Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

szukałam wczoraj tego sklepu z ...no wiesz i nie znalazłam...Całą ulice przejechałam ,a sklepu ani widu ani słychu. Muszę w googla spojrzeć bo aż nie wierzę,że jest tak gdzieś schowany.

Wytłumaczę Ci chętnie jeszcze raz :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mycha napisał:

Przeglądam ciuchy letnie i ręce mi opadają. Gdzie i skąd  uzbierałam tyle tych ciuchów ?? Przez tę robotę w DE styl mi się zmienił na "praktyczny" co zresztą wcale mi nie przeszkadza. Kurcze, trzeba część wydać z czego szafa się ucieszy. Ale roboty sobie narobiłam, nie powiem. Bo to odświerzyć trzeba i poprzymierzać no i jeszcze wybrać :przekleństwa: co ze mną do DE pojedzie. A tak mi się nie chce jechać :smutek:

wybierz te śliczne,,ubieraj się pięknie,,,i też bedą praktyczne,,,ja jutro wchodzę w szafy ,,ale większośc to jakieś cini mini-aż szkoda,,,:( dzisiaj tylko troszkę wyrzucilam bo czasu nie mialam,,ale jutro to w wory i w kontener z ciuchami poleci,,chyba ,że ? córka odda jakimś koleżankom,,,lubię oddać komuś,,bo ja mam rzeczy prawie jak nowe,,kiedyś mialam jebla ,,normalnie jebla na kupowanie markowych sportowych ciuchow ,,kupa kasy poszla ,,bo całą serię od razu kupowalam,,a czasu na noszenie zabrakło i tutaj jest problem,,z czasem:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Bardzo grzeczny i w dodatku dżentelmen .

Oj tam, oj taaaam , od razu gentleman ? To Ty Tereniu jesteś miłą osóbką, którą miałem zaszczyt poznać osobiście. Marti mnie jednak to, że po diecie jaką stosujesz, nie poznam Cię następnym razem. Po jaką cholerę Ty się odchudzasz ? Jesteś zgrabna lasencja, nie popadnij w anoreksję tylko :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Nie wiem, czy FM to teraz omijać z daleka należy ? Ten dopisek o diable odstrasza takiego aniołka jakim ja jestem :p

Musisz sam zdecydowac ;) Widlami Cie po tylku dzgala nie bede, zreszta mozesz do mnie sie zwracac per aniele. Upadly, ale zawsze to aniol:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Musisz sam zdecydowac ;) Widlami Cie po tylku dzgala nie bede, zreszta mozesz do mnie sie zwracac per aniele. Upadly, ale zawsze to aniol:haha:

Aż strach się bać. Nie wiem jak ten biedny Orim jeszcze wytrzymuje z Tobą. Chyba dlatego tylko, że salceson i inne smakołyki trzymasz dla niego w lodówce. :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Aż strach się bać. Nie wiem jak ten biedny Orim jeszcze wytrzymuje z Tobą. Chyba dlatego tylko, że salceson i inne smakołyki trzymasz dla niego w lodówce. :d

Podobno już powyjadał jej wszystko,teraz za tiramisu się wziął..xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...