Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Teresadd napisał:

W kącie stałaś czy na grochu klęczałaś?:trele:

W ciemnicy siedziałam . W karcerze . Dobrze , że mam maleńką grupkę prawdziwych przyjaciół , którzy w tej pokutnej celi wspierali mnie mnie słowami pociechy , żebym się nie załamała ...Nawet pochlastać się chciałam , ale przyjaciele moi poprzez komunikatory zwane: WhatsApp i Messenger nie pozwolili mi na to ...Nie opuszczali mnie nawet na pół godziny ...tylko gadali ..gadali ..gadali ze mną . Dziękuję Wam Przyjaciele ...moi jedyni ...: Nug ....../ Mag...../Pa...../ Afr...../ ....Z całego serca Wam dziękuję , że dzięki Wam przetrwałam ...:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Andrew napisał:

Oj tam, oj taaaam , od razu gentleman ? To Ty Tereniu jesteś miłą osóbką, którą miałem zaszczyt poznać osobiście. Marti mnie jednak to, że po diecie jaką stosujesz, nie poznam Cię następnym razem. Po jaką cholerę Ty się odchudzasz ? Jesteś zgrabna lasencja, nie popadnij w anoreksję tylko :d

I w dodatku uprzejmy.Wie jak humor poprawić.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...