Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

MarJollo .... chyba najwyższa pora uczyć się kultury ...nieprawdaż ?:szydera:.....Nie martw się , żeś z plebsu ...ja też za takowy robiłam ...aleee...mnie wychowano na osobę o bardzo wysokiej kulturze . Może jeszcze nie do końca , ale staram się ...bardzo się staram i może będą jeszcze ze mnie ludzie ...kiedyś :szydera:

Juz są, a jak jeszcze postarasz sie, to juz całkiem.....:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam z pod prysznica, w galowym stroju Ewy stanęłam na wadze, a tam 51,8 kg O.oO.oO.o (jeszcze bez balsamu :haha:) Chyba znowu coś mi się przytyło, albo waga elektroniczna kłamie ... :d Jednym uchem nasłuchuję Dzień dobry TVN, a tam o żądaniach matek dzieci niepełnosprawnych, oczywiście przetykane czymś lżejszym... Kobiety jeszcze nie wiedzą czego żądać, ja być może bym podpowiedziała, ale nie wiem czy byłabym dobrze zrozumiana... W stosunku do politykierów oczywiście wyprowadziłabym prawy prosty prosto w splot słoneczny, żeby zamknąć usta tym co lubią gadać o sprawach, o których nie mają żadnego pojęcia...  Koty wreszcie ucichły i przestały łazić za mną krok w krok. Na tarasie słońce, termometr pokazuje 26 stopni w cieniu. Z przeciwległego balkonu dobiega mnie urocze, co drugie słowo "ku.wa" i choć nie jestem u siebie to czuję się jak u siebie :haha:Całą sobą czuję i wiem, że jestem w Polsce... :d

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NNNdanuta napisał:

Wyszłam z pod prysznica, w galowym stroju Ewy stanęłam na wadze, a tam 51,8 kg O.oO.oO.o (jeszcze bez balsamu :haha:) Chyba znowu coś mi się przytyło, albo waga elektroniczna kłamie ... :d Jednym uchem nasłuchuję Dzień dobry TVN, a tam o żądaniach matek dzieci niepełnosprawnych, oczywiście przetykane czymś lżejszym... Kobiety jeszcze nie wiedzą czego żądać, ja być może bym podpowiedziała, ale nie wiem czy byłabym dobrze zrozumiana... W stosunku do politykierów oczywiście wyprowadziłabym prawy prosty prosto w splot słoneczny, żeby zamknąć usta tym co lubią gadać o sprawach, o których nie mają żadnego pojęcia...  Koty wreszcie ucichły i przestały łazić za mną krok w krok. Na tarasie słońce, termometr pokazuje 26 stopni w cieniu. Z przeciwległego balkonu dobiega mnie urocze, co drugie słowo "ku.wa" i choć nie jestem u siebie to czuję się jak u siebie :haha:Całą sobą czuję i wiem, że jestem w Polsce... :d

O Matko.....chciałabym ważyć tyle ( ale to marzenie nieosiągalne ) a jestem cięzsza o 15 kilo......jak żyć....?......jak żyć.....?:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

O Matko.....chciałabym ważyć tyle ( ale to marzenie nieosiągalne ) a jestem cięzsza o 15 kilo......jak żyć....?......jak żyć.....?:d

Ale ja "byk z pod szafy"... , który jakoś tak systematycznie zaczął się zbliżać do granicy z napisem "zakazane"... :o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ale ja "byk z pod szafy"... , który jakoś tak systematycznie zaczął się zbliżać do granicy z napisem "zakazane"... :o

Dla mnie to co " zakazane " to jest najlepsze.....:d ale może i ja osiągnę ten wyższy stopień rozwoju wreszcie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

O Matko.....chciałabym ważyć tyle ( ale to marzenie nieosiągalne ) a jestem cięzsza o 15 kilo......jak żyć....?......jak żyć.....?:d

Normalnie ...wdech,wydech ...i olej kult boskiego ciała .:szydera: ,za cenę główki sałaty....na tydzień . Ja wyżej ch... też   nie podskoczę ,ale czy faktycznie jest mi to potrzebne do pełni szczęścia !? :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, awe59 napisał:

O Matko.....chciałabym ważyć tyle ( ale to marzenie nieosiągalne ) a jestem cięzsza o 15 kilo......jak żyć....?......jak żyć.....?:d

Oczadziała Ty ? ....Daneczka wagowo przypomina gęś wyścigową ....musi dużooo jeszcze nabrać , żeby przy nas , pięknie , solidnie  zbudowanych kobietach stanąć bez zawstydzenia się :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sama nie wiem gdzie się trzeba witać. Widzę, że wątek kawy wszystkich przyciąga. Tak więc witam się z wami. 

