Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

nie wiem ile to mamy km od siebie ale wsiadam na rowerj i jade..moze zdaze???:d

Zdarzysz ..bo juz nastawilam ..by to na wolnym ogniu sie gotowalo ..i chudy boczek w moim wydaniu ... paluszki lizac ;;;))))  :769_heart::piwo::zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane no i zaczelo sie : Znajoma jest na nowej Stelli pieklo sie rozpetalo gdy oswiadczyla ze wychodzi z domu na przerwe ... Tel od synowej ...ze ma siedziec w swoim pokoju , mail do  Firmy ze skarga ... Winna poprzedniczka ktora siedziala jak; mysz pod miotla .... Jest tam jakies miejsce -na ktorym tylko jej wolno siedziec ..jakis stolek bez oparcia ..powiedziala ze usiadzie w innym miejscu ze tu jej bedzie lepiej - wiec Babcia wpadla w SZAL i juz skarga do Firmy .... Wspieram ja jak moge ...dodaje otuchy ... Juz dzwonila do Firmy i sprawe przedstawila ... Dziadek tam jest Normalny ..... APELUJE do WAS OPIEKUNKI ... to WASZA PAUZA ..by zaczerpnac swiezego powietrza a nie gnusniec w 4ch scianach domu ....  A gdzie ew CALY DZIEN WOLNY ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:, chociaż u mnie całą noc pizgało okrutnie. 

Miłej majówki wszystkim życzę i słoneczka :love:.

received_1810747608971715.png

received_1810754802304329.jpeg

Slicznie i Estetycznie .... mozna to polozyc na lisciu salaty .... ale 2 grzybki w jednym barszczu ...moze byc za duzo :::)))  Milego DNIA zycze ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, anna5826 napisał:

Slicznie i Estetycznie .... mozna to polozyc na lisciu salaty .... ale 2 grzybki w jednym barszczu ...moze byc za duzo :::)))  Milego DNIA zycze ....

Dziekuje i wzajemnie .

Już jest mieszanka sałat z olejem rydzowym. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Kawa już dawno wypita,spacerek poranny zaliczony,pogoda niepowalająca bo się właśnie zachmurzyło i pachnie deszczem:(Na łąkach wszystko kwitnie już:)Po południu jedziemy na grilla  więc nie gotuję:)

007.jpg

Razkwitali jabłanie i gruszy:d....a ja zupkę tylko ,bo też wybywam ,ale na prażonki .:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry, dobra pogoda nie lubi Niemiec,poszła do Polski i tam postanowiła zostać,a tu wieje i pada ,nie pozwala nawet rowerem pojeżdzić,a tu dzień wolny,co robić,co robić?

Mimo wszystko szybkiego wolnego dnia :cześć:

Flagi szyj na jutrzejsze święto ...może :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry, dobra pogoda nie lubi Niemiec,poszła do Polski i tam postanowiła zostać,a tu wieje i pada ,nie pozwala nawet rowerem pojeżdzić,a tu dzień wolny,co robić,co robić?

Mimo wszystko szybkiego wolnego dnia :cześć:

Hej chodź ze mną nad Men:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Na próbę powiadasz.... ciekawe jak oni  ciebie zaakceptują,a ty ich nie,co zrobią? 

Życzę wiele cierpliwości Tereniu i nie katuj się,zawsze możesz wypowiedzieć umowę i zmienić agencję.

Edytowane przez ivanilia40
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margaritka napisał:

No, ciekawe jak agencja podejdzie do tego ? W takich i podobnych sytuacjach możemy dopiero sprawdzić te często powielane zdanie " pomoc i wsparcie". 

Wsparcie będzie tego typu : Wytrzyma pani, przecież to nie długo , może pani odespać w czasie pauzy ,a w momencie wypowiedzenia umowy , szukanie zmienniczki będzie długie i mozolne.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Tereniu, na,,próbę" to sobie mogą 100g szynki kupić. 

Obawiam się że bym tam nie została. Z Twoim doświadczeniem znajdziesz prace wszedzie. 

Przytulam Ciebie bardzo mocno :serce:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

A firma Cie Teresko nie uprzedzila ze jest wstawanie w nocy?jesli nie to poprostu na mine cie wsadzili.Chyba bym zrezygnowala nie tylko z miejsca ale i z firmy bo rozumiem ze to nowe miejsce ale takie podstawowe rzeczy jak nocne wstawanie napewno bylo wiadome firmie.Trzymaj sie kochana i nie odpuszczaj firmie:całus:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...