Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Łukasz napisał:

luttka, kruszynko, po ćwiczeniach (12 min), chciałem się podnieść, a poleciałem na plecki :płacz::hahaha:

Ja wytrzymuję już sporo,ale dziś po spacerze góra i dół.dól i góra plecy mokre miałam po planku.:)Początki też były ciężkie.Ćwicz,ćwicz a potem będziemy podziwia Twoje pośladki wymodelowane i brzuch jak sześciopak:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja pamiętam święta bez mebli kuchennych, bo nie zdążyli z frontami  meblowymi i wszystko było w styczniu,,ale też fajnie wspominam te święta,,bo wszystko się zrobiło,wszystkie potrawy były,trochę inaczej ale fajnie,,,kasa to nie wszystko ,masz :serce: i kogutka :serce: a kuchnia nie zając i nie ucieknie,,,najważniejsze ,że remoncik idzie do przodu,,:hahaha:

@Blondi ale ja mam kuchnie zero!!  nawet nie mam na czy ugotować .. wszystko od podstaw robię .. energia,gaz ,woda itd 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.11.2016 at 18:51, Blondi napisał:

@erika wiesz co masz jutro za zadanie? kawę :kawa: serwujesz rano,,,Twój dyżur,,hahahha:hahaha: zamawiam jeszcze tosty z szynką ,,,i coś jeszcze dobrego ,,,co tam będziesz miała w schowku ze słodyczami:love:

@emma gdzieś się zapodziała ,,,na urlopie chyba jeszcze !Pozdrawiam,:)

@Łukasz jesteś rozpusta -hahahhaha :hahaha: taką dobroć wylac na spodnie,,,teraz się bez gaci chodzi -przecież,,,,taka moda ,,ale po domu tylko ,,:love: a teraz poważnie ,,to co Ty masz - ,,rekina"?

na patelnie jutro :hahaha:

w połowie listopada wracam do DE. W poniedziałek wróciłam z wesela w Hrubieszowie na wschodzie Polski było. Zobaczyłam trochę inne rejony kraju. W Hrubieszowie jeszcze staja i są zamieszkiwane domy z drewna, z desek, czy z czego tam. W każdym razie nie z cegły ;) Oczywiście są też normalne budynki, jednak nadają e drewniane domki klimatu. Teraz walczę z zębem, ponieważ dwa razy były w nim kanały robione i teraz przy dziąśle się ułamał. Dziwna sprawa, ale boli jak piorun i znowu pewnie lekarstwo oraz odbudowa i po powrocie koronka na zęba, aby stabilny był. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma to już nie długo , abyś teraz trafiła na normalniaków i nie skapców,,,,,ząbka zrobisz i będzie pięknie w buzi,,przy dziąsle zawsze boli,,jak ja leczę przy dziąsle to musi być znieczulenie,zawsze ,bo to tak unerwione jest ,że z bólu nie jeden by się se...ł,,  Ty tu nie pisz o zębach ,tylko pisz jakiego faceta na tym weselu zapoznałaś:hahaha: przecież ,masz szukać sobie drugiej połówki,,,oj emma -chyba trzeba Ci pomóc w poszukiwaniach ,,,ale znowu fajnego i kochanego faceta nie ma ot tak,,wszyscy fajni są zajęci,,a reszta to luzaki,,,ja to mówię na takiego ,,lowelas" -na kawalerów po 40 czy 50 to są lowelasy,,hahahah tworzę nowe słownictwo,,,,

3 godziny temu, luttka napisał:

