Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Andreaa napisał:

Lepiej ,zeby nie wychodzil.   

W sumie jest jedna rzecz ,ktora mnie denerwuje. Tu sie tak pyli z tych drzew,ze wszystko w oczy mi wchodzi. Stoly,,krzysla ,wszystko zolte.  Buty na balkonie zostawilam,to zoltaczki  dostaly. 

Rzepak kwitnie i pyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kurna, przed obiadem udało mi sie was doczytać z wczoraj, ale dziś to przepadłam z kretesem. 

Miałam bardzo mobilny dzionek, wyciągnęłam z szafy wszystkie ubrania wiosenne, letnie, poprałam, wysuszyłam i poprasowałam. 

2 godziny mi to zajęło. Ale teraz mogę się ubierać, przebierać, co 20 minut. 

Nawet nie wiedzialam że tyle ciuchów nakupiłam w zeszłym roku. Odnalazłam również 2 sukienki I 3 bluzki ktore kupilam na urlopie w Hiszpanii. Teraz czytam forum, ale czy dobrnę do końca? 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Hermes. Ogrodek nilowy. To w upaly. A tak to roznie. Dekadence. Albo Anayake. Albo na co mnie najdzie. Coraz czesciej Womanity (!)

@fioletowa.mysz o tak!

Ogrodek nilowy!!!!

Powiedz ,czy dlugo na tobie utrzymuje sie ten zapach?

Na mnie jakos znika:(((

 

Zastanawiam sie na Prada Iris(?)

Tylko trzeba odczekac, az zlagodnieje,

Ale na razie skutecznie trwam przy D&G light blue, choc kusi mnie nowa D&G light blue intens.

 

I

Ja w zimie lubie agent Provocateur w rozowej flaszeczce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Jak mi się kiedyś podobały Chanel Allure.

Zbierałam się do kupienia ich ale pierwsza była koleżanka w pracy. Po tygodniu wąchania tego zapachu codziennie sama się dziwiłam że mi się podobał. :szydera:

Teraz lubię a wręcz uwielbiam nie perfumy tylko coś znacznie mniej trwałego, ulotnego. Z Avonu woda zapachowa odświeżająca jeżynowo-waniliowa. Ulatnia się od razu ale ten moment i ten świeży zapach mnie rozaniela.

 

@Maria Jolanta z wod zapachowych swietne sa z Biotherm.

W polaczeniu z balsamem do ciala z danej serii, trwa zapach dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

nie...skoki owszem mialam, bo taka moja natura...cisnienie skokowe i czuje jak mnie wk...wi tzw zycie ze mi cieplo robi plus moj wiek, czyli hormony, .ale wypijam dwa litry wody z imbirem i cytryna wiec splukuje i zbijam cisnieie...taki paradoks co nie?

psychika psychika....wiesz ile potrafi zdzialac?

my naprawde potrafimy sami z siebie wiele rzeczy uporzdkowac...ale waga, dieta, ruch w miare mozliwosci...

wypijam dwie kaWy plujki...a czasmi i trzy i wypalam okolo 10fajek..

a mimo to ...nie biore lekow ale zakupilam cardiochol tytulem mojego skolatanego serducha i wysokiego cholesterolu moja rodzina to rakowcy..i masa innym zmian zywieniowych

dzisiaj...30g camemberta koziego , jedno jablko, kromka zytniego chleba - 40g i dwie lyzeczki oleu rydzowego...

to moja kolacja

dodatkowo pije codziennie szklane wody z cytryna imbirem cynamonem i kurkuma i szklane wody z sody oczyszczonej i miodu...te szklani obie na czczo

nie uzywam smietany, mleka, maki na zasmazke, tluszczow zwierzecych, ograniczam mieso...

tak w skrocie...taki rezim

I ROZOWE OKULARY

@lucyna.beata na co ta soda ?

no i olej rydzowy?

Napisz wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Lawendowy co to za cudo .?Podaj nazwę.Ja mam okresowo wyrzut adrenaliny ,który podnosi mi ciśnienie do 200.Dwa ,trzy dni to trwa i wtedy normalne leki nie pomagają.Muszę się tego guzka operacyjnie pozbyć.

