Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Też mam taką nadzieję.

Po pierwsze, wiadomo- szkoda psiaka. Przywiązałam się do niego, nie jest kłopotliwy,pocieszny jest, a zawsze to i  pogadać z kimś można ;) 

Po drugie- podopieczny bardzo z nim związany. Obaj są strasznie "za sobą". Jeśli jednego zabraknie, to drugi się załamie.

Nie chcę Cię martwić,ale u poprzedniej mojej suni , epilepsja była związana z guzem mózgu ,nieoperacyjnym...leki pomogły na trochę . Musieliśmy ją przeprowadzić na drugą stronę,ataki nasiliły się do 20- 30 na dobę... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ale czytaja moja droga czytaja...a wbrew pozorom o nas jest tu calkiem sporo...

sami o sobie piszemy i inni o nas..

czytaja czytaja..

a czy nadaza?? inna sprawa

my do ukrycia nic nie mamy

Czytają czytają.Ostatnio szukałam ofert przez forum i poszło do wielu agencji i z jednej koordynatorka mi odpisała.Czy Pani chce do nas wrócic po takiej opinii jaka nam pani wystawiła- Napisałam ze fakty nie zgadzały sie z tym co zastałam bo tak było,.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo w tym pięknym dniu :)!

 

Za mniej więcej godzinę kieruję się w stronę Sbahna, potem DB, a jeszcze potem fruuuuu do Krakowa :d 

Radość moja nie zna granic, Hawanko, pomacham Ci z góry, szkoda, że nie udało się spotkać, Fioletowomyszo, pozdrowię od Ciebie miasto..

Krakow-8594.jpg

Szczęśliwej podróży Salazar. Pozdrów również ode mnie magiczny Kraków. Miłego urlopu :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam się przywitać w ten cudny ,urlopowy dzień...

Dzień dobry Milusińscy ...:cześć2:

Harmonogram mam dziś lekko napięty,ale najpierw pozwoliłam sobie pospać do oporu ,teraz kawka i "lektura obowiązkowa" :haha:, później , wreszcie nareszcie umówiony fryzjer , wizyta na cmentarzu i wypad w celu nabycia butków przepięknej urody ( mam nadzieję :ostrzegam:i wygodnych!!!!) .

No to czuj czuj , czuwaj.:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Szczęśliwej podróży Salazar. Pozdrów również ode mnie magiczny Kraków. Miłego urlopu :cmok:

Z przyjemnością Ewo :).

Dzięki, to tylko krótki, tygodniowy wypad, stęskniłam się za domem, rodziną i przyjaciółmi. Posiedzę w ogródkach, nagadam się na zapas, napiję piwa, potańczę, odwiedzę Rodziców.. Prawdziwy urlop na przełomie czerwca i lipca.

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry .Jeszcze do końca kwietnia tu jestem i przejazd w inne miejsce.3 oferty dostałam,a czy dobrze wybrałam to się okaże.Słoneczko świeci ,moja waga w dół leci.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Często tak bez zjazdu do kraju ? Jak dajesz radę z ciuchami ?

A miejsce na pewno będzie lepsze niż obecne. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie przeglądnęłam ten zapomniany temat o monitorowaniu forum...:) Nie dadzą rady...nie ma mowy...:szydera:

Moze agencje  czytają opinie o sobie..:cool: Dzisiaj mojego uropu ciąg dalszy..ogród ogarnięty,dom posprzątany,sierściuch wyczochrany...wszyscy zadowoleni..chybaxd Kiedy i gdzie ..to jeszcze nie chce mi się myśleć.Ale pewnie wkrótce.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo w tym pięknym dniu :)!

 

Za mniej więcej godzinę kieruję się w stronę Sbahna, potem DB, a jeszcze potem fruuuuu do Krakowa :d 

Radość moja nie zna granic, Hawanko, pomacham Ci z góry, szkoda, że nie udało się spotkać, Fioletowomyszo, pozdrowię od Ciebie miasto..

Krakow-8594.jpg

W tym roku chyba bede w Krakowie. Dwa lata odpuscilam ale wiecej nie dam rady. Chyba, ze zmusza mnie do kolejnej operacji. Ale bede sie przed nia bronila wszystkimi odnozami! Zrob zdjecia z Kaziemierza, dobra? I przypomnij mi swoj adres. Mam cos dla Ciebie:d

Oraz dzien dobry wszystkim. Pofolgowalam sobie do 8.30. Takie to przywileje grypy i zszarganych nerwow. Fajnej srody wam zycze. Slonecznej, cieplutkiej, i w ogole:haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Często tak bez zjazdu do kraju ? Jak dajesz radę z ciuchami ?

A miejsce na pewno będzie lepsze niż obecne. :haha:

Mam też nadzieję ,że miejsce lepsze będzie.A pobyt w De trzy miesiące .Trochę przydługo,no ale mam  trochę spraw potem do załatwienia ..Z ciuchami już jestem wypraktykowana ,bo 10 lat na walizkach siedzę.I taki to żywot nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

W tym roku chyba bede w Krakowie. Dwa lata odpuscilam ale wiecej nie dam rady. Chyba, ze zmusza mnie do kolejnej operacji. Ale bede sie przed nia bronila wszystkimi odnozami! Zrob zdjecia z Kaziemierza, dobra? I przypomnij mi swoj adres. Mam cos dla Ciebie :d

Chętnie, weekendowo będę się szlajać, dziś chociaż na rynek pójdę i powietrzem się zaciągnę :d

Adres tu czy tam?

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Nie chcę Cię martwić,

No, zmartwiłaś mnie jednak.

 

Wieści z godziny 8:00.

Psiak spokojny, we krwi wyszedł mu podwyższony cukier, jeżeli się wykaraska będzie musiał mieć 2x dziennie zastrzyki z insuliny.

Jeszcze nie wstawał (godz.8).

 

Teraz żadnych info nie mam, bo wszyscy domownicy w pracy, a wet ma ich numery telefonów.

 

Byłam się przewietrzyć na rowerze. Smutno tak, jak weszłam do domu, a nikt mnie nie wita z radością :( 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...