  i tak nie wyszło

@luttka gdzie masz te swoje skladanki czy piosenki ,,wpuśc mnie tam -wszystko tutaj przytargam ,że internet po godzinie padnie,,,,bo za dużo GK na raz pociągnę:hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:serce:Kurcze miło jest powiedzieć komuś dzień dobry i zobaczyć,że inni też chcą się przywitać.:kawa::kawa::kawa: na razie najważniejsza.Dziś w nocy oprócz wstawania wcinaliśmy czekoladę,potem porządki robiliśmy w papierkach.Ciekawe czy też tak będę miała?Już dawno wymyśliłam jeszcze w szkole,że mnie proszę na wyspę,na bezludną wyspę wtedy. W każdym razie teraz miłego dnia:)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za smutniaty dzień,,nie dośc ,że za oknem ponurowato to w domu cichowato ,,,nie!!!!:płacz: @luttka ja się bym na bezludzie w ogóle nie nadawała ,,,ja lubię duże skupiska ludzi,lubię życie dookoła ,,lubię jasnośc i wesołośc,na bezludziu to tylko większy smutek i mózg już w ogóle siada:hahaha:a  zresztą nie ma takich bezludnych miejsc ,bo wszędzie wszyscy dotrą,,,także wymyślaj inne komnaty czy pałace,,,czy namioty:o czy ponton i na wodę ,,,tam pobędziesz sama i po godzinie wrócisz nowo narodzona i bez demencji i innych starczych dolegliwości,,,

smucimy równo koleżanko !!! 

:ciacho:podjemy sobie i będzie dobrze :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi u nas słońce,a ja tam z tymi demencjami na wyspę.Teraz też niekiedy chcę.Ale to jeszcze nie czas.Od rana słodkie jem,a co tam!Dziadek dziś co dwie godziny jak z zegarkiem 12,2,4,6.Już dziś układałam nad ranem odpowiedź do firmy.Tu nie chcę wracać,ale już mi przechodzi,tym bardziej że proponuja powyżkę,ha,ha.Słowo sie liczy czy tylko papier? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka abyś się nie zdziwiła tą ich podwyżką,,,mi tez dali kiedyś po miesiącu podwyżki 50 euro i na tym koniec i pracuj rok albo dwa i zero podwyżki,,Ja ,za żadne pieniądze bym tam nie wróciła ,,za żadne ,,te wstawania to ci się tak odbiją ,że w życiu nie będziesz potrafiła się normalnie wyspać,,zobaczysz sama ,,przekonasz się sama ,ale wtedy już tylko leczenie specjalistyczne będzie Ciebie czekac ,,uciekaj z tego miejsca ,,,już jesteś nabawiona stresu w nocy-tym czuwaniem,,,ja Ciebie podziwiam,,za tą ofertę co ty masz powinno byc 1500 euro-4 razy wstawanie w nocy i caly dzien w gotowości i nie darmo firma ma 24/24 -bo tak pracujesz,,,ale to jest Twój wybór,,,nie jestes dzieckiem i wiesz dobrze co robisz,,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Blondi napisał:

@Barrakuda cyt:,, . Legii oczywiscie bedzie sie kibicowac , ale dopingu niestety  nie bedzie  przy pustych trybunach "  wiecie co? powinni stworzyć komputerową trybunę i  komputerowych ludzików,,,by była widownia i jaka grzeczna i bez bijatyk i by był ład i skład ,,jeszcze trochę i do tego dojdzie ,,,bo tak bez nikogo na trybunach , to nie ma żadnych emocji taki jeden z drugim na boisku,,,nie ma tej adrenaliny,,grają i myślą,że grają na stypie!

U mnie też prawie jak na stypie !!! ta cisza jest przeokrutna ,,,więc dobrze jest posłuchac fajnej muzy-dobre to @Barrakuda,,,muza

Masz racje Blondi, ale moze wlasnie brak kibicow pozwolil  pilkarzom skupic sie na grze, zadna zadyma ich nie rozpraszala. z kolei Real jak pisza portugalskie gazety zwala ten remis na to , ze nie bylo dopingu ich kibicow haha.. Jednak mecz przy pustych trybunach to nie jest normalne,  poki co nie ma rady na kiboli, ktorzy nie przychodza na mecz, tylko po to, zeby sie napier....ac a inni musza potem ponosic tego konsekwencje. Jak wspominaja starzy kibice, kiedys ojciec mogl z kikuletnim synem pojsc spokojnie na mecz a teraz mozna za nic oberwac.