Masz guza nadnerczy? To cud, ze diagnozę lekarze postawili . Nadnercza czesto są powodem skoków ciśnienia ale kto je bada?

Ja też mam skoki ciśnienia i mnie do żywych przywrócił Noliprel bi-forte 10/2.5

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Nie muszę przymierzać, rozmiar ten sam od zeszłego roku :d.

Lepiej sprawdzić. :)

Ja jestem chora jak muszę kupować ciuchy. Na wieszaku śliczne a na mnie ... jak na wieszaku albo jak na prosiaku. :szydera: Za to jak coś pokocham to aż do śmierci. Ciucha albo buta. Na szczęście nie mojej. xd Mam część rzeczy które noszę bo mam, nawet w niektórych wyglądam ale ich nie kocham. Dlatego dłużej żyją. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbara48 napisał:

Noż kurna, przed obiadem udało mi sie was doczytać z wczoraj, ale dziś to przepadłam z kretesem. 

Miałam bardzo mobilny dzionek, wyciągnęłam z szafy wszystkie ubrania wiosenne, letnie, poprałam, wysuszyłam i poprasowałam. 

2 godziny mi to zajęło. Ale teraz mogę się ubierać, przebierać, co 20 minut. 

Nawet nie wiedzialam że tyle ciuchów nakupiłam w zeszłym roku. Odnalazłam również 2 sukienki I 3 bluzki ktore kupilam na urlopie w Hiszpanii. Teraz czytam forum, ale czy dobrnę do końca? 

Ja też miałam mobilny dzionek. Znowu po Szwarcwaldzie się włóczyłam i nawet nie próbuję wszystkiego nadgonić.

Nie dam rady -.-

aVO7gpV08WLl_zd_iOSiFrbYrCo7zbJ4IjBXml5Uwcfc1vptm1CP_7Bh5o8sB3Uc5KyyTYlsrh0Sie-n4oVdgg0Sb4kG2mrbZStCWL6w0itdKYF72AH0C94s

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pożegnam was dzisiaj...jutro pobudka o 4-tej...:smutek: Graty spakowane, czyli czas na przygodę...:haha: 131395132_dobrejnocy.jpg.c6f6b4042d42e392a6e2b5cf1c2441d4.jpg Jutro się zamelduję....:cześć:

Kurcze,  zalatana jestem dzisiaj okropnie :( myślał, że dobiję tu wcześniej ale nie udało się :smutek:masz ode mnie wielkiego kopala na szczęście , wierzę , ze będzie  to Stella marzeń :) a @Maria Jolanta życzę szerokiej drogi do domciu i melduj się ładnie , bo lubię zazdraszczać Ci tych niespodzianek , które za każdym razem przygotowują moje synowe z naszymi wnukami :d a całą resztę Ziomali ściskam równie mocno :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, MeryKy napisał:

Masz guza nadnerczy? To cud, ze diagnozę lekarze postawili . Nadnercza czesto są powodem skoków ciśnienia ale kto je bada?

Ja też mam skoki ciśnienia i mnie do żywych przywrócił Noliprel bi-forte 10/2.5

Dokładnie .Guzek wyszedł całkiem przypadkowo.Jest maleńki,tomografię mu robię co dwa lata.A ile mi zdrowia napsuje tak dwa,trzy razy w roku.I wtedy regularne leki w ogóle nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Lepiej sprawdzić. :)

Ja jestem chora jak muszę kupować ciuchy. Na wieszaku śliczne a na mnie ... jak na wieszaku albo jak na prosiaku. :szydera: Za to jak coś pokocham to aż do śmierci. Ciucha albo buta. Na szczęście nie mojej. xd Mam część rzeczy które noszę bo mam, nawet w niektórych wyglądam ale ich nie kocham. Dlatego dłużej żyją. 

Desantowcy wiedzą źe na przełomie 2016/2017schudlłam 17 kilogramow. Więc siłą rzeczy musiałam kupic nowe ubrania .tylko nie wiedzialam ze az tyle kupilam :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...