Dziadek siedzi już we właściwym fotelu, czyta sobie w cieniu chociaż córka uparcie chciała aby na słońcu się męczył. Ach te niemieckie córeczki, wyobraźni to chyba nie mają o współczuciu już nie wspomnę. Ja na jego miejscu wydziedziczyłabym wszystkie, no nie jedna jest normalniejsza więc ją zostawiłabym w spokoju.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Normalnie ...wdech,wydech ...i olej kult boskiego ciała .:szydera: ,za cenę główki sałaty....na tydzień . Ja wyżej ch... też   nie podskoczę ,ale czy faktycznie jest mi to potrzebne do pełni szczęścia !? :hura:

Nooo.....chyba masz rację.....jak zwykle :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczadziała Ty ? ....Daneczka wagowo przypomina gęś wyścigową ....musi dużooo jeszcze nabrać , żeby przy nas , pięknie , solidnie  zbudowanych kobietach stanąć bez zawstydzenia się :szydera:

Baśka.....Ty to zawsze umiesz człowieka pocieszyć.....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mycha napisał:

Musze powiadomić tych od zwierzątek, że jedna taka to notorycznie się nad żółwiem znęca :szydera:

To nie ja.

Ja pierwszy raz.

 

Na zakupach byłam, nałaziłam się jak głupia i niewiele kupiłam. Ciuchy jakieś takie.... szmatławe sprzedają. :haha:Ale mam fajny plecaczek i nie będę już na spacerki biegała z torebką jak jakaś damesa. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie obudzilam...odespalam odrobine patrze w okno i mooooocno sie zastanawiam czy mi sie chce wyjsc pozniej na rower...narazie chyba jestem na nie..aczkoliwek pogoda super jest

patrze z usmiechem na moje torby i zastanawiam sie czy moze by tak zegar...walnac zeby szybciej poszedl...ale nici z tego...narazie siorbie kawusie od @Helena2311...smakuj pysznie

dziekuje i milego popoludna zycze...

moze jak wroce glowa swoja na miejsce to zdecyduje co dalej ...narazie "dochodze do siebie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziki :) Ostatnia niedziela w domciu , pogoda piękna a mnie nie chce się ruszyć tyłka . Siedzę w ogrodzie i wzdycham , że jest tak pięknie a ja muszę to wszystko zostawić i ruszać w niewolę :smutek:Gdybym była długodystansowcem , to siedziałabym pół roku w De  w miesiącach zimowym a w tych cieplejszych w domu , ale 6 miesięcy bez zjazdu O.o  odpada . Tak zle , tak niedobrze . Kurczę , marudzę dzisiaj okropnie :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja sie obudzilam...odespalam odrobine patrze w okno i mooooocno sie zastanawiam czy mi sie chce wyjsc pozniej na rower...narazie chyba jestem na nie..aczkoliwek pogoda super jest

patrze z usmiechem na moje torby i zastanawiam sie czy moze by tak zegar...walnac zeby szybciej poszedl...ale nici z tego...narazie siorbie kawusie od @Helena2311...smakuj pysznie

dziekuje i milego popoludna zycze...

moze jak wroce glowa swoja na miejsce to zdecyduje co dalej ...narazie "dochodze do siebie"...

No to witaj w klubie marudów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja sie obudzilam...odespalam odrobine patrze w okno i mooooocno sie zastanawiam czy mi sie chce wyjsc pozniej na rower...narazie chyba jestem na nie..aczkoliwek pogoda super jest

patrze z usmiechem na moje torby i zastanawiam sie czy moze by tak zegar...walnac zeby szybciej poszedl...ale nici z tego...narazie siorbie kawusie od @Helena2311...smakuj pysznie

dziekuje i milego popoludna zycze...

moze jak wroce glowa swoja na miejsce to zdecyduje co dalej ...narazie "dochodze do siebie"...

no tak moglby sie pospieszyc ten zegar czekaj czekaj od jutra szybciej zleci :lody:a potem :kawa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...