20 minut temu, Blondi napisał:

Co za smutniaty dzień,,nie dośc ,że za oknem ponurowato to w domu cichowato ,,,nie!!!!:płacz: @luttka ja się bym na bezludzie w ogóle nie nadawała ,,,ja lubię duże skupiska ludzi,lubię życie dookoła ,,lubię jasnośc i wesołośc,na bezludziu to tylko większy smutek i mózg już w ogóle siada:hahaha:a  zresztą nie ma takich bezludnych miejsc ,bo wszędzie wszyscy dotrą,,,także wymyślaj inne komnaty czy pałace,,,czy namioty:o czy ponton i na wodę ,,,tam pobędziesz sama i po godzinie wrócisz nowo narodzona i bez demencji i innych starczych dolegliwości,,,

smucimy równo koleżanko !!! 

:ciacho:podjemy sobie i będzie dobrze :hahaha:

A u mnie sloneczko wyszlo zza chmur, wloze swoje cichobiegi i  wypad, jutro ma byc znowu deszczowo, wiec trzeba skorzystac z dobrej pogody. Milego dnia..

11 minut temu, Blondi napisał:

@luttka abyś się nie zdziwiła tą ich podwyżką,,,mi tez dali kiedyś po miesiącu podwyżki 50 euro i na tym koniec i pracuj rok albo dwa i zero podwyżki,,Ja ,za żadne pieniądze bym tam nie wróciła ,,za żadne ,,te wstawania to ci się tak odbiją ,że w życiu nie będziesz potrafiła się normalnie wyspać,,zobaczysz sama ,,przekonasz się sama ,ale wtedy już tylko leczenie specjalistyczne będzie Ciebie czekac ,,uciekaj z tego miejsca ,,,już jesteś nabawiona stresu w nocy-tym czuwaniem,,,ja Ciebie podziwiam,,za tą ofertę co ty masz powinno byc 1500 euro-4 razy wstawanie w nocy i caly dzien w gotowości i nie darmo firma ma 24/24 -bo tak pracujesz,,,ale to jest Twój wybór,,,nie jestes dzieckiem i wiesz dobrze co robisz,,,,

Blondi,  przeciez teraz juz sa i codziennie bedzie wiecej niezlych ofert na zastepstwa swiateczne, wiekszosc opiekunek bedzie zjezdzac na urlopy i agencje oraz rodziny przymykaja oko nawet na slabszy niemiecki czy niewielkie doswiadczenie. Jesli ktos tylko chce, spokojnie znajdzie lzejsza stelle, czasem nawet udaje sie takiej opiekunce zaczepic tam na dluzej o ile nie chodzi o niemiecki perfect.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

@luttka abyś się nie zdziwiła tą ich podwyżką,,,mi tez dali kiedyś po miesiącu podwyżki 50 euro i na tym koniec i pracuj rok albo dwa i zero podwyżki,,Ja ,za żadne pieniądze bym tam nie wróciła ,,za żadne ,,te wstawania to ci się tak odbiją ,że w życiu nie będziesz potrafiła się normalnie wyspać,,zobaczysz sama ,,przekonasz się sama ,ale wtedy już tylko leczenie specjalistyczne będzie Ciebie czekac ,,uciekaj z tego miejsca ,,,już jesteś nabawiona stresu w nocy-tym czuwaniem,,,ja Ciebie podziwiam,,za tą ofertę co ty masz powinno byc 1500 euro-4 razy wstawanie w nocy i caly dzien w gotowości i nie darmo firma ma 24/24 -bo tak pracujesz,,,ale to jest Twój wybór,,,nie jestes dzieckiem i wiesz dobrze co robisz,,,,

Myślę że to dlatego,że to moja pierwsza  stella i nie mam porównania.nawet nie wiem czy jest ciężka czy lekka? Właśnie myślę,że gadka o podwyżce jest wyuczona, ja się zawsze nabieram na miły głos i zapewnienia że to dlatego że ktos docenia.Macie większe doświadczenie.Ja miałam też inny cel wyjeżdżając.Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Mam ten komfort,że ja w razie czego nie muszę jeździć.Wszystko to jakieś zagmatwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka Ty się świetnie nadajesz na opiekunkę ,,ale jesteś za dobra ,,jak zmienisz miejsce to sobie porównasz ,dlatego musisz zmienić miejsce ,,może ta twoja agencja ma same takie ciężkie przypadki ,,to są cwaniaki ,,biorą dobra kasę za tą stelle a Tobie chcą sypnąc groszem,,,abyś została ,,,uwierz ,że są miejsca ,gdzie Ciebie noc w ogóle nie interesuje ,,spisz sobie do rana i nie ma żadnego biegania po nocach  i to chcemy Tobie wszyscy powiedzieć i chcemy abyś w to uwierzyła ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Blondi napisał:

