Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ORIM napisał:

Ja tylko skromny opiekun medyczny.

Byłem ratownikiem WOPR,taki chłoptaś na pomościę co spoglada na dziewczyny xd

I ślini się na widok lasek , które na niego spojrzeć nie chcą ....taki to chłoptaś ....ten ratownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odmeldowuje sie kochani na dzisiaj...trza ulozyc menu na weekend i dziadkiem sie zajac , wrocil z zakupami no to trzeba ...pogadac o gieldzie polityce inwestycjach itd..teraz na tapecie mamy vw...on sie potem ulotni na drzemke a ja se z babka..."pogadam"...trzymajc reke na jej czole zeby czula obecnosc drugiej osoby.

zatem

milego wieczoru...i wiiecie....ZAWSZE ROZOWYCH okularkow na noskach:d

milego wieczoru jeszcze raz wsiem

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Pokaz mu biala kielbase, zobaczysz jaki jest interesowny. Co do wymiarow to nie dziw sie. Za zona sie stesknil to marzy sobie na jawie:haha:

Nie dziw się chłopakowi,jestem dopiero drugi tydzień na wygnaniu,a już o kaszance śnię..i to bez flaka..:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

A co to za krzyzackie podejście xd W Malborku tak plac turniejowy jest wykonany xd

Czy ty sugerujesz że ciężko mnie przesunąć ?xd Z górki trzeba rozbieg brać ? xd

Sugeruję,że jakbym z górki miała to nie dogoniłbyś mnie..:haha:Jednak sprawdzac nie będę..;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ,, ja jestem po podróżach ,,,Poznań  i prywatna klinika ,,wszystko poszło jak z płatka,,,no i ja będę zdrowa-jestem!!! mały zabieg ,ale na szczęscie nie bolący,,wczoraj zęby a dzisiaj ,,,, ale porządek musi być wszędzie ,,tu i tam,,,nigdy czasu nie mamy na takie badania ,,ale teraz się zdecydowałam i super!!!:oklaski: bylam zawsze dokładna ale aż tak ? jakieś niemieckie naloty mnie opanowały:hura:a tak do rzeczy -to dalej się urlopuje,,, ale po drodze do Poznania wpadlam w butik i wyszlam z bluzką  ,,,,ładna i latowa,,,wloska i tylko 49zł,,,do torby poszla,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Hallo ,, ja jestem po podróżach ,,,Poznań  i prywatna klinika ,,wszystko poszło jak z płatka,,,no i ja będę zdrowa-jestem!!! mały zabieg ,ale na szczęscie nie bolący,,wczoraj zęby a dzisiaj ,,,, ale porządek musi być wszędzie ,,tu i tam,,,nigdy czasu nie mamy na takie badania ,,ale teraz się zdecydowałam i super!!!:oklaski: bylam zawsze dokładna ale aż tak ? jakieś niemieckie naloty mnie opanowały:hura:a tak do rzeczy -to dalej się urlopuje,,, ale po drodze do Poznania wpadlam w butik i wyszlam z bluzką  ,,,,ładna i latowa,,,wloska i tylko 49zł,,,do torby poszla,,

I znów :oklaski: Ci powiem ..chwilo trwaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...