Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

zjezdzam ze zlecenia 15go sieprnia :oklaski:...moze sie uda???

Cieszę się koleżanko ,a nawet bardzo się cieszę,że urlop nam wypanie w tym samym czasie. Ja wprawdzie również 4-gp sierpnia wypływam z moją ośmioosobową załogą na Gotlandię,ale szansa na spotkanie jest wielka. Przypomnę się bliżej terminu.:cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

dawaj...moze byc musztardowa??

z takiej najlepiej smakuje:d

Jak ładną grawerkę posiada to za kryształ może robić . Lej ...nie pytaj ...jeszcze godzinkę mam to rozpoczęcia pracy ...wytrzeźwieję ...jakby co . Zagrychę szykuję ...cugasów u mnie dostatek ...też ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Cieszę się koleżanko ,a nawet bardzo się cieszę,że urlop nam wypanie w tym samym czasie. Ja wprawdzie również 4-gp sierpnia wypływam z moją ośmioosobową załogą na Gotlandię,ale szansa na spotkanie jest wielka. Przypomnę się bliżej terminu.:cześć3:

no//to jestesmy umowione...tylko sie wymienimy namiarami i dajemy w palnik:d..ty taka wodna jestes???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Przywioze wszystko. Oprocz zacieru. Nie mam odpowiedniej maszynki, ktora pezerobilaby go na kropelki:d

Pi.eS.  Skad masz te obrazki? Superanckie sa:haha:

szukalam kartki na kielbase ale tylko taka mialam w kieszeni:kopara:

no tym to sie raczej nie posilimy przy samogonie:szok:

ale tego nie pamietam.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Cześć Ona Lisko,fajnie,że wpadłaś i jak zwykle nie zapomniałaś o nikim. Zaraz biegnę na odpowiednni temat Dodzisławie życzenia złożyć.:cześć:

Tak mi sie cos po glowie kolebie, ze Dodzislawa jutro urodziny ma..Ale pewna nie jestem. Troche zamotana ostatnio jestem....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo urlopowo :całus:.

Dni wypełnione odwiedzinami, nie ma czasu na nudę.

Na dziś zaplanowany grill w bardzo miłym towarzystwie, w końcu zjem kaszaneczkę i spieczoną kiełbaskę, zagryzając małosolnym ogórasem :d.

Wam również życzę wspaniałego dzionka kochani :362_cherries::412_champagne:.

received_2014897248588326.jpeg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak ładną grawerkę posiada to za kryształ może robić . Lej ...nie pytaj ...jeszcze godzinkę mam to rozpoczęcia pracy ...wytrzeźwieję ...jakby co . Zagrychę szykuję ...cugasów u mnie dostatek ...też ...

oki to po secie...na rozruch...wiesz taki niby olej napedowy dla opiekunki...dajesz..:wino:

napisem na flaszce sie nie sugeruj to samorodna robota

a do zapojki po malych piwku z tych smiesznych buteeczkach...

nie pijemy.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Przywioze swojskiego salcesonu i nawet na szynke sie szarpne:d

oki...ufff...damy rade ale musimy zwolac jeszcze pare ludkow bo nie przepijemy przecie z jedna flaszka szkoda zaczynac a jak swojskiego zarla zabierzesz to tym bardziej..musztardowy do picia beda to srednio po secie na leb wychodzi na jeden raz...trza jeszcze kogos sciagnac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

no//to jestesmy umowione...tylko sie wymienimy namiarami i dajemy w palnik:d..ty taka wodna jestes???

Ja nie jestem zbyt wodna,raczej powsinoga,ale mój osobisty kocha morze prawie tak samo jak mnie,więc wywleka mnie czasem na jakąś głębię..:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...