Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam ciuchy letnie i ręce mi opadają. Gdzie i skąd  uzbierałam tyle tych ciuchów ?? Przez tę robotę w DE styl mi się zmienił na "praktyczny" co zresztą wcale mi nie przeszkadza. Kurcze, trzeba część wydać z czego szafa się ucieszy. Ale roboty sobie narobiłam, nie powiem. Bo to odświerzyć trzeba i poprzymierzać no i jeszcze wybrać :przekleństwa: co ze mną do DE pojedzie. A tak mi się nie chce jechać :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Z czeluści internetowej otchłani , z duszą na ramieniu ostrzeżony regulaminem, wpadam do Was na chwilkę by pozdrowić wszystkich jak zwykle bardzo grzecznie. :cześć2:

Przeczytaj ze dwa razy coby niczego nie pominąć, bo Moduś litości nie ma. Ale Ty raczej grzeczny jesteś. Tak mi się wydaje ....... :cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wezwano mnie na pomoc , do dziadka Tereski , jest tam nowa pani , ktora zna kilka slow.Dziadek zalamany , jak to bedzie przez cztery tygodnie.Bede tam chodzic co drugi dzien , aby powiedziec co kolezanka ma gotowac(((.

A teraz juz mam dzien zakonczony , 13 ty nie byl pechowy dla mnie ))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mycha napisał:

Przeglądam ciuchy letnie i ręce mi opadają. Gdzie i skąd  uzbierałam tyle tych ciuchów ?? Przez tę robotę w DE styl mi się zmienił na "praktyczny" co zresztą wcale mi nie przeszkadza. Kurcze, trzeba część wydać z czego szafa się ucieszy. Ale roboty sobie narobiłam, nie powiem. Bo to odświerzyć trzeba i poprzymierzać no i jeszcze wybrać :przekleństwa: co ze mną do DE pojedzie. A tak mi się nie chce jechać :smutek:

Zabierz wszystko czego nie chcesz,wyrzucisz jak będziesz zjeżdżać. Tak ostatnio zronbiłam i dzięki temu kufer jesczze luz miał .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

Przeglądam ciuchy letnie i ręce mi opadają. Gdzie i skąd  uzbierałam tyle tych ciuchów ?? Przez tę robotę w DE styl mi się zmienił na "praktyczny" co zresztą wcale mi nie przeszkadza. Kurcze, trzeba część wydać z czego szafa się ucieszy. Ale roboty sobie narobiłam, nie powiem. Bo to odświerzyć trzeba i poprzymierzać no i jeszcze wybrać :przekleństwa: co ze mną do DE pojedzie. A tak mi się nie chce jechać :smutek:

Ja chetnie bym przeglad tej garderoby zrobila;) Uwielbiam grzebac w ciuchach. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Dzis wezwano mnie na pomoc , do dziadka Tereski , jest tam nowa pani , ktora zna kilka slow.Dziadek zalamany , jak to bedzie przez cztery tygodnie.Bede tam chodzic co drugi dzien , aby powiedziec co kolezanka ma gotowac(((.

A teraz juz mam dzien zakonczony , 13 ty nie byl pechowy dla mnie ))

Dla mnie 13 byl cudowny,,,:oklaski:pomóż tej pani ,,,chce zarobić ,,może dobra kobieta ,,:dobrze: a Ty jesteś dobra dziewczynka,,,będziesz miala urozmaicenie,,:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

Przeczytaj ze dwa razy coby niczego nie pominąć, bo Moduś litości nie ma. Ale Ty raczej grzeczny jesteś. Tak mi się wydaje ....... :cześć3:

Mysiu miła, ja zawsze jestem grzeczny dla grzecznych, dobrze Ci się wydaje.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

No to niech teraz odkupi,bo może będziesz chciała koleżankę Ivę ppoczestować,wysyłając kanapkę w paczce xd

:d Bardzo chetnie Ci cos wysle polskiego. W przyszlym tygodniu moze pojde do ruskiego sklepu i zerkne co tam pysznego daja. W najgorszym razie kabanosy bedziesz zapychac ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

U mnie o luz trudno. Wiesz że zawsze coś kupię. 

szukałam wczoraj tego sklepu z ...no wiesz i nie znalazłam...Całą ulice przejechałam ,a sklepu ani widu ani słychu. Muszę w googla spojrzeć bo aż nie wierzę,że jest tak gdzieś schowany.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...