@emma to już nie długo , abyś teraz trafiła na normalniaków i nie skapców,,,,,ząbka zrobisz i będzie pięknie w buzi,,przy dziąsle zawsze boli,,jak ja leczę przy dziąsle to musi być znieczulenie,zawsze ,bo to tak unerwione jest ,że z bólu nie jeden by się se...ł,,  Ty tu nie pisz o zębach ,tylko pisz jakiego faceta na tym weselu zapoznałaś:hahaha: przecież ,masz szukać sobie drugiej połówki,,,oj emma -chyba trzeba Ci pomóc w poszukiwaniach ,,,ale znowu fajnego i kochanego faceta nie ma ot tak,,wszyscy fajni są zajęci,,a reszta to luzaki,,,ja to mówię na takiego ,,lowelas" -na kawalerów po 40 czy 50 to są lowelasy,,hahahah tworzę nowe słownictwo,,,,

@luttka gdzie masz te swoje skladanki czy piosenki ,,wpuśc mnie tam -wszystko tutaj przytargam ,że internet po godzinie padnie,,,,bo za dużo GK na raz pociągnę:hahaha:

 

nie było kogo poznawać, zajęci lub mega starzy. Jeden zadał mi pytanie, czy potrafię krowę doić, bo tu są samotni z gospodarstwem. :) 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma to było zainteresowanie Twoją osobą ,,,ale tylko do dojenia:płacz: krów:płacz: 

ale mnie rozbawiłas tym dojeniem krów-:hahaha: sami samotni i szukają parobka do stodoły-hahahha uciekac od takiego towarzystwa -hahaha ,   emma a potrafisz doić krowę? mnie ten szczytny cel nie spotkał,,bałabym się do krowy podejśc ,,że mnie może kopnąc czy co tam,,jestem raczej z daleka od tego typu znajomości,,,:hahaha:   emma z drugiej strony byś była panią gospodary,,,trzeba trochę pożartować -prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko. Zakończyłam przygodę z poszukiwaniem  rzetelnej firmy na jakiś czas :-) Zostaję póki co w Polsce, życie za mnie zdecydowało. Córka poprosiła mnie o opiekę nad jej Maleństwem :d do końca tego roku. Nawet się ucieszyłam, bo święta spędzę w domciu z rodzinka :d. Będę nadal do Was zaglądać, bo tak miło i ciepełko u Was Kochani :serce:

Tymczasem zapraszam na kawusię :kawa: i coś pysznego :ciacho: Miłego popołudnia :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Majka skąd ja to znam,,mnie też by usidlili,,,usidlili przez jakiś czas ale już się nie dałam więcej,,,przy pilnowaniu dzieci i garach ,,,dla naszych dzieci taka babcia to wybawienie ,,a my jak służące cały czas ,,koniec powiedziałam ,,po 2 latach powiem jedno tylko,,,bardzo dobrze zrobiłam wybierając tą pracę i uwolnienie się od wszystkiego,,,bardzo dobrze,,,kocham swoje dzieci i kocham wnuczki ,ale oni mają swoje życie a ja swoje ,,,Majka myślę ,że po Nowym Roku wyjedziesz ,chyba że Tobie spodoba się siedzenie w domu,,, wszystkie firmy są rzetelne oprócz tych na P i tam gdzie jest 24-to uciekać ,nawet nie spoglądać na nie:hahaha: :kawa: bardzo chętnie ,,bo już zdrzemłam się nawet ,to kawa postawi na nogi i ciasteczko koniecznie ten keksik,,,,Dzięki i przezimuj w domu a na wiosnę ruszaj do boju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...