Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kolumbijki z klockami i woreczkami mąki jadą i stoją na granicy kilka godzin a muszą dużo żarełka i masełka dla odkurzacza zakupić bo jutro sklepy zamknięte. Do tego koty się biczują, opalają i biegają z kijkami. Nie przeszkadza im nawet smród przypalonego czajnika elektrycznego.

 

Ufff. Poczytałam i streściłam.

Nie mogę wpaść w rytm normalnego dnia. Ale nie muszę. :hura:

Mnie też się wydawało ,że nic na urlopie nie muszę ... okazało się ,że jednak pewne rzeczy muszę .:d...i bez chichotów ,to akurat nie jest wymuszone .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

A dziś to ja zabłysnę :szydera: Zmienniczkę mam ..................z Kolumbii ! Nie przywiozła co prawda tej ich "mąki":haha: ale jest.Tak żeby było zabawniej nie zna ani jednego słowa po niemiecku :( Oj bedzie się działo : ole !

Dzien dobry wszystkim

 

pobrane.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andreaa napisał:

Pewnie maja,ale ja nie wiedzialam,gdzie szukac.  

A trzeba bylo mi sie uczyc katalonskiego,albo hiszpanskiego.......... to nie!!!

Niemieckiego mi sie zachcialo ;););)

Majorka to przeciez jak land niemiecki :szydera: wiecej tam Niemców niż Hiszpanów 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, ORIM napisał:

Ona to jest na etapie bawienia sie klockami :szydera: ale może w Kolumbii to szybciej przebiega 

To tym bardziej w Twoim typie ...Kto wstawia zdjęcia laseczek w wieku ...córek ...? ....Piękne dziewczyny z Kolumbii....zaopiekuj się dziewczyną ...otocz troskliwa opieką ....Pokaż dziewczeciu , że Polak potrafi i może .......być miły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

To tym bardziej w Twoim typie ...Kto wstawia zdjęcia laseczek w wieku ...córek ...? ....Piękne dziewczyny z Kolumbii....zaopiekuj się dziewczyną ...otocz troskliwa opieką ....Pokaż dziewczeciu , że Polak potrafi i może .......być miły .

Polak ma wyjeb........ i idzie dziś na shoping:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie lenię. Wczoraj pojechałyśmy wybierać kanapę do salonu. Wstępna wersja to była kanapa plus fotele. Potem narożnik. Na stronie internetowej wybrałyśmy narożnik ale w sklepie wpadły nam w oko jeszcze dwa inne modele. I skończyło się na jednym z nich. Wybieranie obicia zajęło nam więcej czasu niż wybranie narożnika. :haha:

Taki wybrałyśmy - https://www.agatameble.pl/meble/narozniki/naroznik-ibiza-rozkladany-1

Będzie za miesiąc do odbioru więc zobaczę za kolejnym powrotem do domu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Wcale się nie lenię. Wczoraj pojechałyśmy wybierać kanapę do salonu. Wstępna wersja to była kanapa plus fotele. Potem narożnik. Na stronie internetowej wybrałyśmy narożnik ale w sklepie wpadły nam w oko jeszcze dwa inne modele. I skończyło się na jednym z nich. Wybieranie obicia zajęło nam więcej czasu niż wybranie narożnika. :haha:

Taki wybrałyśmy - https://www.agatameble.pl/meble/narozniki/naroznik-ibiza-rozkladany-1

Będzie za miesiąc do odbioru więc zobaczę za kolejnym powrotem do domu.

Poduszki sa na stałe  czy trzeba ściągać jak rozładasz do spania?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Poduszki sa na stałe  czy trzeba ściągać jak rozładasz do spania?

Trzeba ściągać. Ale będzie stała w salonie więc tylko awaryjnie dla gości rozkładana. Ma za to aż 4 pufy w komplecie. :oklaski:

Ławy nie dokupiłyśmy na razie bo taka co mi się podobała jest w kolorach dla nas nieodpowiednich. Na razie zostanie stara ława.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...