do tego całego umeblowania coś na rozgrzewkę -grzaniec?:piwo: wiesz jaki fajny można nastrój zrobić podczas takiego remontu?:hahaha: szybka jestem do takich organizacji-hahaha

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wskakuje do wanny z pianą,,,ale rozpustę mam tutaj,,,tak sobie myślę ,że jeszcze by się przydał do tego zestawu jakiś drineczek ,świeczki mam dekoracyjne ładne i poczuje się jak dama w tej pianie ,,,hahahha :hahaha: tylko co to za zabawa samemu:płacz: nuda i tyle:święty: nie będzie nudy ,,mam pomysł już ,,,nara,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj pełnię dyżur?:hahaha: Zamykam i otwieram dzień :love: Jeszcze trochę tak będzie ,,jestem sztelową pełną gębą ale nie u PDP, ale u siebie na moich apartamentach :hahaha:

A teraz! laptopki otwarte i pijemy :kawa:  Niedziela się zaczyna ,:),,u mnie szykują się atrakcje niedzielne -ach co to będzie ? co znowu będe zle robiła? hahhaha Na wszystko jestem przygotowana i na wszystko mam szybką odpowiedz ,,co za wyszczekana opiekunka :love: Miłej niedzieli ,takiej ciepłej i dobrej:love::serce::love:

images (1).jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, erika napisał:

Dzień dobry @Blondijestem już na posterunku :love: i pije :kawa: co prawda trochę po cygańsku :( ale jakoś do Was mogę się przedostać :rozpacz:  Spokojnej niedzieli wszystkim życzę 

@erika wracaj do łóżeczka jeszcze :spioch: Ale miło i po cygańsku  można odstawić cyganerię -:hahaha: dokopac się na forum:love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No halo:)Dzień dobry,dobry dzień.Powolutku do pionu się podnosić.Dziś mam pozytywne nastawienie.Wieczorna rozmowa wczoraj z kimś miłym,synek jak zawsze potrząśnie matką,Czekam na odwiedziny Mojego małego synka w PL,ha.Deszcz nie pada,co tu wymyślać. :kawa::kawa::kawa: jest,:ciacho:jest.Obiad zaplanowany.Niech się dzieje nowy dzień.Życzę miłego wszystkim:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Sobota minęła i trzeba iśc spać i też samemu:hahaha: też tak macie??-hahaha ,,,tylko ja bez papilotów i bez pidżamy i bez ciepłych gaci,,,tyle atrakcji nocnych tracę,:love:

Dobranoc Wszystkim i grzecznych snów :love::serce::love:

Zapomnialam napisac o termoforku i cieplych skarpetkach , w stopki musi byc cieplutko .  W nocy nakrylam sie pierzyna az z glowa , zeby mojego ewentualnego chrapania nikt nie slyszal, ja nadal nie wierze, ze moglam chrapac , ze tez te ludziska wszystko slysza i obgaduja. Dzis mam zamiar caly dzien chodzic w koszuli i papilotach , co prawda niedziela i wisi odprasowana garsonka , ale uwielbiam takie leniwe niedziele, jesienna, deszczowa pogoda a w domku cieplo i przytulnie. Mam zamiar tez urzadzic sobie swieto brzuszka, pofolguje sobie ze slodkosciami i nie tylko. Jutro juz inaczej, ale tez jak zwykle rano kawka bez pospiechu . Milego dnia ..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barrakuda napisał:

Zapomnialam napisac o termoforku i cieplych skarpetkach , w stopki musi byc cieplutko .  W nocy nakrylam sie pierzyna az z glowa , zeby mojego ewentualnego chrapania nikt nie slyszal, ja nadal nie wierze, ze moglam chrapac , ze tez te ludziska wszystko slysza i obgaduja. Dzis mam zamiar caly dzien chodzic w koszuli i papilotach , co prawda niedziela i wisi odprasowana garsonka , ale uwielbiam takie leniwe niedziele, jesienna, deszczowa pogoda a w domku cieplo i przytulnie. Mam zamiar tez urzadzic sobie swieto brzuszka, pofolguje sobie ze slodkosciami i nie tylko. Jutro juz inaczej, ale tez jak zwykle rano kawka bez pospiechu . Milego dnia ..

Popieram

A papiloty są świetne,muszę spróbować:)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luttka, a Twój dziadzia czeka już na obiadek, postukując sztućcami o talerz? Haha. Mój zrobił za mnie Arbeit teraz,haha. Skąd to ma jeszcze tyle sił...o 12 planowo obracanie, a teraz się patrzę, sam dziadzia się na boczek obrócił, haha. Buziaczki:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,ręce które leczą:) kolejki do Ciebie będą.Ale my to po znajomości jakoś damy radę,co?

Dziadek o dziwo sam się obudził ,czekoladę pije i będziemy oglądać Tv.Chociaż rano miał znów słabość i osunął nam się na ziemię.Już tak nie panikuję,wiem że tak się niekiedy dzieje,siostra z czerwonego krzyża śmieje się i jakoś razem zatargałyśmy go na wózek.Przespał sie i ok.Ja w między czasie obiad robię.wołowina duszona w sosie,i uduszę kapustkę pekińską bo surowej to nie chciał.Zupa marchwiowa,bo okreslił ja jako świetną i super.

Smacznego Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od rana i w pionie i w poziomie ,,:hahaha: od godz,9 rano za kółkiem,,,cała rodzinka w auto i jazda,,ludzie w niedzielę chcą spokojnie sobie wstać i spokojnie zjeśc śniadanie a tu mądrala z wszystkimi puk puk w odwiedziny-:o wszystko go boli ale nie! pcha się wszędzie ,,więc do banku-mowię bank zamknięty ,ale ja mam iśc do bankomatu i mu caly biling wydrukowac itd, oj dobrze ,że już z nim byłam nie raz i wiem o co mu chodzi i do jakiego bankomatu mam uderzyć -hahahha ,,,jedziemy dalej do jednego z synków -a tam wszyscy w pidżamach ,,,a tu tatuś z mamusią i opiekunkną ,,,ale synuś krótko z tatusiem zagadał i jedziemy dalej do jakiegoś kolegi -coś tam odebrać ,,nie coś tylko golonke zrobioną w słoiki,,,zamówił i dzisiaj odebraliśmy 4 słoiczki i dziadek zapłacił 18 euro za tą usługę i jedziemy dalej ,,a te drogi kręte i góra i dół ,,jadę i myśle sobie jeszcze trochę zostanę rajdowcem ,,trzeba być zwinnym jak cholera na tych drogach ,,ale mi w tańcu wychodzi wszystko i tam jeszcze w innych dziedzinach to jak mam sobie tutaj nie poradzić -poradzę i to leciutko,,,-hahahaha:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...