Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jesteśmy w tej czarne dziurze, jesteśmy...>:( Ja mam różowe okularki od urodzenia, ale nawet one nie pomagają...jak patrzę na ceny w sklepach, to nawet telewizji nie muszę oglądać, żeby mi się nóż w kieszeni otwierał...>:(

a co tam ceny...to pikus...pikus...od innej strony spojrz...co jeszcze moze cie wk....c 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@MisiekFfm dzięki. Ja tu nie rządzę więc jakaś kiełbasa drobiowa i ziemniaki. Ale nie puree.

Powinno być puree, bo do tego nie ma żadnego sosu.

Aha! Jeszcze można dać grube plastry boczku wędzonego /również musi być gotowany z jarmużem/.

Smacznego!:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wczoraj cisnieni maz pdp podniosl...poszlo o bzdet...kolejnosc przesadzania wielkiej juki...ja sobie wsio przygotowalam itd a ten mi z butami w robote wchodzi ze to tak ma byc bo...no wlasnie, a  ja ze przeciez sam mi powiedzial ze nie ma pojecia o kwiatach i ja podobnie jak on sam nie lubie jezeli ktos mi przeszkadza...nic,  jak grochem o sciane...zamiast kwadransa...mialam godzine w plecy bo zamiast podlogi na balkonie mialam do sprzatniecia stol, zmiane obrusu itd...wrrr:mur:

przy obiedzie pytam go sie stalo czy aby z nim ok..a on...ze to alergia...no ok...odpuscialam...a wieczorem znow....juz nie odzywalam sie robilam swoje...dzisiaj kazalam mu do sklepu jechac bo grill sie spalil i ma nowego na gaz poszukac.....pyta mnie czy ma cos do domu kupic...powiedzialam zeby dobrego humoru kupil dla siebie najlepiej na dwa tygodnie bo jego szafa jest juz pusta...poszeeeeedl jak zmyty...

chyba znow ma faze bycia szefem jak drzewiej w robocie bylo...ja place ja wymagam...a opowiadal jak zaczynal jak sie dorabial...jak oboje z zona mieszkali na 20metrach z dwojka dzieci...

jak to sie dzieje ze nadmiar kasy zabija z ludziach...ludzi....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@MisiekFfm dzięki. Ja tu nie rządzę więc jakaś kiełbasa drobiowa i ziemniaki. Ale nie puree.

A skąd Ty masz teraz tyle produktów ha ha i kiełbasa i ziemniaki i..co jeszcze rozpusta powiem Ci ,czyżby rodzina PDP jakieś zakupy poczyniła z okazji Twojego wyjazdu?:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@MisiekFfm dzięki. Ja tu nie rządzę więc jakaś kiełbasa drobiowa i ziemniaki. Ale nie puree.

W kwestii jedzenia nie dam sobie już jabłek zapiekanych z bułkami wcisnąć ,ani żadnych naleśników.Dżemików i innych racuszków z jabłkami.Never.

Priorytet na steli to jedzenie .A już w ogóle żeby Pdp gotowała ,to nigdy w życiu.Już to przerabiałam.A jak to nie to bay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Witam opiekunki, opiekunów i użytkowników :). Uciekłem dzisiaj z centrum na południe Polski, gdzie pogoda wciąż typowo letnia. Całe szczęście, że w aucie klimatyzacja. Pozdrawiam życząc udanego dzionkadzionka.

A to ja pozdrawiam z Podkarpacia:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Andrew napisał:

Tereniu nasza miła, a jak się sprawy układają, bo jakoś ostatnio nie dajesz żadnego info ?

 

Daję ,daję tylko Ciebie nie widać.Do końca kwietnia tu jestem.Córka jeszcze usiłowała mnie namówić na zostanie przez dwa tygodnie ,ale mam plany na koniec czerwca w Polsce ,a w nowym miejscu też rodzina chce żeby być przynajmniej 6 tygodni.A po drugie z tak niedobrym Pdp nie mam ochoty zostawać.Szukają zastępstwa na dwa tygodnie ,bo stała opiekunka jeszcze nie może przyjechać.A ja nie mam ochoty wszystkim ulegać i dopasowywać się.Mogę ,a nie muszę.A muszę o sobie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :).

 

Po wczorajszej burzy nadal jest bardzo ciepło i parno, co średnio mi się podoba, bo wiosnę lubię za świeżość, rześkość oraz głośno strzelające pąki drzew i kwiatów ;) :). 

Dziś jeszcze miłe spotkania, drobne zakupy, łażenie po mieście, pyszne jedzonko (dziś będzie krwisty stek dla odmiany ;), dziecku zaraz ugotuję wegańską botwinkę, a więc wszystko, co robi dobrze na psychikę i nastrój. Polecam na urlopie i nie tylko oraz oczywiście życzę miłego popołudnia i wieczoru :).

 

 

 

bunkier kwiecień 18.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...